הגבר המטרוסקסואל (או: מתי אוכל לשים פס בעיניים?) | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הגבר המטרוסקסואל (או: מתי אוכל לשים פס בעיניים?)

פורסם בתאריך 03/13/2008 ע"י חן ברקאי בקטגוריה תרבות הפנאי | צפיות: 1246 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מטרוסקסואל, איפור, איפור לגבר, מועדונים, הומו, הומוסקסואל

הגבר המטרוסקסואל (או: מתי אוכל לשים פס בעיניים?)

ההגדרות היום ברורות מאוד, גבר, אישה, חד מיני, דו מיני.
אולם אין חובה שגבר יהיה בעל משיכה מינית לגברים כדי שיאהב לטפח את עצמו, להתלבש בצורה מיוחדת או אף להתאפר בעדינות.

אני יכול להעיד על עצמי שמעולם לא היה לי כל קשר רומנטי עם גברים, אני איני נמשך לגברים וכל מגע מיני עם גבר נראה לי דוחה למדי. איני שולל את העובדה שישנם גברים שזו הנטייה הטבעית שלהם, זה כלל לא עיניני ולא מפריע לי באופן אישי, מה גם שדעתי אינה קובעת.
ישנם הומואים, ישנן לסביות וזו כנראה דרכו של העולם.

מכיוון שתחום עיסוקי הנו בשיווק ומכירת אביזרי אופנה ובגדי מעצבים, אני מעורה למדי בשוק העיצוב בארץ ומכיר את המגמות האחרונות. הדבר עלול לגרום לתסכול רב, יש לי שיער ארוך ופרוע ולא הייתי מתנגד להשתמש באחת מסיכות הראש המיוחדות אותן אנו משווקים. גם האבנים הרבות המשובצות בסיכת הראש לא היו מונעות ממני להשתמש בה, אלמלא התגובות השליליות שקיבלתי כאשר מדדתי אותן.
תוריד, אתה נראה כמו הומו, זה יפה אבל של בחורות וכו' וכו'.

את המשפט הזה לא הבנתי. האם העובדה שאני משתמש בסיכת ראש משובצת אבנים משנה את הנטיות הטבעיות שלי? טוב, אני לא תמים ולא נולדתי אתמול וברור לי שיש כאן משהו שנחשב מקובל בפני קהילה מסוימת ולא מקובל בפני קהילה אחרת.

למרות זאת הייתי רוצה למשוך את הגבול מעט הצידה וללכת עם סיכות ראש מקושטות, אולי משקפיים מיוחדים וחתוליים או אפילו חולצה ורודה ויפה. ההגבלה הזאת של פריטי הלבוש והאופנה אותה יכול גבר ללבוש תעבור מן העולם במשך הזמן, לדעתי בזכות כך שהדבר יפתח שווקים חדשים לשיווק מוצרים אשר נמכרו עד היום לנשים בלבד.

זכור לי היטב כאשר הייתי צעיר אי שם בשנות ה80. היינו נפגשים חבורת נערים והולכים יחדיו לבילוי במועדון הקולוסיאום, שירוקו, מועדון התיאטרון, קולנוע דן, הליקוויד, הפינגווין וכדומה. עובדת היותנו קבוצת בנים מגובשת ומרדנית כביכול, אפשרה לנו להתאפר באיפור עיניים עדין, לא יותר מקו בעפעף תחתון, ואף שפתון בצבע לא הגיוני, שחור או אדום דם. איש לא חשד בנו בנטייה מינית הומוסקסואלית, והיתה לנו הצלחה לא מועטה בקרב הבנות שהגיעו גם הן למועדון.

ראיתי בטלויזיה גרפולוג מוכר וידוע שהנו סלבריטי חד מיני, להבנתי נשוי באושר עם אישה. בכל הצילומים בהם הוא משתתף הוא לבוש בחולצה ורודה וצמודה, פעמים רבות עם דוגמת פרח חיננית או דוגמא אחרת, ואיש אינו חושד בו בנטיות מיניות שעליהן לא הצהיר.
אבל לצערי מה שמותר לדמות ציבורית מפורסמת לעשות, לא מומלץ עדיין לכל אדם מן השורה- וחבל.

אודות חן ברקאי

חן ברקאי

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר