חתונה אחרת בשינוי אדרת | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


חתונה אחרת בשינוי אדרת

פורסם בתאריך 12/12/2012 ע"י יניב פרץ בקטגוריה מוזיקה | צפיות: 797 | התחבר לדירוג המאמר

תמיד חלמתי על יום חתונה מהודר ומרהיב, יום כלולות במדבר אשר ישאיר האורחים המומים. ע''כ, כאשר גדלתי ותכננתי להתחתן החלטתי שנפנה למפיק מקצועי על מנת להגשים חלומות. חולמים אודות אירוע עוצר נשימה?

 

חתונה אחרת

אמת ויציב, קיימים לא מעט נשים וגברים שמקווים לקיים ליל כלולות מיוחד ולכן מתכוונים להשקיע ממיטב כספם. אולם, בסיכומו של דבר, רוב האירועים נראים לאורחים דומה. אבל כיצד תוכלו לערוך ארוע מיוחד? התשובה קלה - שוכרים מפיקה מומחית!

איך שוכרים צוותי הפקה

כיום קיימים המון צוותי הפקה ואע''פ כן, לא פשוט להגיע אל מפיקים שיודעים להעניק את המיטב. ע''כ, בטרם שקובעים עם צוותי הפקה עלינו לברר את טיבם. חייבים לדעת כיצד שוכרים מפיקי ארועים?

רצוי לבחון כמה פרמטרים:

כישרון- בכדי לתכנן אירועים מיוחדים, מפיק האירועים חייב להיות יצירתי. לדוגמה - במצב בו הקליינטים חפצים באירוע ביער, על הוודינג פלנר גם לאתר מקום מיוחד והן לעשות אותו סימפטי ונעים בסיוע מרכיבים ולדוגמה כסאות, גנראטורים, מצננים, אוהלים סגורים וכדומה.

וותק - הפקת אירוע מקורי דורשת ותק במקצוע ומוטיבציה.

יכולת מקצועית- מפיק האירועים המומחה יצלוח כהלכה בעיות, בעת שמתכנן אירועים חובב עשוי לגרום לתקלות. מפאת זאת, כדאי לבקש המלצות מלקוחות עבר.

העבודה של צוות ההפקה

מתכנני האירועים דואגים לכול הגורמים שמרכיבים האירוע: קונספט האירוע, חיפוש גנים לארועים, מעצבים, להקה, די.גיי, צלם ועוד. הוודינג פלנר עומד איתם בקשר ודואג לכך שכולם עושים תפקידם כפי שסוכם. בדרך הזו, ניתן לוודא שהחזון יתממש.

מדוע מוטב לפנות למפיק מקצועי?

וודאי, המון זוגות נוטים לחשוב כי פנייה למפיק תייקר את המאורע, ועם זאת אין זו המציאות. תוהים מדוע? זה פשוט- בזמן שכולנו כלל לא נמצאים בקשרים עם ספקים ולכן בכלל לא מתמצאים בתמחורם, צוות המפיקים יודע למי לפנות. בגלל זה, הצוות מסוגל לקצץ בעלויות. נוסף לכך, הגם אם זו חינה ובין אם מדובר ביום כיף לחברות, מפיק הארועים אחראי להכול. דהיינו, כולנו חופשיים לבלות וכלל לא לדאוג.

לשם ההדגמה - מעוניינים לקיים ארוע ביער? מעולה! יכולים לגרום לזה לקרות לבד? אני בספק.. אך הצוות אכן יכול להגשים חלומכם מא' ועד ת'!

מפנטזים על ארועים יוקרתיים? מעוניינים לפנות למפיקת אירועים מהימנה ויצירתית? אינפורמציה נוספת ב-חתונה אחרת.

לסיכומו של דבר

כעת, כמי שהייתה שם, יש ביכולתי להביע דעתי - מפיקי ארועים מגשימים חלומות. ואע''פ כן, בשביל לזכות בכל הקופה מומלץ לבחור חברת הפקה יצירתית. לשם כך, מומלץ לבדוק המלצות ולוודא את המקצועיות, היצירתיות וכו'. מקווה שסייעתי, מזל טוב.

אודות יניב פרץ

יניב פרץ

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר