איך להרוס את המחשב ב 2 פעולות פשוטות ! | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


איך להרוס את המחשב ב 2 פעולות פשוטות !

פורסם בתאריך 12/05/2012 ע"י Slavik Gavrielov בקטגוריה אבטחת מידע ופרטיות | צפיות: 1253 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: גיבוי מרחוק, גיבוי מחשב, גיבוי מרחוק למחשב, גיבוי חיצוני, גיבוי, מחשב

יום בהיר אחד אני קם בבוקר, עושה את הדברים הרגילים שלי, קם מהשינה, מצחצח שיניים הולך להתקלח מכין קפה יושב לעשן סיגריה, חושב מה אני הולך לעשות היום מתכונן לעבודה, יוצא לטייל עם הכלבה, נוסע באוטובוס מסיים את היום עבודה חוזר הביתה אוכל ארוחה מתיישב לעבוד מול המחשב כותב מסמך וורד מסיים ושומר בתיקיה.

למחרת בבוקר מבצע את אותם הפעולות שביצעתי ביום שלפני אבל רק דבר אחד השתנה. המחשב לא נידלק ! כן כן הוא לא נידלק יושב בתוכו קובץ סופר חשוב אשר צריך לשלוח ללקוח או לספק והוא פשוט לא נידלק ! מה שאני עושה אחריי זה הם 5 פעולות פשוטות שיכולות לעשות יום רע למחשב הביתי:


פעולה מספר אחת: בעיטת הכוח של צ'אק נוריס !
רמת הביצוע: קלה- בינונית. מצרכים חשובים: נעל כבדה אופציה, או נעל בכללי. אזהרה אסור לבעוט במחשב ללא נעל ! איך עושים זאת? מוציאים את המחשב למקום עם הרבה מרווח על מנת שנוכל לבצע את הפעולה בצורה קלה מותחים את הרגל ומכינים אותה לבעיטה, עכשיו ברגע של הבעיטה חשוב, חשוב, חשוב, צריך לחשוב כמו צ'אק ידידינו נוריס, להיכנס למיינד-סאט ולהרגיש איך הגוף מתמלא בכוחו המיסתורי לאחר מכאן משחררים את הבעיטה במטרה שהמחשב יעבוד ! מחשב ניבלה ועובד או שהוא נהרסה לגמרי...


פעולה מספר שתיים: הקפה המהולל של עלית !
רמת הביצוע: קלה- סופר קלה, מצרכים חשובים: כוס קפה חם של עלית, איך עושים זאת? לפני שמבצעים את הפעולה חשוב להבין כי את הקפה צריך לשפוך בתוך המחשב ולא על המקלדת אחרת כל מה שיקרה זה שהמקלדת תפסיק לעבוד ולבצע את הפקודות שלכם לכן צריך לסובב את המחשב היכן שמחוברים הכבלים ולכוון לשם. מושיטים יד לכוס מכוונים ושופכים אם את ם רואים איך הכול נהיה עשן ופתאום בצורה קוסמית מתכבה לכם החשמל בחדר, עצה שלי, תברחו ותחזרו עוד שעה !


למה אני כותב את כל זה? המחשב הפך להיות חלק מאוד גדול בחיי היום יום שלנו. לא רק שהוא כלי שאיתו אנחנו מעבירים שעות רבות אלא גם כלי שמכיל מידע חשוב שאותו אנחנו זקוקים. דמיינו שזה היה מישהו בעל תפיקד חשוב בחרה שלכם והוא איבד את המחשב אצלכם בחברה ולא עשה גיבוי וכל המסמכים החשובים היו נעלמים לנצח, בטוח זה היה כואב ! אל תחכו עוד רגע קטן תבצעו גיבוי מרחוק למחשב שלכם בצורה אוטומטית ומסודרת. הצטרפו גם אתם למחשוב מאובטח ומגובה.

 

 

אודות Slavik Gavrielov

Slavik Gavrielov

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר