חקירות אישות (גירושין, בגידה) | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


חקירות אישות (גירושין, בגידה)

פורסם בתאריך 11/27/2012 ע"י אורן שץ בקטגוריה חוק ומשפט | צפיות: 1222 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: חקירות אישות, בגידה, גירושים, משרד חקירות

תחושת בטן שלא מטעה

 

על פי רוב יגיע הלקוח אל משרד החקירות מלווה בתחושת בטן. יתכן כי תהיה נסמכת על עדויות של פעילות שונה מגדר הרגיל שהחלה לקחת חלק בחיים האישיים המשותפים של בני הזוג כגון מחיקת מסרונים ושיחות, חזרה מהעבודה בשעות לא שגרתיות, ריח שונה מהבגדים, התרחקות ללא סיבה ועוד.

 

אין צורך להגיע

 

אנשים רבים חוששים מהחשיפה, מהעניין עצמו, ולכן משרדי חקירות רבים מאפשרים את השיחה הטלפונית האנונימית עבור שירות הלקוח. כל מעבר של תיעוד מידע ותשלום מתנהל על פי העדפת הלקוח. הדיסקרטיות חשובה ביותר.

 

בגידה יכולה להציב את בני הזוג במצב רגיש

 

זוגיות שעולה על שרטון גוררת אחריה אירועים נוספים. לעיתים יהיה זה הטיפול הזוגי שינסה להביא להמשך הדרך המשותפת, לעיתים יהיה זה הגישור שינסה להביא את הפרידה לתרחיש נוח (יחסית) ומשתף פעולה, ובמקרים רבים מדובר על מלחמה עזה בין ניצים פגועים. במקרה זה חשוב להיערך מראש ביתר תשומת לב.

 

גירושים בעזרת משרד חקירות

 

מעבר לעובדה כי משרד החקירות נותן מענה של מעקב ותיעוד של אחד מבני הזוג באשר לנאמנות שלו, משרד חקירות יכול בהחלט לבצע חקירות לפני הגירושים כדי לברר לגבי הכנסות נוספות מהצד, נכסים שלא מוצהרים וכדומה.

 

זה לא בשמיים. הרי מזונות הם עניין שדורש את הפירוט לגבי נכסים והכנסות. לא תמיד מדובר על בני זוג אמינים וכנים. כאן נכנס משרד החקירות לפעולה. במידה ומדובר על בגידה ברורה ורצון עז לסיים את מערכת היחסים, מוטב לשמור על הלשון, להתאפק עוד קצת ולתת למשרד החקירות לבצע את עבודתו כראוי.

 

מי שיודע שיאלץ להתגרש, יתכן בהחלט שיתחיל לפעול לטובתו. מי שלא יודע זאת, עדיין לא יעלים שום ראייה להכנסה גבוהה או נכס נוסף שבן הזוג לא יודע עליו. עדיף לבצע חקירה זו לפני פתיחת התיק של הגירושין כדי להיות ערוכים נכונה.

 

אמצעים לפעולה

 

משרדי חקירות מומחים בשיטות שונות לגילוי בגידה וסודות נוספים. בידיהם כל הדרוש להשגת ראיות ברורות כגון מצלמות איכותיות, גדולות ונסתרות מהעין, מצלמות מעקב להתקנה ולהשכרה, כלי רכב שונים עבור כל מטרה (מעקב קבוע, מעקב מהיר, כניסה אל אזורים לא נוחים לנסיעה וכדומה) וציוד עבור האזנות סתר.

 

מעבר לכך, חוקרים פרטיים הינם בעלי יכולת להחליף זהויות כדי להיות ברגע הנכון ולבצע את האקט הנכון על מנת לאסוף עדות עבור הלקוח. בידיהם שיטות מוכרות וקונבנציונליות וכן שיטות יצירתיות כדי לתת מענה לכל לקוח. ציוד נוסף, אם נדרש, יישכר על ידם במידת הצורך. עלות החקירה מפורטת וברורה ללקוח. אופי התשלום מתבצע על פי נוחות הלקוח.

המאמר נכתב באדיבות topsecret.co.il

 

אודות אורן שץ

אורן שץ

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר