פקמן באייפון מול פקמן למחשב | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פקמן באייפון מול פקמן למחשב

פורסם בתאריך 11/14/2012 ע"י asi levi בקטגוריה אינטרנט ומחשבים | צפיות: 845 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: פקמן, אייפון, סלולר, מחשב, משחק, מקורי, שנות ה-80, שנות ה-90

 בפקמן ניתן לשחק בכל צורה ודרך אפשרית, הרי שהמשחק יצא לכל כך הרבה דרכי גישה שונות, כמו קונסולות המשחק השונות, מכונות המשחק של שנות ה-80 וה-90, למכשירים ניידים קטנים של שנות ה-80, למחשב ולטלפון הסלולר. ניתן למשעה לשחק במשחק מכל מקום, אבל איזו דרך היא העדיפה ביותר לשחק ביצור הצהוב?
דבר ראשון שיש לקחת בחשבון הוא שהאפליקציה לאייפון חייבת להיות מאושרת על ידי חברת אפל, שכן, המשחק הוא המשחק המקורי ויש לאפל זיכיון לשימוש בגרסה זו. לעיתים לא ניתן להשתמש באפליקציה בIPAD למשל, כיוון שיש לגרסה המון באגים או נתונים שלא מתאימים למכשיר.
מהדורת האליפות למשל, היא המאתגרת ביותר, כיוון שהיא דורשת מיומנות מוחלטת במכשיר בעזרת כריות האצבעות.
במחשב לעומת זאת יש אופציות רבות של משחק הפקמן, יש 30 גרסאות לבחירה וכל מה שניתן לעשות הוא לשחק עם המקלדת, אשר לה אין שום יכולת כלשהי שמותירה את השחקן כלא טוב בגלל שליטה כלשהי עם האצבעות. בחנות האפליקציות של אפל לעומת זאת אין מבחר גדול כיוון שאם היה כזה, הרי שהחנות הייתה מלאה במשחקים של פקמן ולא הייתה יכולה להכיל משחקים אחרים, גם מבחינת זיכיון וגם מבחינת המשתמש שלא יכול להוריד את כולם. המשתמש ירצה לרוב משחק אחד מזה ומשחק שני מדבר אחר, כי הזיכרון של הסלולר מצומצם יחסית לגודל של האינטרנט שבו ניתן להכיל את כל המשחקים מכל מבחר וכמה שרוצים מכל סוג.
באינטרנט לעומת זאת אין פיקוח על איזה משחק הוא עם זיכיון ואיזהו בלי, לכן לא כל גרסאות המשחקים שיש באינטרנט הן שוות לעומת המשחק המקורי של פקמן. לעומת זאת עם קצת חיפוש וברירה ניתן למצוא במחשב משחק פקמן שאכן יתאים לדרישותיכם.
לאייפון יש מסך קטן לעומת המחשב, לו יש מסך שלחלק מהאנשים הוא מתהדר בתואר מסך טלוויזיה, גם שבאייפון המשחק נעשה בתוך המסך הקטן ואילו למחשב יש מקלדת נפרדת למסך בה ניתן לשחק ובמסך ניתן רק לצפות במהלך המשחק.
אז רק אתם תחליטו מה הדרך הטובה ביותר לשחק פקמן, בעזרת מיומנות למסך המגע או בעזרת מקלדת בעלת מקשי חיצים המובילים את הדמות. האם בא לכם משחק אחד או מגוון משחקים של פקמן. האם אתם אוהבים לשחק במסך הקטן או לשחק במסך ענק. האם אתם אוהבים שיבחרו למענכם איזהו המשחק הוא הכי טוב או שאתם תבחרו לבד במה בא לכם לשחק?
אז איזו דרך היא יותר טובה? משחק פקמן באייפון או משחק אייפון במחשב?

אודות asi levi

asi levi

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר