טיפים לחתונה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


טיפים לחתונה

פורסם בתאריך 08/14/2008 ע"י קובי סופר בקטגוריה זוגיות | צפיות: 761 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: טיפים לחתונה, חתונות

מתחתנים - מתחילים עם אם חיפוש אולם אירועים או גן , תחילה אליכם להחליט על עונה שאתם רוצים לבצע בה את החתונה, יש לקחת גם את מזג האוויר בחשבון האוויר ולכן אליכם להחליט היכן האירוחים שלכם ישבו בחוץ? בגן? או מבנה מקורה יחד עם חופה?

האוכל – תשלום המנה שמשלם כל אורח (המוזמנים באים לאכול והרבה תספקו להם את הסחורה} החל מבר קבלת פנים עשיר שיכלול הרבה מטעמים , ושתייה קלה ,חריפה , חשוב גם לבחור צורות הגשה הנכונה לאורחים שלכם הגשה רגילה לשולחנות אמריקן סרוויס או מזנונים .

מומלץ להתאים על פי גיל הקהל עם יש לכם הרבה מבוגרים מומלץ אמריקן סרוויס קח האוכל יגיע עד השולחן לעומת זאת עם הקהל לרוב צעיר היפקדו לקחת מזנונים ואז את האכול ייקחו האורחים עצמית ולכם יהיה פחות הפסקות ויותר זמן לריקודים , לא לשכוח לבקש בתפריט אוכל צמחוני

כמות האורחים בחתונה חשובה אבל חשוב יותר לקחת מקדם ביטחון שאתם סוגרים על כמות המנות לכן
לכן הורידו מכמות האורחים שהזמנתם כ 20 אחוז והפכו אותם לרזרבות לדוגמה 400 אורחים הזמינו 320 מנות ו80 כרזרבה קח יהיה לכם מקדם ביטחון .

בחירת ספקים- חשוב מאוד לא להתפזר, לא ללכת לראות עשרות ספקים זה עושה אותם מבלבלים ולא יודעים מה טוב מה רע תתמקדו על מספר מצומצם. בחרו אותם לפי האתר שלהם, ,המלצות שחברים מחברים וזוגות אחרים .

סלון כלות – חשוב מאוד לבחור שמלה שתהיה מאוד נוחה לכלה לעשות מדידות כמה שיותר קרוב למועד החתונה אפילו כמה ימים לפני או שבוע לפני לבדוק שהמידות לא השתנו ואין צורך לבצע תיקונים מומלץ לבחור שמלה נוספת להמשך הערב שסב נוח יותר לזוז .

צלם חתונות- שאתם בחורים צלם אתם בחורים לכם מזכרת לכול החיים שאותה תראו ללידים שלכם לכן הקפידו על כמה דברים . צילום ספונטאני שהצלם לא יבקש לדגמן עבורו בחירת מקומות לצילום לפני החתונה מקומות שיש בהם נופים ייחודיים . כמות אנשי הצוות באירוע , התאמת כמו מצלמות לאירוע לפי כמות
האורחים שלכם, והבטחה בחוזה תוך כמה זמן העבודה תהיה מכונה .

תקליטן – חשוב מאוד כבוגרים אתם חייבים להתחשב בקהל שלכם , רמת סאונד סיברה לפחות עד שהקהל הבוגר עוזב את האירוע , לבחור סוגי מוסיקה שאתם אוהבים יחד לתת לתקליטן יד חופשית לקרוא את הקהל שלכם אתם משלמים לו אל זה .

אין צורך ללכת להתרשם באירוע של התקליטן אין בזה צורך כול אירוע לגופו ה-dj בוחר סגנות ומוסיקה המתאימה לזוג לקהל שנוכח באירוע ,ולכן את מקבלים רושם כוזב . מאירוע של משהוא אחר
עם יש לכם

פרט נוסף וחשוב להכין רשימה שתוכלל ,טבעות ,כיפה ,נעליים לריקודים ,טיפים סקיצה הושבת האורחים שלכם . חשוב מאוד לא לשכוח כלום .

ולבסוף לפתוח חשבון בנק משותף שאליו תפקידו את כול הצ'קים אחרי החתונה, והכי חשוב תבוא לחתונה כאורחים ולא חתן כלה תמנו מישהו שיהיה אחרי על רזרבות וכו'.

תיהנו ומזל טוב!
 

אודות קובי סופר

קובי סופר הפקת מוסיקה: תקליטן שירים טיסות זולות

קובי סופר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר