איפה יש סטודיו צילום בצפון | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


איפה יש סטודיו צילום בצפון

פורסם בתאריך 11/11/2012 ע"י משה עובדיה בקטגוריה ציור | צפיות: 1120 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר:

בפרסום הזה הייתי רוצה לחלוק עימכם קוראיי חלק מזערי מהלבטים והמחשבות שעימן התמודדתי כאשר הוטל עליי להחליט ולשכור עסק צילום לפני כשנה עבור אירוע משפחתי. הנני מניח שעבור רבים מביניכם עברו אותן שאלות שהטרידו אותי ועבור חלקכם עוד יהוו תעלומה. תהיות כגון: איפה מתחילים או למשל אילו פרטים לברר - לכן, העלתי עבורכם מס' דברים לקחת בחשבון:

סרט תדמית

יש לקחת בחשבון שענף צילום האירועים עמוס בצלמים חלקם מנוסים יותר ותתקלו גם במנוסים בהרבה פחות. בעקבות זאת, אפתח בכך:נסו וחשבו האם קיים אדם שאני מכיר , כזה שהייתי ממש מרוצה מתיק עבודתו. אופן הצילום זה דבר בודד אמנם קריטי שלזה שיבחר קריטי שיהיה טכני ושליטה במצלמה וזו למעשה הנקודה שאפתח בה להיום.

בקיאות ומקצועיות


אחד שעוסק בצילום דבר ראשון מוכרח לשלוט במצלמות מה שיאפשר לו להפיק איכות ממשית הן פרטים והן מבחינה רעיונית. בהתנסות שלי, שאני בררתי אודות נותן שירות לאותו אירוע מצאתי לא מעט אנשים מהתחום לא מנוסים דבר שבהחלט נראה בצילומים שלהם, השמרו לכם.

ודאי תשאלו איך לבדוק שליטה ויכולות? למלא לקוחות לא קיים ידע בצילום למרות זאת לרובנו יש עין בוחנת ואסתטית (תתנו לעצמכם מחמאות וקרדיט) שאיתה תוכלו להבחין מתמונה מצויינת לכזו גרועה ממש, בגלל זה אל תבדקו צלם בשליטה במושגים כגון: WHITE BALANCE אלא פשוט תבקשו להסתכל באלבומים שלקח ב אירועים - בחנו פרטים כגון בהירות הפרטים.

חשוב באותה מידה: מצלמות וציוד נלווה


תשאלו את בית העסק מה המצלמות שיביא לאירוע. כל עסק צילום מקצועי ונחשב יהיה בבעלותו ציוד שעונה על צרכים שונים. רוצים צילום בגובה וחסר לצלם ספציפי את האביזר הנלווה לפרוייקט? המשיכו הלאה לצלם הבא! נמצאים מס' רב של צלמים בישראל.

העלות המשוערת:
בתחום קיים טווח מחיר די רחב אשר כולל את מהזמן ישקיע נותן השירות בלקיחת תמונות וסך כל התמונות שעליו לעבד ולהגיש. על מנת לקבל צלם מקצועי ותמונות מצויינות יהיה עליכם לומר שלום ל 5000 ומעלה. יש אפשרות להתנסות עם נותני שירות מתחילים שיגבו תשלום נמוך יותר משמעותית, אך הקפידו וזכרו שרגעי האירוע קורים פעם אחת לכן אוכל להמליץ להמנע מלהתפשר.

הכי חשוב: אדיבות נותן השירות

צלם בא במגע ביחד עם לא מעט אנשים והכרחי שהוא ידע ליזום קשר באופן מיטבי. מדוע זה הכרחי אתם חושבים? דמיינו שאדם מסויים שאינו שירותי לפי דעתכם ינסה לצלם אתכם רוקדים... רוב הסיכויים שלא תעופו על הרעיון. לפיכך, חשוב שהאדם יהיה אדם שירותי כך שהאנשים באירוע יסכימו להצטלם

זה הכל להיום, אם אתם רוצים שירות אישי עברו ל-http://www.rubi-boss.co.il/צילום-סטודיו באתר זה תשיגו עוד מידע בתחום - דרך אתר זה נתקלתי באדם שלקחתי, שווה ביותר! תגיבו בכיף.

אודות משה עובדיה

משה עובדיה

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר