הסרת שיער מפשעות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הסרת שיער מפשעות

פורסם בתאריך 11/07/2012 ע"י אורן שץ בקטגוריה טיפוח ויופי | צפיות: 1159 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הסרת שיער מפשעות, הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער בלייזר מחירים

הסרת השיער באזור מומלצת לשמירה על היגיינה טובה, מניעת ריחות לא נעימים ומראה נשי ואסתטי. הסרת שיער מפשעות אפשר לבצע בעזרת שיטות קלסיות ביתיות או שיטות מתקדמות ויעילות יותר כמו הסרת שיער בלייזר. כל אישה בוחרת לעצמה את שיטת הסרת השיער המתאימה לה ביותר בהתאם לשיקולים כספיים והעדפות אישיות.

הסרת שיער מפשעות אפשר לבצע בעזרת גילוח, מריטה בשעווה, שימוש במכשירים חשמליים, שימוש בעיסת סוכר, קרמים להסרת שיער, תכניות טיפולי לייזר במכונים ומכשירי הסרת שיער בטכניקות אינפרא אדום לשימוש ביתי.

בכל אחת מהשיטות ברשימה הנ"ל אפשר למצוא יתרונות וחסרונות. רוב הנשים מנסות מספר שיטות עד לשלב בו הן מוצאות את אמצעי הסרת השיער המתאים ביותר. מכוני הלייזר מציעים כיום את השיטה הטובה ביותר להסרת שיער באזור קטן כמו המפשעה. מכשירי הלייזר פועלים היטב באזורים קטנים ועשירים בשיער עבה, בתוך 3-4 טיפולים כבר אפשר לקבל תוצאות נהדרות.

הסרת שיער בלייזר מחירים

 

התחרותיות הגבוהה בין מכוני הלייזר מעודדת ירידת מחירים ומבצעים מיוחדים ללקוחות חדשים. הסרת שיער מפשעות אפשר למצוא בתעריפים של 100-200 שקלים לחודש, כאשר יש לבצע כ-8 טיפולים לפחות להשגת תוצאות מקסימאליות.

המכונים מציעים לקהל הלקוחות תכניות תשלום גמישות, פריסת תשלומים ואפשרות לקבל טיפול במרפאות בכל רחבי הארץ. המבצעים הפופולאריים בענף הם טיפולים לכל החיים, מבצעי 1+1 על הסרת שיער מפשעות ובית שחי ועוד. לקוחות שמקדישים זמן לבחינת מספר הצעות מחיר יגלו פערים משמעותיים במחירים בין המכונים.

בכדי לבחור את ההצעה הטובה ביותר יש לבחון את הגורמים לפערים. מכונים זולים שעושים שימוש במכשירי לייזר פחות טובים לא יהיו בחירה טובה. במטרה לצמצם את העלויות עוד יותר כדאי לבחון את ההנחות שמציעים הביטוחים המשלימים בקופת חולים, הנחות במקום העבודה והטבות של וועדי עובדים ורכישות קבוצתיות.

היכן כדאי לעשות הסרת שיער מפשעות בלייזר

 

את מכשירי הלייזר רשאים להפעיל אך ורק רופאים או אחיות בעלות הכשרה רפואית מתאימה. מכוני הלייזר המובילים מקפידים להעסיק צוות של רופאים, לתחזק את מכשירי הלייזר כראוי ולהעניק יחס אישי לכל מטופל.

הרופא בוחן את העור והשיער לפני תחילת הטיפול ומתאים לכל מטופל את מכשיר הלייזר המתאים לו ביותר. מטופלים בעלי עור בהיר ושיער כהה יוכלו לקבל טיפול בכל סוגי המכשירים. מטופלים בעלי שיער בהיר או עור כהה זקוקים למכשירים ספציפיים.

פרט להשגחה רפואית כדאי להכניס אל המשוואה גם שיקולי נוחות וזמינות. להשגת תוצאות מקסימאליות יש לבצע 8-10 טיפולים, לפני סגירת העסקה יש לבחון גם את זמינות התורים במכון, שעות הפעילות ודרכי הגישה למקום. טיפול הסרת שיער מפשעות מתמשך כ-15 דקות עד חצי שעה.המאמר נכתב ע"י fash.co.il

אודות אורן שץ

אורן שץ

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר