האם מוזיקה קשורה אל בקבוקים לתינוקות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


האם מוזיקה קשורה אל בקבוקים לתינוקות

פורסם בתאריך 11/04/2012 ע"י מורן אופיר בקטגוריה מוזיקה | צפיות: 1007 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מוצצים, בקבוקים לתינוקות

 

מצפים לתינוק בקרוב?

כשעוד ילד נולד זוהי שמחה ענקית המגיעה עם התחייבות לכל החיים. שלב ההורות מאופיין בלא מעט דאגה, הוא מרוצה? התינוק שבע? יש לו חום? ואף באינספור בחירות שעליכם כהורים ללמוד להתמודד איתן.

הכרעה בסיסית נוגעת לציוד התינוקות שנשתמש בו למן ההתחלה שבה הקטנצ'יק יזדקק לציוד בסיסי, ברם כיוון שמדובר בתינוק קטנטן, כול הריהוט מוכרח לעבור את התקנים המומלצים לתינוקות, כלומר להיות בטיחותי. מסיבה זו מאוד חשוב לטרוח בבחירה, לחקור את האביזרים ולקנות רק מוצרים איכותיים שיחזיקו לאורך זמן.

מוצצים

לא משנה באם מתכננים לרכוש רהיט לחדר, בוסטרים וכול מוצר שהוא עבור הילד, כשמדובר בהחלטה כ"כ משמעותית, יש לברר מספר גורמים מהותיים. יש מצב שרוב הדברים בחנות יהיו צבעוניים ויפים, יתר על כן נסו שלא לרכוש ע"פ המראה בלבד. היות שהמיטה הכי מרשימה עשויה להיתגלות כ לא נוחה לילדכם ולאו מתאימה לגודלו. יש להיזהר ממצבים בהם אתם רוכשים רהיט מסויים ע"פ מראהו החיצוני.

ווידוא הבטיחות

העניין הראשון שעליכם להתחקות אחר לגבי מוצר שמתכננים לבחור הוא התאמתו לתינוק. מוצר יכול להיראות מדהים, ובתאכלס במידה שאינו ממלא דרישות המיגון, האביזר חסר טעם. אף אם המוצר הוא עגלה, לול וכול מוצר שקיים, במקרה שהקטנטן ישתמש בזה חשוב שזה יהא מתאים לגילו ומידותיו.

בנוסף, כל מתקן שהוא מיועד לפעוטות, יהא בטוח לשימוש מכל הבחינות האפשריות, למשל חומרי הגלם שמהם הוא מורכב. בעצם יש הרבה דברים שאנחנו לא חושבים אודותיהם בתור סכנה, אלא שכשהילד ישתמש בהם ייתכן והם יתגלו כמסוכנים לשימוש. זווית המתקן, לדוגמה, עשויה להיות קיצונית והתינוק עשוי להיפגע. משום כך בלי תו תקן, אינכם רוכשים מאומה.

הורים, עשו זאת חכם!

בפעם הראשונה שבאים לחנויות תינוקות נדמה לנו שהכל מסביבנו כדאי להביא הביתה, אך אין זה נכון! רגיסטר קניות מאוזנ לאו בנוי ממאות מוצרים. יש סיכוי טוב שחברים עם ילדים יעניקו לכם ריהוט יד 2, וגם אם לא, ילדכם יזדקק בהתחלה רק לציוד ראשוני.

זה לגמרי מיותר לרוץ ולקנות הכל שנמצאים בחנות. אספו מראש בבית רשימת רכישה מאורגנת, וכשגיע הזמן לקנות, דבקו ברשימה. אל תתרגשו ממבצעים חמים וגם מדברים אחרים שנראים לכם בחנות ממש שימושיים. ערכו השוואת מחיר ובחרו רק במוצרים ברמה גבוהה במחיר הכי נמוך. ככה תחסכו ותוכלו לקנות כל מה שצריך ללא הלוואות.

עומדים להיהפך להורים? מהותי שתבחנו המאמר שפה על מנת לרכוש בשכל. בכלל לא תמיד מה שיקר יותר הוא גם הכי טוב, גם במקרה שזה איזשהוא מוצר. וודאו שהמותגים אינם מסנוורים את עיניכם ושרכשתם רק ע"פ הרשימה. בשביל עוד מידע על אביזרים לתינוק קראו עוד ב-בקבוקים לתינוקות. כולי תקווה שהשכלתם להורים הטריים. בטוחה שתסתדרו בהצלחה!

אודות מורן אופיר

מורן אופיר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר