בשבילי רק אייפוד קלאסיק בבקשה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


בשבילי רק אייפוד קלאסיק בבקשה

פורסם בתאריך 10/22/2012 ע"י טל אייפון בקטגוריה מוזיקה | צפיות: 867 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: אייפוד

 לא סובל את כל ההמצאות החדשות עכשיו של האייפוד טאץ'. מה טאץ'? מה זה מגע? אני רוצה להרגיש כפתורים אמיתיים ולא זכוכית או פלסטיק כשאני מעביר את השירים שלי. לדעתי אין על האייפוד הישן והטוב שסטיב ג'ובס הגאון השיק לראשונה ב2001. זה פשוט הדבר הכי טוב שקרה לאנושות אחרי הפלאפל. אני לא יכול להתחיל הסביר כמה דברים עברתי עם אייפוד קלאסיק שלי. אימונים, ריצות, נסיעות אוטובוס ואפילו הרצאות משעממות באוניברסיטה. חיים שלמים עברתי איתו ועכשיו כשהוא כבר הזדקן עברתי לקלאסיק החדש אבל בשום אופן אני לא מוכן לשמוע לא על נאנו ולא על שאפל ובטח שלא על מסך מגע.
רק מה, פעם אחת הוא נפל לי לאסלה ואז הייתי חייב לתקן אותו. כידוע אין בארץ מעבדות מורשות של אפל ולכן צריך לקחת אותו למעבדה למעבדה שיש בה טכנאים שאתם יכולים לסמוך עליהם. מה שאתם צריכים לוודא לפני שבאמת הולכים למעבדה כזו זה שאתם יכולים לסמוך על המקום הזה. או שתלכו אחר עצתו של חבר שכבר תיקן במקום מסויים או שתיכנסו לגוגל ופייסבוק ותתחילו לראות מה הלקוחות חשבו על השירות והתיקון במעבדה מסויימת. אולי תופתעו לגלות שיש פה טכנאים מעולים שיכולים לעשות לכם עבודה לא פחות טובה מאשר אפל למרות שהם לא הוכשרו לכך. ויכול להיות שלא תהיו מופתעים מזה כלל. תלוי מה האופי שלכם ומ הסרט שלכם. בקיצור אחרי שוידאתם שזוהי מעבדה שאפשר לסמוך עליה הגיע הזמן לשלב הבא והוא המחיר. בעיקרון, בגלל שבמקומות האלה יודעים שאתם יודעים כמה יעלה לכם לתקן בחו"ל אז הם מרשים לעצמם לתת לכם מחיר גבוה שאומנם הוא נמוך משמעותית ממה שהייתם אמורים לשלם אבל הוא עדיין מרשים וגבוה. לכן הרשו לעצמכם להתמקח קצת ולראות מה קורה. יש תחרות גדולה מאוד בשוק המעבדות והם יהיו מוכנים לתת לך הנחה על מנת שתחזור פעם הבאה עם האייפד שלך. בכל מקרה, בקשו לדעת מה המחיר לפני שאתם מפקידים את המכשיר כדי שאחר כך לא יהיו הפתעות ולא יגידו לכם שהתיקון היה הרבה יותר מסובך ממה שנדמה.
כמו כן, כדאי להגן על המכשיר שלכם מבעוד בועד ולקנות לו כיסוי מתאים כדי שאם חלילה הוא יפול לכם לפחות כל החלקים ישארו שלמים ולא תהיה לכם בעיה לאסוף אותם מרחבי הרחוב הסואן. זה לא מומלץ.

אודות טל אייפון

טל אייפון

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר