הפקת ועריכת שיר בר מצווה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הפקת ועריכת שיר בר מצווה

פורסם בתאריך 10/14/2012 ע"י לולה איזרסון בקטגוריה חינוך ולימודים | צפיות: 855 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר:

החל מגיל צעיר רציתי להשתלב בעולם המוסיקה. בהתאם לכך, כשהגעתי לגיל 7, התחננתי לאמא להירשם אל לימודי תופים. התעניינתי בלימודים ומאוד רציתי להקים להקת מטאל מצליחה ולהופיע בכל אירופה.

יחד עם זאת ככל שחלפו השנים, הרצון בפרנסה העיב עלי והחלטתי שבכדי להשיג את מבוקשי כמוזיקאי מקצועי, אני צריך לנכס לעצמי השכלה מוזיקאלית מקצועית ולמצוא אפיק מוזיקאלי שבאמת ובתמים יהווה לי הזדמנות להרוויח כסף כראוי.

JUST MUSIC - בית הספר המתקדם ללימודי מוסיקה ועריכה

נכון כנכון היום, קיימים לא מעט נגנים מקצועיים שמנגנים נפלא ולוקחים חלק בהרכב מפורסם. אך למרות זאת, בכדי להשאיר חותם בענף המוסיקה ולשאוף להגיע אל הפסגה, מוטב לפני הכל להבין כהלכה את הכלי המוזיקאלי בו מתמקצעים. ובגלל זה, כדאי להבין גם את הכלי בו מתמחים והן את התיאוריה של המוסיקה. בסיכומו של דבר, בכדי לבנות צליל מקורי ולפרוץ קדימה כדאי לדעת לא רק ליישם שירים של מוסיקאי מפורסם, כי אם להבין איך לכתוב יש מאין.

בסיכומו של עניין, אותם הנגנים שמשיגים הישגים ותופסים שם גם בארץ שלהם ואפילו בחו"ל לדוגמא פינק פלויד, הם אלה שהצליחו להוציא החוצה משהו חדשני, אמיתי, עוצר נשימה ומלהיב. שריר וקיים, יש בעולם מוסיקאים שהגיעו לפסגה ללא מאמץ רב, אך בכל זאת האם המוסיקאים הללו ינחלו הצלחה גם בעתיד? האם האלבום השלישי, הלהקה הבאה שלהם וההופעה שלהם יצליחו גם?

לימודי נגינה בבית ספר למוסיקה

למרות הכבוד למוסיקאי המקצועי שלמדתי ממנו ארבע פעמים בחודש, הסקתי שבכדי להפוך את החלום לקריירה, אני צריך ללמוד בבית ספר למוסיקה שיעשה ממני מקצוען כמו שאני רוצה. ולכן, חיפשתי בנרות בי"ס למוזיקה שנותן הן ידע מעשי וגם ידע תאורטי. ככה, אצליח גם להוביל להקות וגם לנסוק קדימה במקצוע המוסיקה ואפילו להיות נגן שכיר שמלווה את הגדולים.

קורסים מוזיקאליים מקצועיים

למען האמת, ע"מ להצליח במוסיקה כדאי בהחלט ללמוד גם תוכנת עריכת סאונד והן את תחום ההפקה. בהתאם לכך הבנתי שעליי להירשם ללימודי אבלטון וכך לפתח את ידיעותיי בתחום היצירה המוסיקאלית.

להתקיים בכבוד מקריירה במוסיקה

למרות מה שנהוג לחשוב, שכביכול מדובר בעיסוק בו נמצאים זמרים רעבים, זה לא באמת ככה. למען האמת, לצד האפשרות האמיתית להתפרנס כנגן, יש הזדמנויות נוספות גם לנגנים מוכשרים והן לאנשי הפקה. ככה למשל גיטריסט מקצועי יכול בהחלט להתפרנס גם מנגינה בלהקות והן כמורה פרטי. אע"פ כן, על מנת לעשות זאת כהלכה, כדאי מאוד לדעת הן את הצד המעשי וגם כיצד ללמד.

ובנוסף לכך, קיימים עוד המון תחומים בענף שאפשר להתפרנס בהם, כמו למשל עשיית סאונד לזמרות. אך עם זאת, ע"מ לעשות זאת כדאי ללמוד את המקצוע הזה ביסודיות רבה ולהתברג כנגן שבאמת ובתמים יכול להרים גבוה זמרים אחרים.

מעוניינים להפוך את המוסיקה לקריירה רווחית? צריכים מידע על כיצד להפוך לגדולים? http://www.justmusic.co.il/studio-records/שיר-לבת-מצווה וזכו להכוונה מלאה.

אודות לולה איזרסון

לולה איזרסון

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר