תעודת בגרות בדרך לתואר | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


תעודת בגרות בדרך לתואר

פורסם בתאריך 09/23/2012 ע"י מירה זמיר בקטגוריה פסיכומטרי ומבחני כניסה | צפיות: 984 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הכנה לבגרות

יש טענות מוכרות שלא ממש צריך בגרות מלאה בשביל להתפרנס. יש מקרים בהם תעודת בגרות אינה הגורם המכריע שמשפיע על סיכוי ההצלחה, ולמרות כל זאת, תעודת בגרות זה יתרון עצום בחיים ולא פחות חשוב- יתרון למי שרוצה להוציא תואר ראשון או שני. לאן אתם משתייכים? הנה עוד כמה עצות על הצורך בלימודים ב 2012.

 

שוטטתם בהודו? כעת זה הזמן למצוא כיוון לעתיד שלכם, יש להקדיש חשיבות רבה לעניין הלימודים להחליט על הכיוון שקיים עבורכם. כי ככל שתמתינו לא יהיה לכם קל לשוב אל מסלולי הלימודים. אז תמהרו, בחרו את מה שמעניין אתכם ועשו את זה!.

בית ספר סיימתם בהצלחה? השלמת בגרות מלאה נחוצה למי שרוצה להמשיך ללימודים במכללה , אם בבית הספר אהבתם לנמנם ולא עשיתם בגרות, תוך כמה חודשים תוכלו ללמוד ולהשלים, למי שצריך לשפר ציונים, יש מגוון של מסלולים לכך. בדקו רק על קורסים עם אווירת לימוד נעימה שמציעים תגבור בעת הצורך ובעיקר מורים מהשורה הראשונה. ואם אתם אחרי שירות צבאי- בדקו על ההטבות שמגיעות לכם.

איך מתחילים ללמוד פסיכומטרי? בחינת הפסיכומטרי היא מדרגה גדולה למי שבוחר להוציא תואר הכנה נכונה תסייע לכם רבות, ציון הפסיכומטרי יחד עם ציוני תעודת הבגרות יקבע לאילו תחומים תוכלו להתקבל. ציונים טובים וההחלטה תהיה בידיים שלכם, אם לא הצלחתם אל תוותרו בשום אופן, לרוב לוקח יותר מפעם אחת אם תנסו שוב יהיה לכם קל יותר.

בא לכם תואר בתקשורת? קצת קשה להאמין אך כמעט לחצי מהנשים והגברים בארץ יש טוב. גם לכם יש שאיפות? "הבעיה" היא שרבים לא בוחרים את התחום הכי מתאים ובעצם שורפים שלוש שנים ויותר על תואר בתחום שרמת האפשריות בו מוגבלות. לכן לא כדאי למהר. ערכו בדיקה מקיפה לגבי אופציות התעסוקה בתחום משכורות אפשריות ותנאים האם בכלל יש ביקוש? או שלא? ורק אחרי הכל קבלו את ההחלטה.

כל המשפחה לוחצת עליכם? תואר מעניין אותך? תעודת בגרות זה הכיוון שלכם? לא רק אתם צעירים וצעירות מתקדמים לקורסים רבים מכללות ובתי ספר- ארצנו היא מדינת לימודים ויש שפע של אופציות: לימודי ראיית חשבון לימודים למקצועות חופשיים, הכנה לבגרות, רק קבלו החלטה על הדבר שמתאים לכם ותעשו את הצעד הראשון. שתצליחו!.
 

אודות מירה זמיר

מירה זמיר

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר