השכרה של מקרנים בתל אביב | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


השכרה של מקרנים בתל אביב

פורסם בתאריך 09/21/2012 ע"י slav go בקטגוריה מדע וטכנולוגיה | צפיות: 924 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מקרן, מקרנים, השכרת מקרנים, מקרנים להשכרה

השכרה של מקרנים וחיסכון בהוצאות ארגון
כל יום עיון או לחילופין כנס פרפסיונלי נמדד בסיכומו של עניין בעלות בהשוואה לתועלת, או גם התפוקה באופן יחסי לתשומות שהושקעו בו. כיון שכך, מחשבים המארגנים כל חלק ציוד וכול שירות שניתן בהקשר לאותו יום כחלק ממנו. השכרת מקרנים, לפיכך, תחושב כחלק מהעלות מטעם יום העיון או שמא הכנס המקצועי.

מקרנים בשכירות או לחילופין רכישת מקרנים?
המענה לשאלה הזאת היא פונקציה של השימוש בציוד הזה והתועלת האמיתית ברכישה של מקרן בודד או שמא אפילו יותר אל מול האופציה להסתייע בציוד באופן חד פעמי. והיה אם הכמות של הכנסים המקצועיים שמקיים תחום עסק או לחילופין גוף כלשהו הינה בעצם קטנה, מובן מאליו ש השכרת מקרנים הנו הפיתרון האידיאלי. ציוד שאיננו בשימוש נוטה להיאבד או לחילופין לההרס. בדרך כלל אחסנת הציוד היא לא בתנאים האידיאליים עבורו, ואם הוא אינו נמצא בשימוש באופן מתמיד רוב הסיכויים שיתקלקל.

חוץ מזה, מכשירים וציוד כזה דורש הפעלה ע"י עובד מיומן, מה שממש לא בכל המקרים קורה. חברות המציעות מקרן להשכרה, מספקות כך גם טיפול למקרנים האלה, יחד עם התקנה עוד לפני התחלת הכנס או יום העיון וניתוק המכשיר עם תום השימוש בו. כך נחסך כאב הראש הכרוך בשמירה על הציוד, עד לפעם הבאה.

השכרה כחלק מההוצאות
חוץ מזה על כל האמור פה, ההוצאה בשביל השכרה של מקרנים נחשבת כחלק מההוצאות הכלליות בשביל המאורע, מה שמאפשר למארגנים לעמוד על העלות הריאלית של יום הכיף ועל גבי ההוצאה הכוללת שלו. בדרך זו שבכל סיטואציה, השכרה עדיפה רוב הזמן על גבי קנייה, אלא אם כן תחומו הראשי אצל הארגון הינו ימי עיון, שאז המקרן הוא למעשה בבחינת כלי עבודה ואין זה כלי עזר למארגנים.

מי שרוכש מקרן על פי רוב הם ככל הנראה גופים גדולים שבהם ימי העיון יכולים להיות מרובים ותכופים, מרכזי כנסים, גופים אקדמאיים וכל גוף נוסף שעיסוקו העיקרי הינו העברת אינפורמציה. חברות הפקה בינוניות או גם קטנות מאוד יעדיפו לרוב את האופציה של מקרנים בשכירות על פני רכישה שלהם.

מקרנים ומסכים
אתם יכולים ברוב המקרים להשכיר בנפרד מקרנים ומסכים, אך הדבר הטוב ביותר הוא להשכיר את שלל החבילה ביחד. מסך שאיננו מתאים מסוגל לפגום ברמת החומר המועבר. שכירת מקרנים ומסכים מחברה טובה ואמינה, מעניקה הרגשת יוקרה בגלל המראה היפה של המסך ואפילו עבור כל התמונות המיוחדות המוקרנות עליו ברורות, חדות ויוצרות את כל המראה הרצוי.

אודות slav go

slav go

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר