זומבה ומוטיבציה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


זומבה ומוטיבציה

פורסם בתאריך 09/13/2012 ע"י דיאנה בן צבי בקטגוריה התעמלות | צפיות: 891 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: דיאנה כושר בכיף, ZUMBA, ZUMBA FITNESS, זומבה, כושר, ריקוד, פעילות גופנית, סלסה, ריקודים, לטיני, חיטוב, תזונה, בריאות, אורח חיים בריא

בשני המאמרים הקודמים סיפרתי לכם קצת על ההיסטוריה של זומבה, איך זה התחיל ומה הם היתרונות של זומבה על סוגים אחרים של פעילות גופנית.

היום אני רוצה לדבר איתכם על המשמעות של זומבה מבחינת ההשפעה שלו על רמת המוטיבציה שלכם.

אנחנו חיים בעידן שהמודעות לפעילות גופנית היא הרבה יותר גבוהה ממה שהיה קודם. אבל, יחד עם המודעות הזו, עדיין הרבה אנשים עושים פעילות גופנית כחובה, כי הם צריכים לעשות את זה מבחינה בריאותית, כי כך אמר להם הרופא, כי הם רוצים לרדת במשקל וכו'.

זה נכון לומר ששרירים שלנו לא יודעים ולא מבינים אם אנחנו עושים התעמלות מתוך ההנאה וכיף או מתוך חובה, העיקר שהם עובדים. אבל מבחינתנו זה כן חשוב! חשוב מאוד לעשות כושר וליהנות מזה במקום לחשוב מתי זה ייגמר. בטח תסכימו איתי שכאשר עושים כושר לא כחובה אלא כמשהו שנותן הרגשה כיפית, זה פי אלף יותר יעיל ויותר מניע מאשר לעשות כושר כחובה.

אני מסכימה איתכם שלא תמיד יש כוח ומוטיבציה ללכת לעשות הליכה או אירובי או כל פעילות גופנית אחרת אחרי יום מעייף, ארוך, בעבודה או בבית. מה שמיוחד בזומבה שהוא משלב אנרגיה גבוהה ומוזיקה כיפית ואנרגטית מה שנותן לכם, המתאמנים, הרגשה של כאילו באתם למסיבה ולא באתם לעשות כושר.

זומבה יוצר אווירה מטורפת של כיף ושמחת חיים, חוויה נהדרת מבפנים שבא לכם לחוות אותה שוב ושוב, גם אם חזרתם מיום עבודה עמוס וקשה, וגם אם עבר עליכם יום לא הכי מוצלח. כמובן, כשאתם יוצאים מהשיעור עם ההרגשה נהדרת זו, כך גם עולה רמת המוטיבציה שלכם לבוא לשיעורים ולעשות כושר, מצב רוח שלכם משתנה, והחיוך לא יורד מהפנים.  

 מוטיבציה זה אחד הדברים החשובים שיש בכל דבר וכך גם בהתעמלות. בלי מוטיבציה עושים דברים עם חוסר רצון, אין כוחות, אין אותה האנרגיה הגבוהה שתורמת להרגשה הכללית שלכם.

מה זה מוטיבציה? מוטיבציה משמעות המילה זה להתניע, להניע לפעולה.

אז ללא ספק אני יכולה להגדיר את זומבה כמכונת מוטיבציה. כי קודם כל הוא כולל תרגילים נהדרים שמחזקים את השרירים שבגוף, שורפים המון קלוריות ועוזרים לחטב את הגוף. יחד עם זה התרגילים הם "תרגילים בתחפושת", לא תרגילים אמיתיים, ושיעור של זומבה זה חוויה של מסיבה ושזה עוד יותר מגביר את המוטיבציה, מעלה את האנרגיות  ואת הרצון להמשיך לעשות כושר.

יש לי מתאמנים אצלי בשיעורים שרק מחכים לשיעור זומבה, עוזבים את הכל, לא משנה כמה הם עסוקים, כדי לא לפספס את השיעור, את החוויה של כיף. התעמלות זה לא רק בשביל לרדת במשקל, זה קודם כל בשביל בריאות הנפש.

ברגע שנהנים ממשהו, אתם מרגישים מאושרים מבפנים,יש המון מוטיבציה ואנרגיות גבוהות וחיוביות.

תזכרו שאם אין מוטיבציה בהתעמלות (ובכל דבר בכלל), אין גם את ההרגשה של סיפוק וכיף, ואם עושים ספורט כחובה, אז לא משקיעים את אותה רמה של אנרגיות כמו כשאר עושים משהו עם מוטיבציה ורצון. וכך זה גם משפיע על המצב רוח שלנו וההרגשה הכללית שלנו. ספורט זה קודם כל בשביל בריאות הנפש.

אז אם אתם באמת רוצים לשלב בריאות, כושר ובריאות הנפש, אז הנה יש לכם זומבה,חוויה מדהימה של כיף ואנרגיות.

רוצים לחוות גם?

בדיוק בשביל זה הקמתי את האתר שלי - דיאנה כושר בכיף.

כל מה שעליכם לעשות להיכנס לאתר, לשים שם ומייל, וכבר למחרת תתחילו לקבל 10 שיעורים לגמרי בחינם וישירות למייל שלכם.השיעורים הללו הם צעדים בסיסיים של  זומבה ויתנו לכם טעימה קטנטנה של החוויה הלטינית.

כל הפרטים באתר:

www.DianaFunFitness.com

 

 

אודות דיאנה בן צבי

דיאנה כושר בכיף http://www.DianaFunFitness.com לקבלת קורס \"צעדים בסיסיים של כושר בכיף - 10 שיעורים בוידאו - צעדי בסיס של סלסה וצ\'ה צ\'ה, כנסו לאתר עכשיו,תרשמו שם ומייל בתיבת הרישום שמופיעה בצד שמאל של האתר וכבר למחרת תתחילו לקבל את השיעורים

דיאנה בן צבי

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר