איך לקדם אתר בגוגל? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


איך לקדם אתר בגוגל?

פורסם בתאריך 09/13/2012 ע"י אור אור בקטגוריה הקמה וקידום אתרים | צפיות: 844 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: קידום אתרים

עבור בעלי עסקיםאיך לקדם אתר בגוגל הוא לא עניין של מה בכך, אותה הדרך בה נוכל לקדם אתר במנוע החיפוש ע"פ מילות מפתח אותם הגדרנו, לעלות בדירוג התוצאות הטבעיות של מנוע החיפוש הפופולרי ולהניע לאתר שלנו תנועת גולשים אמיתית וממוקדת.

כאש מדברים על קידום אתרים בגוגל מתכוונים בדרך כלל, לקידום אורגני(SEO), זאת אומרת קידום בתוצאות האורגניות של מנוע החיפוש, לעומת קידום דרך פרסום ממומן(SEM).

בדיוק כמו שכל אחד מאיתנו מבצע חיפוש בגוגל ומצפה לקבל תוצאות רלוונטיות, כך גם קהל היעד שלכם ולכן מנוע החיפוש, דואג שתוצאות החיפוש ידורגו מהרלוונטיות והאיכותיות ביותר לשאילתת החיפוש ועד לתוצאות הכי פחות רלוונטיות.


עכשיו כבר ברור, שבכדי להתקדם בתוצאות החיפוש של גוגל, על האתר שלנו או העמוד הרלוונטי באתר שלנו להיות מספיק איכותי ורלוונטי לשאילתת החיפוש של הגולשים אליהם אנו שואפים.

מהי רלוונטיות ביחס של קידום אתרים בגוגל?

הרעיון המנחה הוא די פשוט :
צריך להיות קשר ברור בין שאילתת החיפוש,תוצאת החיפוש והדף הרלוונטי באתר.
לדוגמא, אם חיפשנו את המילה "זרי פרחים" ובתוצאות החיפוש עלתה תוצאה "מתנות לכל אירוע!", הרי שהרלוונטיות בין השאילתא שלנו ובין התוצאה הינם לחלוטין לא קשורה.
מה תעשו במקרה זה? נכון, תבדקו תוצאת חיפוש אחרת.


הקשר הרלוונטי שבין חיפוש המשתמש,התוצאה והעמוד הינם הדבר החשוב ביותר.


עכשיו, לאחר שיש בידינו את העיקרון המנחה, הסתכלו על האתר שלכם, בוודאי תוך מס\' דקות תוכלו להחליט לגבי מילה או מס\' מילים שמתארות את האתר והעמוד אותו אתם רואים.


לרוב, זאת מילת המפתח המתאימה לאתר שלכם, עכשיו כל שנותר הוא לעשות מחקר מילות מפתח מקיף אשר בתהליך זה תוכלו לדעת האם מילת המפתח שחשבתם היא אכן הטובה והרלוונטית ביותר עבור קידום אתרכם, האם מחפשים מספיק גולשים בחודש את מילת המפתח, מה מידת התחרותיות כלפי מילת המפתח ועוד.


לאחר בחירת מילות מפתח כחלק מתהליך של קידום אתרים בגוגל, מופק דו"ח אופטימיזציה להתאמת אתרכם לקידום אתרים בגוגל(SEO) בהתאם למילות המפתח אותם בחרתם לקדם ותהליך הקידום השוטף מתחיל.


הקידום השוטף כולל עבודה בתוך ומחוץ לאתר ביחס של תכנים מקוריים,קישורים לאתר,שיתופי פעולה ועוד.
בסופו של דבר על השאלה "איך מקדמים אתר בגוגל?" אפשר לענות בכל מיני דרכים אך עקב הזמן הרב באופן שוטף שיש להקדיש לפעולת קידום האתר אנו תמיד נמליץ בעבודה עם חברת קידום אתרים מקצועית בתחום. בהצלחה!

אודות אור אור

אור אור

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר