בגרויות בפיסיקה משגעות אתכן? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


בגרויות בפיסיקה משגעות אתכן?

פורסם בתאריך 09/11/2012 ע"י mata rotze בקטגוריה חינוך ולימודים | צפיות: 761 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: בגרויות בפיסיקה, מכינה להשלמת בגרויות

צריכים ללמוד כדי להתקבל לעבודת החלומות? מאוכזבים מציון הפסיכומטרי?

הגיוני כי בתקופה זו, בגרות היא אינה חובה עבור קבלה לעבודה טובה, וגם בדרך כלל לא מרמזת על חוכמה, עם זאת עדיין עדיף שתהיה לכם, ולו רק מפני שזה מהווה יתרון עבור קורות החיים שלכם, ולרוב גם חובה בשביל להתקבל בהצלחה ללימודי תואר ספציפי כלשהו.

מכינה להשלמת בגרויות

ככל שיותר זמן עובר אחרי התיכון - כך קשה יותר להשלים את הבגרויות. וזה למה, צריך להתחיל את התהליך במהירות האפשרית. תוכלו למצוא מספר מכוני לימוד מוכרים שניתן להיעזר בהם. עוד אינפורמציה על מכונים אלה ניתן לקבל בשפע רב בגוגל וכיו"ב. במידה ואתם חיילים, או אם כרגע השתחררתם, תמצאו הנחות והטבות רבות עבור הקורסים השונים.

רצוי שתפנימו שאתם ילדים גדולים, ולפיכך, קחו את הנושא הזה יותר ברצינות ואל תתנהגו כמו ילדים; בשלב הזה, כאשר אתם בטוחים איזה כיוון רצוי לעתיד שלכם, וכשקיבלתם מושג נרחב יותר על נושא אפשרי.

ומה בנוגע אל המבחן הפסיכומטרי?

הציון הפסיכומטרי מחושב בפורמט שונה לגמרי מהאופן של ציוני מבחן הבגרות. לציוני הפסיכומטרי יש משקל יותר גדול מהחשיבות של ציון מבחן הבגרות, מה גם שהבחינה כשלעצמה קשה יותר בכמה רמות, זאת על אף העובדה שהפסיכומטרי לא משקף את חוכמתכם. ציון זה בא לבחון את אופן ההתמודדות שלכם תחת מצבי לחץ, את הזכרון לטווח הקצר וכמה הראש שלכם מאורגן.

גם אם קרה מצב בו נתנו לכם ציון לא מזהיר במועד הראשון - זו לא אינדיקציה לכך שאתם לא חכמים מדיי, אלא שלא היה מוצלח הפעם; כמו בטסט על אוטו, רוב האנשים לא יצליחו לעשות את המקסימום ולהוציא ציון טוב בפעם הראשונה. תמיד אפשרי לגשת לעוד מועדים בעתיד, כל עוד זה מתאפשר מבחינת מצב כלכלי וכוח סיבולת בשביל לגשת למועדים נוספים. את הציון הגבוה ביותר שתוציאו - מתעדים במשך שבע שנים. מעוניינים באינפורמציה נוספת - http://www.dlimudim.co.il/?p=58.

בשלב זה, כשיש לכם קצת אינפורמציה ובהנחה ואתם יודעים בבטחה איזה תואר מעניין אתכם ואיזו עבודה תאחלו לעצמכם, מומלץ שתנצלו את הידע הזה עבור עצמכם: קחו את אחד הקורסים, שפרו את ממוצע הציונים שלכם, ותנו לעצמכם סיבה להתגאות!

אודות mata rotze

mata rotze

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר