מעבדת תיקונים אייפון | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מעבדת תיקונים אייפון

פורסם בתאריך 08/29/2012 ע"י לולה איזרסון בקטגוריה מדע וטכנולוגיה | צפיות: 843 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר:

 

מה אין לך סמארטפון? בתקופה הזו, בייחוד לצעירים שבינינו, מכשירים ניידים הם בוודאות אחת מההמצאות התורמות. בעזרתם אנו יכולים להיות בכל שעה מחוברים טלפונית לאנשים שאנו תמיד צריכים - סבא, המכרים ולפעמים לצערנו הרב גם עם העבודה.

אבל בימינו המציאות שלנו היא של תקופה טכנולוגית שונה - עידן הסמארטפון, עת שבה הטלפון הוא ללא ספק יותר מעוד מכשיר אלקטרוני הוא גם מחשב, הוא מצלמת כיס, הוא שעון אישי ולמעשה חוץ מלהדליק לנו את הדוד כבר ניתן לשלוט ולנהל איתו כמעט את הכל .

למשפ' המכשירים השימושיים והמשפעים של זמננו ניתן כמובן גם להוסיף את הטאבלט. אותו אביזר אלקטרוני קטן ומתוחכם שיכול ממש בקלות להיות תחליף למחשב נייח ולעזור ולשמש אותנו בבית ומחוצה לו ובנוסף גם לפנאי פרטי.

אבל בדומה לדברים אחרים בחיים- שאין שום דבר מושלם, ככה גם במקרה של רוב הפלאפונים והטבלטים. הם נוחים ושימושיים, אבל אסור לשכוח שבחלק גדול מהמקרים קנייתם ותחזוקם מצריכים הוצאה כספית לא קטנה.

תיקוני אייפוד

יש המון תקלות במכשירים מהסוג הזה: נזקי מים, סוללה שמתרוקנת מהר מידי ואלה רק ההתחלה. בגלל התלות הענקית שקיימת לרובנו במכשירים מסוג זה הכרחי לתקן אותם במעבדה טובה. לכן אספתי בשבילכם מספר טיפים מעולים בתחום החשוב הזה:

בחירת מעבדה לתיקון - מומלץ לוודא שמעבדת התיקונים שתבחרו היא באמת טובה ומוסמכת או בעברית, שהטכנאים שנמצאים בה הם בעלי ניסיון מוכח ויכולת מקצועית גדולה ולא רק נערים בני תשע עשרה שבטוחים שהם יודעים כל מה שיש לדעת.

חלפים מקוריים - בנושא זה אסור להתפשר וכדאי לברר היטב שהם משתמשים רק בחלקי חילוף מקוריים.

אחריות לתיקון - יש מקומות שנותנים אחריות כוללת ויש גם כאלה שלא, על כן רצוי מאוד לברר לגבי נושא זה לפני שמגיעים אל המקום.

תחזוקה נאותה

כמו שבטח הסקתם, שגם כשרוכשים טבלט כזה או אחר שימוש עדין הוא חלק מהפתרון השלם. משמע תחזוקו ושמירה על המכשיר מסוגלים למנוע חלק גדול מתקלות והבעיות. דברים כמו לדוגמא מדבקות שומרות מסך וכיסוי טוב מסוגלים להאריך משמעותית את חיי הפלאפון שלכם, וברור כשמש שגם עדינות בשימוש והימנעות מנפילות, הרי בסופו של יום, מדובר בכלי עדין.

במידה שאתם צריכים חשוב לדעת על אביזרים לאייפון וכמובן גם המלצות על מעבדה לתיקון גלקסי בארץ - לחצו על הקישור, קריאה נעימה.

אודות לולה איזרסון

לולה איזרסון

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר