השלמת בגרויות כי אנחנו צריכים עתיד | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


השלמת בגרויות כי אנחנו צריכים עתיד

פורסם בתאריך 08/26/2012 ע"י דליה גולן בקטגוריה חינוך ולימודים | צפיות: 881 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר:

תכלס, אפשר להגיד שהיום לא כולם צריכים לסיים את בית הספר בשביל להצליח בחיים. תעודת בגרות אינה מדד שמשפיע האפשריות שלנו להצליח בחיים, אבל בגרות טובה זה יתרון עצום בחיים ובטח ובטח למי שרוצה לפתוח בקרירה אקדמאית. מה הנתיב המושלם עבורכם? לפניכם עוד כמה דברים על לימודי תואר בארץ.

 

את המזרח כבר ראיתם? עכשיו תתחילו לתכנן את דרכם בעולם העסקים, יש לקחת ברצינות את נושא ההשכלה הגבוהה להחליט על מועד שיכול להיות מתאים לכם. כי אם תשתהו יהיה לכם קשה יותר להיכנס שוב לכיתה הלימוד. אז עכשיו בלי כל דחייה, בחרו מקצוע מתאים ועשו את זה!.

השלמתם בגרויות? השלמת בגרויות לחיילים משוחררים חשובה לחרוצים שרוצים להמשיך למסלולי תואר ראשון/שני, אם לא גמרתם תיכון, תוך כמה חודשים תוכלו ללמוד ולהשלים, אם אתם מעוניינים לשפר או להשלים, תוכלו לבחור בתי ספר להשלמת בגרויות. חשוב למצוא בתי ספר שמוכרים בתחום אם אפשריות תעסוקה בסיום ובנוסף גם מורים מהשורה הראשונה. אגב, לחיילים משוחררים- השתמשו בפיקדון ללימודים.

לומדים לפסיכומטרי- לרבים הפסיכומטרי מהווה מכשול בקבלה ללימודי תואר זה קשה אבל אפשרי!, ציון נכון בנוסף עם ציוני הבגרות יחושב לקראת קבלה לאוניברסיטה. ציונים גבוהים ותוכלו ללמוד כל תחום, אם הציונים לא מספיק טובים זה קורה, יש המון אנשים שמנסים שוב בפעם השנייה זה קל יותר.

תואר בספרות או כלכלה? לא כולם יודעים אבל ליותר מארבעים אחוז מתושבי המדינה יש תואר. גם אתם רוצים? למרות הנתון המרשים הבעיה היא שרבים אינם בוחרים התחומים הנכונים ולרוב שורפים זמן וכסף על תחום שאין בו עתיד משתלם. לכן לא כדאי למהר. עשו בדיקה לכבי אפשריות התעסוקה השכר שאפשר להרוויח בתחום האם מדובר בתפקיד מבוקש? ורק שיהיו לכם את כל התשובות המשיכו הלאה.

כל המשפחה לוחצת עליכם? רוצים להצליח? מעניין אתכם בגרות במחשבים? חבל לחכות, אלפי ישראלים מתקדמים לקורסים מכל הסוגים אוניברסיטאות ומכללות- ישראל היא מדינה של לימודים והמגוון רחב: ללמוד לתואר רפואה סינית, קורסי מחשבים, רק תבחרו הכיוון הנכון עבורכם ותעשו את הצעד הראשון. שיהיה לכם הכל מאה!.
 

אודות דליה גולן

דליה גולן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר