איך לבחור את האירוע הפרטי המושלם | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


איך לבחור את האירוע הפרטי המושלם

פורסם בתאריך 08/14/2012 ע"י nirit shalom בקטגוריה שירותים עסקיים | צפיות: 590 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: אירועים

יש לכם חגיגה משפחתית כגון בר מצווה, בת מצווה או יום הולדת לאחד ההורים ואתם צריכים לתכנן אירוע פרטי. אז לפני שבוחרים פעילות באופן אקראי, יש לחשוב היטב על פי מספר קריטריונים מה הכי מתאים לכם.


מספר המשתתפים – על פי רוב, מספק המשתתפים הוא הגורם הראשון שיסנן לכם כל מיני אופציות. לדוגמא, אם אתם רוצים לעשות ערב בינגו, אין טעם לעשות את זה בנוכחות של חמישה אנשים בגלל שהמשחק יגמר מהר מאוד. כמו כן, באופן כללי בינגו הוא לא דבר מומלץ במיוחד כיוון שאין יצר תחרותיות כלל בין המשתתפים שכן זהו משחק המבוסס על מזל בלבד. דבר נוסף, בדרך כלל מטרת ערב היא לעודד תקשורת ושיתוף פעולה בין המששתפים השונים ולכן אל תעשו ערב בינגו. בכלל. תרדו מזה.


מנעד הגילים – עליכם לחשוב אילו בני משפחה עתידים להשתף באירוע ובאילו גילאים הם. אם מדובר רק על מספר אחים בגיל העמידה אז אופיו של הערב יכול להיות משהו שהוא יותר אקדמאי או היסטורי, לעומת זאת אם מדובר על שכבת גיל צעירה יותר ייתכן שערב קריוקי הוא פתרון טוב כיוון שמוזיקה היא משהו זחוצה גילים וכולם יכולים להשתתף בערב שכזה וליהנות במידה שווה.


רקע משפחתי – אם יש לכם גם קיבוצניקים וגם חדרים במשפחה זה בטח לא יהיה רעיון טוב לראות ביחד גבעת חלפון ואחרי זה להביא חשפנית. צריך למצוא את עמק השווה על מנת שכולם יהיו מרוצים. גם קריוקי לא יעזור כאן כי לנשים אסור לשיר. יכול שבמקרים כאלה תעדיפו ללכת על חידון תולדות המשפחה. משהו ששייך למכנה המשותף הנמוך ביותר השייך לכולם. כמובן שאז מישהו מכם צריך להרים את הכפפה ולהיות אחראי על הערב הזה. לא תוכלו להזמין מישהו מבחוץ שינחה את זה.


תקציב – כאן חשוב לדעת מי מממן את האירוע. אם מדובר בהורים שמארגנים משהו לילדיהם יכול להיות שהם מוכנים להשקיע לא מעט כסף. אולם אם אתם מחפשים משהו יותר צנוע, תוכלו ללכת על אטרקציות קטנות שניתן להזמין מבחוץ כמו לדוגמא סדנת שוקולד שמחיריה בדרך כלל נעים בין 1000 ל1500 שקלים. כמובן שבדברים כאלה חשוב לברר מהי הגבלת מספר המשתתפים. מקובל בסדנאות שונות מספר האנשים אני עולה על חמישה עשר משתתפים.

לסיכום, לא משנה כיצד אתם מחליטים לחגוג את האירוע שלכם במקום שהוא אולם אירועים בשרון, חשוב שכולם ידעו לקראת מה הם הולכים ולא להפתיע אותם עם ערב בעל תוכן שהם לא תכננו.

 

למידע נוסף: סדנאות שוקולד
 

אודות nirit shalom

nirit shalom

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר