הלבנת שיניים-השתלת שיניים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הלבנת שיניים-השתלת שיניים

פורסם בתאריך 08/06/2012 ע"י noah asadofulus בקטגוריה בריאות וכושר | צפיות: 767 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הלבנת שיניים, השתלת שיניים, השתלות שיניים

השתלת שיניים – הלבנת שיניים

השתלת שיניים תהליך טיפולי שהפך ליותר ויותר פופולארי בשנים האחרונות על מנת לקבל תוצאות אסתטיות בטיפולי שיניים ולאורך תקופת זמן ארוכה מאוד.
אחת הסיבות שתחום השתלת שיניים התקדמה בשנים האחרונות וקבלה את התאוצה היא התפתחות המכשור והחומרים העומדים לרשותם של רופאי השיניים.
חומרים אלו מאפשרים יכולת עבודה נוחה ועמידה לאורך שנים והמכשור המתקדם מאפשר יכולת טיפול והגעה לאזורים בהם לא היה ניתן לטפל בעבר.

שילוב הלבנת שיניים בטיפולי השתלת שיניים

קצת סטייה מהנושא של השתלת שיניים על מנת להזכיר את הטיפול הנוסף בו אנו מתמקדים היום וזהו הוא הלבנת שיניים שדיי משלימה את הטיפול של השתלות שיניים על מנת לקבל תוצאה סופית אסתטית ומושלמת.
הלבנת שיניים זה הוא תחום שגם כן התפתח מאוד בשנים האחרונות ומספק מענה נרחב ולרוב נותן מענה מלא לכל בעיית מראה השן.

מספר דרכים להלבנת שיניים


ישנם מספר אפשרויות הלבנת שיניים החל מניקוי אבנית ( שיננית ) ועד טיפולי לייזר שבהם כבר מעורבים חומרים כימיים המצריכים טיפול תחת השגחת רופא מומחה ודיוק מרבי על מנת להימנע מסיבוכים כאלו ואחרים במהלך טיפול הלבנת שיניים עם חומרים מסוכנים.
כאשר רופא יבצע השתלת שיניים בדרך כלל הוא ימליץ על השלמת התהליך האסתטי על ידי הלבנת שיניים ואף יש מצב כי ימליץ לעשות זאת לאורך טיפול השתלת שיניים תחת הרדמה, וכתוצאה מכך ימנע אי נוחות רבה מהמטופל והגעה נוספת למרפאה נמנעת.
טיפולי שיניים זה הוא דבר המצריך עבוד מול רופא מקצועי ובעל ניסיון שידע לתת את המענה הטוב ביותר לצרכי המטופל ולא יעשה עבודה "זולה" שתצריך מהמטופל להוציא כסף רב בעתיד ולהיתקל במצבים בהם יצטרך טיפולים שיקומיים כאלו ואחרים בגלל תוצאות הטיפול הלקוי של אותו רופא לא מנוסה ומקצועי.

ריכוז הטיפולים במקום אחד


אצלנו במרפאה של ד"ר מאיה בן צבי תוכל לקבל את המענה לכל בעיות השיניים שלך החל מהטיפול הפשוט ביותר כגון הלבנת שיניים על ידי ניקוי שיננית ועד טיפולים כירורגיים מסובכים תחת הרדמה חלקית או מלאה שבהם גם נכללים השתלת שיניים ובמידת הצורך גם הלבנת שיניים.
בכל מקרה בו תצטרך טיפולי שיניים תוכל לפנות אל המרפאה ולהתייעץ עם צוות רופאים מקצועי שישמח לעמוד לרשותך ולתת הסברים מבוססים ומדויקים בהתאם לצורך ולאחר בדיקות נדרשות.

אודות noah asadofulus

המאמר מוגש על ידי עידו גונן, תכנים עיניניים לעסקים.

noah asadofulus

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר