קורס דירקטורים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


קורס דירקטורים

פורסם בתאריך 08/01/2012 ע"י אורן שץ בקטגוריה חינוך ולימודים | צפיות: 1097 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: קורס דירקטורים, לימודי ניהול

תחום הפעילות העשיר של הדירקטור דורש ידע וכישורים בתחומי שונים. בהתאם לכך, קורס דירקטורים מקצועי מונה תחומי לימוד רבים ומציע לתלמידיו פיתוח כישורי ניהול, כישורים פיננסיים וכישורי עבודה בתוך ארגונים גדולים. הקורס מתאים לדירקטורים פעילים אשר מבקשים להרחיב ידיעות ולבסס את מעמדם במקצועי ובעבור מנהלים אשר שואפים לאייש בעתיד את משרת הדירקטור בחברה.

 

כיצד ניתן להפוך לדירקטור?

 

קורס דירקטורים מעניק למנהל את כל הידע המקצועי הדרוש לתפקיד. במהלך הקורס מוקדשים מספר שיעורים להתנהגות ארגונית ולקידום אישי בתוך מקום העבודה. המדריכים בקורס תורמים מניסיונם המקצועי העשיר ומציעים לתלמידים טיפים מקצועיים אשר יעזרו להם להתקדם בתפקיד ולבצע את מלאכת הדירקטור בצורה הטובה ביותר.

 

הכשרה מקצועית למנהלים

 

בעבר ניתן היה להתקדם אל תפקידי ניהול בכירים באמצעות וותק ומסירות למקום העבודה. כיום מתבקשים מנהלים זוטרים ומנהלים בכירים להציג כישורים ונתוני הכשרה מקצועית בתחום הניהול. לימודי ניהול הם תחום מבוקש במכללות ואוניברסיטאות בכל רחבי הארץ. התלמידים אשר בוחרים בלימודי הניהול מבקשים להשתלב בעבודות ניהול בתחומים שונים.

 

תואר ראשון במנהל עסקים מעניק למנהל בסיס של ידע עשיר בתחום הניהול. לאחר סיום הלימודים נוהגים הבוגרים להמשיך ולפתח את כישורי הניהול באמצעות סדנאות ניהול, קורס דירקטורים וקורסים העוסקים בניהול כספים, משאבי אנוש ושוק ההון, ייעוץ ארגוני וכדו' מנהל טוב הוא מנהל אשר נמצא תמיד בתוך תהליך של למידה והתפתחות אישית.

 

לימודי ניהול מיועדים למנהלים מתחילים ומנהלים בכירים. מגוון הקורסים והסדנאות בתחום הניהול מאפשר לכל מנהל למצוא לעצמו קורסים למנהלים בהתאם לצרכיו האישיים. את הלימודים ניתן לשלב לצד עבודה במשרה מלאה. תכניות לימודים בשעות הערב ולימודים בימי שישי מתאימים במיוחד בעבור מנהלים עסוקים.

 

תחומי לימוד עיקריים בקורס דירקטורים

 

מכללות ומוסדות אקדמאים בישראל מציעים סוגים שונים של קורסי הכשרת דירקטורים. כל מנהל מתבקש לבחור לעצמו את הקורס המתאים לו ביותר בהתאם לתחום העיסוק שלו וניסיונו המקצועי. קורס דירקטורים בסיסי מכיל את הנושאים הבאים : תחומי אחריות מקצועית, פיתוח אסטרטגיות עסקיות, הנהגת שינויים בארגון, מיזוג ורכישה של חברות, הליכי קבלת החלטות, חלוקת רווחים ועוד.

 

כישורי ניהול מבוקשים

 

מנהלים בעלי משרות בכירות ודירקטורים מתבקשים להציג כישורי מנהיגות ולקבל בכל יום החלטות בעלות חשיבות רבה. כל עובדי החברה מושפעים באופן ישיר או עקיף מהחלטות אשר מתקבלות על ידי הנהלת החברה. לצד ההכשרה המקצועית מתבקש כל דירקטור גם להכיר באופן יסודי את נתוני הארגון ועבודת הארגון.

 

כל קורס דירקטורים יעניק לבוגריו יתרון מקצועי על פני מנהלים בכירים ומועמדים אחרים לתפקיד. עולם העסקים הוא עולם תחרותי והישגי, מנהל אשר מבקש להתקדם ולהחזיק במשרות ניהול בכירות לאורך זמן מתבקש לפתח את כישוריו המקצועיים באמצעות קורסים וסדנאות מקצועיות.

 

אודות אורן שץ

אורן שץ

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר