כל מה שחשוב לדעת לפני שמתחילים ללמוד לפסיכומטרי | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


כל מה שחשוב לדעת לפני שמתחילים ללמוד לפסיכומטרי

פורסם בתאריך 07/31/2012 ע"י אריאל כהן בקטגוריה פסיכומטרי ומבחני כניסה | צפיות: 1386 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הרשמה לפסיכומטרי, קורס פסיכומטרי, הכנה לפסיכומטרי


מבחן הפסיכומטרי הוא מבחן אותו כל המעוניין ללמוד באוניברסיטה צריך לעשות וזאת בכדי שמוסדות הלימוד יהיה בכוחם להחליט מי מתאים ללימודים גבוהים ומי לא. במוסדות לימוד רבים ישנה דרישה לשקלול ציוני הפסיכומטרי והבגרות כשציוני הפסיכומטרי הם המדדים אשר משפיעים באמת על גובה הציונים. במטרה להשיג את הציונים המעולים ביותר במבחן הפסיכומטרי כדאי ללמוד במסגרת קורס פסיכומטרי. לימודי פסיכומטרי נמשכים כמה חודשים והם כוללים תרגול רב של החומר למבחן בהסתמך על מבחני העבר.

באיזה אופן כדאי לבחור מוסד ללימודי פסיכומטרי?


כיום, המודעות לחשיבות המבחן הפסיכומטרי גבוהה במיוחד, לכן, בכל עיר כמעט יהיה ביכולתכם למצוא כמה בתי ספר ללימוד קורס הפסיכומטרי, אך כיצד יש לבחור בניהם? דבר ראשון לבחון את סגל המורים והאם יש להם ניסיון בלימודים מסוג זה. אותה שעה, יש לראות את כיתות הלימוד, האם הכיתות גדולות ומרווחות, האם מספר התלמידים בכיתה מספק יחס מיוחד וכן הלאה.

סוגיה חשובה שחשוב לבדוק טרום בחירת בית הספר לפסיכומטרי הוא נושא שעות הלימוד. בחלק ממוסדות הלימוד שעת לימודים אחת היא שעה עגולה ובחלק ממכוני הלימוד לפסיכומטרי שעת לימודים מתבססת על שעות לימוד אקדמאיות (45 דקות).

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון, הוא פרמטר המחיר. מוסדות פסיכומטרי רבים נותנים מלגות לנרשמים מסיבות שונות בעת ה הרשמה לפסיכומטרי, ולא פחות חשוב- כדאי לשאול אם יש הטבות חדשות ומהם התנאים לקבלתם. זאת ועוד, ישנם בתי ספר לפסיכומטרי שיתנו לקבל יחד עם הקורס פסיכומטרי שני קורסי השלמת בגרויות חינם בעת ההרשמה, הטבה רווחית עבור אלו הזקוקים גם לסיים מספר בגרויות במטרה להתקבל למוסד אקדמאי.


יש לתפוס כי לימודי פסיכומטרי הם לא לימודים זולים לפיכך מומלץ לערוך השוואת מחירים מעמיקה בין בתי הספר השונים. זאת ועוד, כדאי לקבל כמה שיותר המלצות על בתי הספר השונים לפני שבוחרים. מכיוון שההכנה לפסיכומטרי אינטנסיבית וקשה במיוחד, צריך לבחור מוסד לימודים שיכין אותך כמו שצריך למבחן על מנת שלא תאלץ לגשת בשנית על מנת לשפר את ציונך. בזמן שהמבחן נתפס בעיני הרבה אנשים כמפחיד ובלתי אפשרי, עלינו לזכור שבאמצעות התמדה והשתדלות כל שאיפה הופכת למצויה יותר.

אודות אריאל כהן

אריאל כהן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר