ייעוץ שיווקי לפרויקטים של בנייה ירוקה – שירות מהותי להצלחה! | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


ייעוץ שיווקי לפרויקטים של בנייה ירוקה – שירות מהותי להצלחה!

פורסם בתאריך 07/25/2012 ע"י yakir seone בקטגוריה שיפוצים | צפיות: 449 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: חברות ייעוץ, ייעוץ שיווקי, בנייה ירוקה

התחום של בנייה ירוקה התחיל בתור משהו למשוגעים לדבר וחובבי אקולוגיה אך הוא הופך במהירות לצורך ממשי, להרבה מעבר לטרנד אלא לתחום אשר כולנו חייבים לאמץ. בנייה ירוקה משמעותה שימוש בחומרים ידידותיים יותר לסביבה, דגש נרחב של נושאים של יעילות אנרגטית, בידוד, תאורה, שימוש בחומרים מתקדמים, בנייה עם מינימום נזקים לסביבה וכן הלאה. אך למרות החשיבות האדירה של התחום והביקוש שהולך וגדל, ייעוץ שיווקי לפרויקטים של בנייה ירוקה הוא עדיין הכרחי לחברות ויזמים הפעילים בתחום. זהו תחום ספציפי וייחודי, לכן יש צורך בשירותי חברות ייעוץ אשר מתמחות בו.

מעבר לזה, פרויקטים של בנייה ירוקה מחייבים עבודה על פי התקנים הקיימים ובצורה מסודרת מאוד. כך שבהחלט קיימות חברות ייעוץ המציעות שירות בתחום של ניהול פרויקטים וליווי מקצועי לגבי תקני הבנייה הירוקה, חומרים, טכניקות וכן הלאה – כך ייעוץ שיווקי של הפרויקט יכול להתבסס על כך שהעבודה נעשתה כהלכה והבניין אכן ירוק על פי התקן ואף מעבר לו.

לשווק נכון פרויקט ירוק

המחשבה שרק בגלל שפרויקט מסוים בנוי תוך הקפדה על מרכיבי התקן של בנייה ירוקה הוא יימכר בקלות ללקוחות בעלי מודעות לסביבה או ליתרונות הכלכליים האדירים של בניי ירוקה היא כמובן מחשבה מוטעית. שיווק נכון הוא תמיד מרכיב מהותי בהצלחה עסקית, לכן התחום של ייעוץ שיווקי הוא ממש תורה בפני עצמו ותחום נדרש בכל תעשייה. יש בכל העולם חברות ייעוץ אשר מתמחות בשלב השיווקי מול הלקוחות הפוטנציאליים, חברות ייעוץ אשר מספקות מענה ממוקד ויעיל בהתאם לקהל היעד, סוג התעשייה, מגבלות, יתרונות של המוצר וכן הלאה.

ייעוץ שיווקי של פרויקט בנייה ירוקה מתרכז כמובן ביתרונות של בנייה זו ובדרכים האופטימאליות להציג את הפרויקט ללקוחות פוטנציאליים, אך בנוסף חברות ייעוץ שיווקיות מנתחות את האזור, מיהו קהל היעד הרלבנטי, מאתרים מדיה מתאימה למאמצי השיווק והפרסום, מיתוג עסקי, ייעוץ שיווקי לאנשי המכירות ועוד מכלול תהליכי ייעוץ שיווקי המיועדים ליצור תהליך יעיל יותר וכמובן מכירות מוגברות ורווחים ללקוח (מובילי הפרויקט במקרה זה).

שיווק נכון ויעיל כמרכיב קריטי בהצלחת הפרויקט

ייעוץ שיווקי המוענק ע"י חברות ייעוץ הפעילות בתחום של בנייה ירוקה הוא כאמור מרכיב קריטי בהצלחה הפרויקט מבחינה מסחרית ומבחינות אחרות – כאשר הגדולה של חברת ייעוץ שיווקי טובה היא בזיהוי הצרכים וקהלי היעד וניהול הפעילות בצורה הנכונה כך שאותן "הבחינות האחרות" אכן יתממשו. דוגמא לכך תהיה ייעוץ שיווקי לש חברות ייעוץ לגבי פרויקטים של הרחבות קהילתיות או התחדשות עירונית – בדגש על בנייה ירוקה – כאשר השיווק צריך ליצור תמהיל אוכלוסייה מתאים למהות הפרויקט ולא רק שיווק כללי.

בנייה ירוקה היא ללא ספק העתיד של תחום הבנייה, חברות ייעוץ שיווקי המתמחות בתחום מסייעות ויסייעו רבות להצלחת הפרויקטים ולקידום הנושא בישראל.
*אין לראות במאמר זה המלצה או מידע מקצועי

אודות yakir seone

יקיר

yakir seone

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר