קורס קידום אתרים כל אחד יכול | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


קורס קידום אתרים כל אחד יכול

פורסם בתאריך 07/11/2012 ע"י ניסים ויצמן בקטגוריה שירותים עסקיים | צפיות: 1252 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: קורס קידום אתרים, קורס מקדמי אתרים, ללמוד קידום אתרים, קורס אתרים אישי

קורס קידום אתרים

מעוניינים להשתלב ברשת האינטרנט ?

קורס קידום אתרים משולב אורגני + ממומן, בקורס תלמדו את כל הכלים לקידום אתרי אינטרנט. קיימים בתי ספר אשר מלמדים בקבוצות גדולות ובתי ספר המלמדים בקבוצות קטנות ואישיות. למה כדאי ללמוד בקבוצה אישית? כי רק בקבוצה קטנה מאוד של 1- 3 תלמידים ניתן באמת לצאת מקדמי אתרים.

קורס קידום אתרים - לימוד בקבוצות קטנות:

בקבוצה אישית היחס הוא הרבה יותר אישי ניתן לחזור שוב ושוב על החומר הנלמד עד להצלחה. בקורס קידום אתרים מתקיימים תרגולים ומשימות מעשיות בקידום אורגני וממומן. לאור הקשר האישי : המרצה - מתכנת ומקדם אתרים בכיר ממשיך לתמוך ולייעץ מקצועית גם לאחר סיום הקורס.

קורס קידום אתרים - הדרך שלך להצלחה:

כל עסק ובעל אתר שואף לקדם את אתרו למקומות ראשונים במגוון מילות מפתח בתוצאות החיפוש של מנועי גוגל. היום כולם כבר מודעים לכך שרק אלו שמופיעים ראשונים מקבלים הרבה כניסות לאתר שלהם - לכך מוכשרים בוגרי קורס קידום אתרים. לאור הדרישה הרבה לקידום אתרים - סטודנטים רבים מוצאים לקוחות במהלך הקורס ומתחילים לעבוד ומכאן הדרך להצלחתם.

קורס קידום אתרים - שלב אחר שלב:

שלב 1 - מאחורי הקלעים: הכרת האתרים השונים, הבנת דרישתם של מנועי החיפוש. שלב 2 - לימוד שפת html ידע בסיסי בבניית אתרי אינטרנט אשר תורם לקידום. שלב 3 - אפיון אתר - בדיקת המילים אשר מתאימות לקידום. שלב 4 - ניהול תוכנית שיווקית אשר תחסוך ותמנף את האתר להצלחתו. שלב 5 - עבודה מעשית על אתרים פעילים בליווי מקדם אתרים בכיר.

בסיום קורס קידום אתרים הסטודנט יוצא עם ניסיון בקידום אתרים. ברוב המקרים הסטודנטים מתחילים לעבוד תוך כדי לימוד. לשכת מקדמי אתרים מלווה את הסטודנטים צעד אחר צעד להצלתך כמקדם אתרים.

קורס קידום אתרים בקבוצה קטנה מתאים לסטודנטים ולבעלי אתרים אשר מעוניינים לקדם את אתרם לתקופה ארוכה. קורס קידום אתרים - 160 שעות אקדמאי + מעשי.

תוך זמן קצר תוכלו גם אתם להיות מקדמי אתרים ולהתחיל לעבוד כשכירים או עצמאים, או לקדם את האתר האישי שלכם. קורס קידום אתרים - המפתח להצלחתכם!

 

 

אודות ניסים ויצמן

ניסים ויצמן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר