שילוח בינלאומי | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


שילוח בינלאומי

פורסם בתאריך 07/07/2012 ע"י אסף אביב בקטגוריה שירותים עסקיים | צפיות: 1090 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: שילוח בינלאומי, שילוח ימי, הובלה ימית, עמילות מכס

 

שילוח בינלאומי המתבצע על ידי חברה מקצועית וגדולה יכול להיות פתרון נהדר עבור המטען שלכם. תהליך השילוח כולו מפוקח ומבוקר על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון, המכירים היטב את הנמלים השונים, ומחזיקים בצוותי סוכנים בינלאומיים בכל נמל יעד. אלו מטפלים בכל הבירוקרטיה הנדרשת במקום כולל בעמילות המכס ויתר הצרכים השונים של המטען.

 

שילוח ימי – כל היתרונות כל החסרונות

אחת הדרכים היעילות ביותר לבצע שילוח בינלאומי היא באמצעות השילוח הימי. שילוח מהסוג הזה פותר כמה בעיות במקביל, כמות, משקל, גודל וצורה. השילוח הימי מתבצע בעזרת מכולות. כל לקוח יכול לבחור מכולה בגודל המבוקש ולמלא אותה בכמות של סחורה, ריהוט, ציוד תעשייתי, חומרים שונים וכו', בכל גודל או צורה שיבקש. אמנם יש גבול למשקל שניתן להכיל במכולה אך לרוב מדובר במספרים אפשריים ולכל בעיית משקל או גודל ניתן למצוא פתרון אחר במידת הצורך.

 

היתרון הנוסף של השילוח הבינלאומי הוא הבטיחות והאחריות על המטען. האונייה שטה במים כאשר על גבה מאות טונות של מכולות מטענים, הגעתם ליעד של האוניות בטוחה בהחלט ואין חשש לביטחון המטען אלא במקרים קיצוניים ונדירים ביותר. בנוסף ישנה אחריות וביטוח מקיף למטען המוודא כי במקרה של תקלה כלשהי, ישנו כיסוי מלא לנזק.

 

שילוח ימי מאפשר הובלה של חומרים מסוכנים, הובלה בתנאים מיוחדים כמו קירור או חימום ועוד.

 

החסרונות של השילוח הבינלאומי דרך הים נמדדים בעיקר במהירות. שלא כמו בשילוח בינלאומי אווירי שיכול להעביר את המטען במהירות אדירה או אפילו שילוח בינלאומי יבשתי, מטען הנשלח בשילוח ימי עשוי להתעכב מספר שבועות. האוניה עוברת דרך ארוכה מאד ובדרך עוגנת במספר נמלי יעד. יש לקחת את הפרמטר הזה בחשבון בעת ביצוע המשלוח.

אין לשלוח מטען דחוף בשילוח ימי אלא אם כן יש לכם את הזמן והסבלנות להמתין לו.

 

שילוח יעל ובטוח – רק בחברות מקצועיות

המטען שלכם חייב להגיע ליעדו בשלום, זו הנחיית הבסיס בכל משלוח. עליכם לוודא כי אתם שוכרים את שירותיה של חברה מקצועית בעלת ניסיון רב בכל סוגי השילוח, המחזיקה אנשי מקצוע בנמלי היעד ועמילי מכס לשחרור הסחורה בצורה אפקטיבית.

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר