תוספי מזון - לחיטוב, דיאטה, הרזייה, כוח ופיתוח שרירים קובי עזרא | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


תוספי מזון - לחיטוב, דיאטה, הרזייה, כוח ופיתוח שרירים קובי עזרא

פורסם בתאריך 08/06/2008 ע"י יעקב עזרא בקטגוריה דיאטה והרזיה | תגובות: 3 | צפיות: 7993 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: animal cuts, אנימל קאט, תזונה, בריאות, אימונים, שרירים, פיתוח גוף, חלבונים, פחמימות, שומנים, שריפת שומנים, דיאטה, תוספי מזון, חיטוב, הרזייה, כוח ופיתוח שרירים, ANIMAL CUTS אנימל קאט, ANIMAL STAK 2, אנימל סטאק 2, ANIMAL PAK, מולטי ויטמין

animal cuts (אנימל קאט)

 

מכיל: 42 שקיות (בכל שקית 8 כדורים)

פעילות: מסייע לשריפת שומנים וחיטוב שרירי הגוף

אופן השימוש: 1 שקית בבוקר
1 שקית בין 30-60 דק' לפני אימון
הערה: ביום ללא אימון יש ליטול 1 שקית בבוקר

המוצר מכיל תשלובת של 8 כדורים לשימוש יומי המסייעים לשריפת השומנים בגופינו אף ללא פעילות גופנית!!! animal cuts פותח בעבור דרישותיהם של מפתחי הגוף להגיע לאחוזי שומןאפסיים.
animal cuts הוכיח את יעילותו להורדת משקל ולהפחתת שומן, יעילותובניצול מוגבר של שומן העוזר לגוף להעביר שומנים אל המיטוכונדריה (תחנת אנרגיה של התא), שםניתן להשתמש בשומן כחומר דלק לפעילות הגופנית. animal cuts הינה נוסחא טרמוגניתחדשנית (תרמוגנזה: תהליךפיזיולוגי בו תאי השומן בגוף נשרפים להפקת אנרגיה) המייעלת את האנרגיה ושריפת הקלוריות. הנוסחא של animal cuts מכילה מרכיבים ליפוטרופיים (מניידים שומן) ומרכיבים לייעולחילוף החומרים ביחסים המדויקים שיעזרו לגופך לשרוף שומן. מכיל חומרים טרמוגניים וליפו-טרופיים המסייעים לשריפת עודפי השומנים. כמו כן, ה- animal cuts מכיל צמחים המפרישים את עודפי הנוזלים בין העורלשרירים הדבר תורם למראה חטוב יותר של הגוף בנוסף לויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, חומצות שומן וצמחי מרפא. ה- animal cuts מכיל חומצת אמינואל-קרניטין קומפלקס המסייעת לגוף בהפיכת השומן לאנרגיה ומועילה בהרזיה. משפרת את תפוקת הלב. אחד ממרכיבי בטבליות הוא הציטרוס אורנטיום, מרכיבהמצוי בזן מסוים מאוד של תפוזים בעל ריכוז גבוה של פוליאמין. תפקידו שלהציטרוס אורנטיום הוא להגביר את יצור האנרגיה בגוף או במילים אחרות - לשרוף שומנים (בדומה לאפדרין), כמו כן הוא מרכיב המגביר את הפקת האנרגיה בגוף ופוקד על התאים להאיץ את חילוף החומרים. התוצאה- שריפת שומנים. מרכיבים נוספים הקיימים הם גוארנה (וצמחים נוספים) ויחד הם מדרבנים ביעילות את יצור האנרגיה בתאי השומן ומגבירים את אפקט שריפת השומנים.

 

animal stak 2 (אנימל סטאק 2)

מכיל: 21 שקיות (בכל שקית 8 כדורים)

פעילות: מסייע לפיתוח מסת השריר, לעיצובו וחיטובו
מגביר הרמון גדילה והורמון דמוי אינסולין

אופן השימוש: 1 שקית בין 30-60 דק' לפני אימון
1 שקית בבוקר (ביום ללא אימון)

animal stak 2 הוא מוצר הפועל על שחרור בהפרשת מספר הורמונים, כגון: הורמון גדילה, אינסולין לייק גרו פאקטור 1 (igf 1) ואינסולין. animal stak 2 מכיל רכיבי טסטוסטרון טבעיים, גורמים המשחררים הורמוןגדילה, רכיבים ווזולידיטוריים (מרחיבי כלי דם), רכיבים המעכבים פעולות ארומטיות (המרת הטסטוסטרון לאסטרוגן), חוסמי דהידרו טסטוסטרון, מעכבי הורמוןקורטיזול (הורמון המפרק שריר) וגורמים התומכים בפעילות הכבד.
הנה הרכיבים של התוסף
natural test complex
· longjack extract complex (standardized for 28% bioactive glycopeptide compounds/glycosaponins)

· avena sativa extract (standardized for avenacosides a & b)

· tribulus extract complex (standardized for protodioscin/steroidal saponins)


growth hormone secretagogues
· mucuna pruriens extract

· alpha glycerylphosphorylcholine (alpha gpc)


aromatase inhibitors
· calcium d-glucarate

· diindolylmethane (dim)


dht blockers
· beta-sitosterol

· saw palmetto extract

· pygeum africanum


liver detoxifiers
· lysophosphatidylcholine

· milk thistle extract


vasodilator complex
· arginine alpha-ketoglutarate (akg)

· arginine ketoisocaproate (kic)


cortisol inhibitors
· acetyl l-carnitine

· phosphatidylserine


vitamin/mineral support
· vitamin c (as ascorbic acid)

· vitamin b6 (as pyridoxine hcl)

· magnesium (as oxide)

· zinc (as oxide)

· chromium (as picolinate)


gh max פורמולה אנבולית

-
מכיל: 180 כדורים

פעילות: מסייע להגברת הורמון הגדילה
עליית במסת שריר
שריפת שומן

אופן השימוש: 6 כדורים בין 30-60 דק' לפני אימון
1 שקית בבוקר (ביום ללא אימון)

ה- gh max של יוניברסל עוזר לך להשיג את המיטב מהורמון הגדילה תוך כדי שימוש בשילוב הרכיבים המנצח והאיכותי : ויטמינים, מינרלים , סטרול טבעי, חומצות אמינו ורכיבים מזינים אחרים.
מוצר ה gh max של יוניברסל הינו היחידי המכיל את היחס המוכח של 1:2 בין אורניטין לארגינין ובריכוז גבוהה למנה (5.000mg / 2.500mg).
gh max מסייע להגדלת נפח וחיטוב השרירים ע"י שחרור הורמון הגדילה (growth hormone), הפורמולה המהפכנית בסיס טבעימסייעת להפרשת הורמון הגדילה ועקב כך גם להפרשת igf-1 (סומאטומדין) אשר נחשבים להורמונים אנבולים (בוני שרירים). המוצר נחשב לאחד המוצרים היעילים ביותר בעולם לשחרור הורמון הגדילה.
הורמון הגדילה שמיוצר בבלוטת יותרת המוח, ממריץ צמיחת עצמות ומגביר יצירת חלבונים (בניית שרירים). הורמון הגדילה בעל השפעות מעודדות גדילה, מפרק שומן (ליפוליטי).
אורניטין אלפא קטו-גלוטראט (alfa-keto-glutarate ornithine) מגביר את יצירתהחלבונים ומזרז את תהליך הגעתם לרקמות השריר (מצב אנבולי), כמו כןמונע התפרקות של רקמות השרירים אשר עלולה להיווצר במהלך אימונים קשיםוממושכים (מצב קטאבולי).
ארגינין פירוגלוטמאט (arginine pyroglutamate) מיוחד זו נחשב לחזק פי כמה מהארגיניןהרגיל ביעילותו ובהשפעתו בגופינו, בהשוואה לנגזרותארגינין אחרות. צורה זו של ארגינין הראתה במספר רב של מחקרים אתהיכולת לשפר את ההפרשה של הורמון הגדילה ובכך להעצים את הייצור של igf-1 חשוב לציין, כי האחרון מגביר את רמות ה- nitric oxide , הרכיב המגביר בצורה משמעותית אתזרימת הדם לשריר ובכך משפר את מראה השריר הנראה גדול יותר ונפוח יותר. בנוסף משפר את אספקת חומרי הגלם לשריר (חומצות אמינווסוכרים).
חשוב לציין, שזהו שילוב של שתי חומצות אמינו המשלימות זו אתזו ופועלות בסינרגיזם. הארג'נין תורמת לייצור האינסולין למטבוליזם של שומנים בכבד, ומהווה מרכיב בגלוקגן: ממריצה את מערכת החיסון בשל השתתפותה בייצור תאי t ובעלתפעילות אנטי חיידקית, אנטי ויראלית ואנטי סרטנית.

יתרונות השימוש ב- gh max:
* ייצור מוגבר של הורמוןהגדילה והורמון igf-1
* יכולת מוגברת לבנות שריר עקב זמינות גבוהה של חומצת האמינו
* יותר מסת שריר, כוח ואנרגיה
* חיזוק משמעותי של המערכת החיסונית

 

 

animal pak - מולטי ויטמין מקצועי

האנימל פק של יוניברסל הינה ערכה לאימונים יעילים יותר.שקית ה-animal pak הינן מוכרות ברחבי העולם כמותאמות למתעמלים באופן מקצועי ביותר, נחשב למוצר הראשון והטוב ביותר מסוגו. אחת-עשר הטבליות המצויות בכל שקית בודדת, מכילות את המינון הגבוה ביותר של וויטמינים, מינרלים וחומרי תזונה נוספים בהשוואה לכלהנוסחאות האחרות הקימות בשוק תוספי המזון. אולם הן גם מספקות את תוספי המזון החדישים ביותר אשר יגבירו את יכולתם הגופנית לאימון ממושך יותר ומאומץ יותר.
התוצאה המיידית לנטילת ה-animal pak הינן גדילה משמעותית של המסה השרירית ללא כל שומן.
המחקרים שנערכו במעבדות חברת יוניברסל בארה"ב, מצביעים על שיפור מדהים בקרב האתלטים אשר השתמשו בערכה בכל ענפי הספורט.
חשוב לציין, כי המוצר מכיל ריכוז גבוהה של אנטי-אוקסידנטים, מגוון חומצות אמינו וחומצות שומן חיוניות אשר מקטינים את תגובות הקטבוליות (פירוק שריר) של האימון וכך למעשה נוצרים תנאים אופטימלים לבניית שרירים.
ה-animal pak מכיל גם מגוון של צמחי מרפא (גינסנג סיבירי, סמיילקס, ג'ינגר, פרוטוגן a) אשר מסייעים לאושש את מערכות הגוף והשרירים כתוצאה מאימון מפרך.
ולא רק זאת תקבלו ב- animal pak גלוקוזמין וכונדרואיטין מסחוס כרישים אשר מגנים על הפרקים והסחוסים שלכם ושומרים על בריאותם האופטימלית.

המלצות לשימוש:
למתחילים מומלץ ליטול שקית יומית אחת בזמן אחת הארוחות.
למקצוענים מומלץ להשתמש בשתי שקיות ליום.

 

 

ריל גיינס - real gains

· מתערבבת בקלות

· 52 גרם חלבון

· 87 גרם פחמימות ורק 6 גרם סוכרים

• תוספת אינולין לעיכול מהיר ובריא

ריל גיינס של יוניברסל נוטרישן תוכננהבמיוחד עבור מפתחי הגוף שרוצים לעלות במסת השרירים במהירות וללא תוספת שומניםמיותרת.

בניגוד לחברות אחרות ריל גיינס מכילה גם חלבוני מי גבינה איזולט לספיגה מהירה וגם חלבוני הקזיאין (חלבון חלב) לספיגה איטית וכך מבטיחה אספקה סדירהשל חלבונים לגוף. כל מנה של ריל גיינס מכילה בתוכה 52 גרם חלבון, 6 גרם שומנים איכותים ו- 87 גרם פחמימות שמתוכן רק 6 גרם סוכר!

האבקה מעושרת באינוליןשהוא סיב תזונתי טבעי שמסייע בעיכול של המזון ובספיגה של המינראליים.

רילגיינס מכילה שומנים איכותים בצורה של שמן פשתה ושל חומצות שומניות בעלות שרשרת קצרה (mct) , ה-mct בשילוב פחמימות מתפנה במהירות מהקיבה ונספגת בקצב דומה לספיגה שלגלוקוז ולכן נחשבת לחומצת שומן חשובה למתאמנים המעונינים להעלות במסת השריר ללאתוספת שומן.

בנוסף מכילה כל מנת הגשה יותר מ- 11 גרם של חומצות אמינו מסועפות (bcaa) שחיוניות לבניית שרירים, לתהליכי גדילה והתפתחות תקינים, ולכן חשובות כל כך למפתח הגוף.

ניתן לערבב את האבקה בכפית ולקבל שייק טעים ואיכותי.

המלצות לשימוש:
ערבב 3.5 כפות מדידה (155 גרם) עם 1-2כוסות של משקה (מים/מיץ/חלב).
ניתן לפצל את המנה ולצרוך חצי בבוקר או כשעה לפניהאימון ואת החצי השני מיד לאחר האימון או במהלך היום בהתאם לתזונתך.

 


אבקת גלוטמין - glutamine powder

· 100% אבקת גלוטמין לספיגה מהירה

· מונע הידלדלות מסת השריר ומצב של "אימון יתר"

· מסייע בשחרור הורמון הגדילה

• שומר על המערכת החיסונית

היתרון שבאבקת גלוטמין של יונברסל העולמית קודם כל באיכות המוצר שזה אבקת גלוטמין טהורה ( glutamine pure ) שלא נוספו לה שום צבעי מאכל מלאכותיים - ללא חומרי טעם וריח מלאכותיים ללא ממתיקים מלאכותיים אבקת גלוטמין טהורה - glutamine pure

l-glutamine - חומצת אמינו חיונית ביותר המשמשת חומר גלםלייצור הורמון הגדילה וחיונית ביותר למניעת פציעות.

מבין כל חומצות האמינו, גלוטמין הינה החומצה השכיחה ביותר בגופנו, היא מהווה כ- 60% מכלל מאגר החומצות האמיניות בשריר.
במהלך אימון אינטנסיבי הגוף לא מייצר מספיק גלוטמין כתוצאה מכך הוא מפרק רקמות שריר כדי להשיג את הגלוטמין וכך נוצר מצב קטבולי. תוספת גלוטמין עוזרת לשמורעל מסת השריר ועל המערכת החיסונית וכך מבטיחה התאוששות מהירה יותר לאחר האימון ומונעת את המצב של "אימון יתר". בנוסף משמש הגלוטמין כנשא חנקן לשריר (חיוני ליצירת חלבון), הוא משפיע על הפרשת הורמון הגדילה ובשילוב עם פחמימות הגלוטמין מגדיל את רמות האינסולין בגוף.
כל היתרונות הללו הפכו את הגלוטמין לאחד מתוספי המזון הפופולרים ביותר בקרב מתאמנים ולמרכיב חשוב בתזונת ספורטאים.

אבקת גלוטמין ה- 100% טהורה של יוניברסל נוטרישן, מספקת את המקור האיכותי, המהיר והטהור ביותר של גלוטמין שקיים היום בשוק.

המלצות לשימוש:
ערבב 1-2 כפיות מלאות של אבקה עם 1- 1.5 כוסות מים, מיץ או חלב.
לתוצאות אופטימיליות מומלץ לשתות ביחד עם משקה החלבונים.

 

 

גלוטמין (glutamine)


גלוטמין הינה חומצת אמינו הנמצאת בדרישה מוגברת מאוד ע"י הגוף. תוסף גלוטמין עוזר למפתחי גוף להפחית את פירוק השריר, המתרחש היות ורקמות גוף אחרות אשר זקוקות לגלוטמין, "שודדות" את הגלוטמין המאוחסן בתאי השרירים.
מחקרים מראים כי לאחר אימונים עצימים ומאומצים, רמות הגלוטמין בגוף יורדות בכ- 50%. מאחר והגוף מסתמך על גלוטמין כדלק תאי למערכת החיסון, מחקרים מדעיים מראים כי תוספת של גלוטמין יכולה למזער את פירוק רקמות השריר, ולשפר את מטבוליזם של החלבון. מחקרים נוספים הראו השפעה של גלוטמין על הגדלת נפח תאים. המחקרים המעודכנים ביותר, הראו עלייה של 400% ברמות הורמון הגדילה (gh) לאחר לקיחת מינון של 2 גר' גלוטמין בלבד.
גלוטמין נמצא בריכוז גבוה במוח (פי 10-15 מאשר בדם) ועובד כמווסת בין ההשפעה המדכא של gaba וההשפעה הממריצה של גלוטמט (glutamate). זהודלק חשוב למוח, ויכול לספק אנרגיה מספקת בהעדר גלוקוז.
הגלוטמין מספקת דלק למוח ומסיבה זאת הגלוטמין נמצא כמסייע לריכוז, מיקוד, זיכרון, ביצועים אינטלקטואליים, ערנות, ומשפר מצב הרוח. לכן לא מפתיע לראות את הפופולאריות של התוסף בקרב ספורטאים ומפתחי גוף, העושים דיאטות דלות פחמימות. חלק מתסמיני דיאטת דלת פחמימות (כמו חוסר אנרגיה מנטאלית) ניתן למנוע ע"י תוספת גלוטמין.
רמות נמוכות של גלוטמין בדם בצורה כרונית נמצאו כגורם העיקרי לאימון יתר (overtraining) בקרב ספורטאים ופגיעה במערכת החיסונית, העלולה להשליך לזיהומים ופגיעות הפוקדים בד"כ ספורטאים בתקופת אימונים אינטנסיביים ובתקופת התחרויות.

במקרים של לחץ ומתח המשליכים גם על חילוף החומרים, הגוף אינו מסוגל לייצר את כמויות הגלוטמין הדרושות לו לתפקוד תקין, לכן צריך לספק לגוף את הגלוטמין על מנת למנוע את פירוק שרירי השלד ? שרירים אלו הנם מקור האחסון העיקרי של הגלוטמין בגוף.

הוכחות רבות המתוארות בספרות המדעית מצביעות על האפקטים של הגלוטמין כתוסף תזונתי בהגנה על מסת השרירים ובתפקודה של המערכת החיסונית בקרב חולים קריטיים, חולים המתאוששים מניתוחים או כווית קשות.

כאשר רמות הגלוטמין בפלסמה "נופלות", שרירי-השלד עלולים להיכנס למצב של קטבוליזים (פירוק שרירים), במצב זה החלבון בשרירים נצרך ע"י הגוף (החלבון הקיים) על מנת לספק גלוטמין לשאר הגוף.

שרירי-השלד הנם המקור העיקרי של הגלוטמין (חוץ מאשר בתזונה), מחסור ממושך של גלוטמין בפלסמה יכול להוביל לעיבוד משמעותי של חלבון משרירי-השלד ועיבוד משמעותי של מסתם.

אמנם לא נעשו מספיק מחקרים סטטיסטים בנושא, אך ככל הנראה, קבוצת האוכלוסייה העיקרית אליה מופנה הגלוטמין כתוסף תזונה היא דווקא ? ספורטאים ואתלטים מקצועיים.

בשנים האחרונות לפחות שישה מחקרים משמעותיים נערכו אודות הגלוטמין כתוסף בקרב ספורטאים שבהם נמצא בסיס חזק ליעילותם בקרב אוכלוסייה זו.

לדוגמא, תפקיד הגלוטמין כתומך במערכת החיסונית הוכח כמונע זיהומים ופגיעות עקב אימונים קשים ומאומצים במיוחד. כפי שצוין, לאימונים מאומצים יש נטייה להוריד את רמות הגלוטמין בפלסמה (בדם) .

במחקרים נוספים נמצא כי לתוסף הגולטמין תפקיד חשוב במניעת תהליך פירוק השרירים (קטבוליזים)

הנגרם כתוצאה של שחרור הורמונים שונים ("לחץ" ? stress), כמו: קורטיזול, אדרנלין וגלוקגון , הורמונים שרמותיהם בדם עולות עקב פעילויות/אימונים מאומצים.

הגלוטמין מדברן את סינתזת הגליקוגן (חומר אנרגיה - דלק) , למעשה מדברן את האנזים השולט על סינתזת ואחסון הגליקוגן בשרירים ובכבד. כך מיעל את פעילות מנגנון הגברת אחסון הגליקוגן.

תוסף הגלוטמין גורם לעלייה משמעותית ברמת תאי הגלוטמין ואחסונו בשרירים.

גלוטמין נחשב גם כמגדיל/מרחיב את נפח השרירים, ע"י דרבון פעולת האנזים בכבד ובשרירים לאחסון הגליקוגן ממש כמו הפעילות האנבולית של סינתזת חלבון (בשריר).

ישנן הוכחות מדעיות כי הגלוטמין יעיל בהעלאת רמות הורמון הגדילה. שלו תפקיד חשוב בתהליך סינתזת החלבון ובעידוד צבירת מסת שריר (גדילה) וכוח.

במחקרים שבוצעו אודות השימוש בגלוטמין, התוצאות היו בהחלט מעודדות. המחקר כלל כ- 30 ספורטאים, בגילאי 18 עד 21. כאשר 15 מן הספורטאים קיבלו פלצבו (תרופת דמה), ויתר הקבוצה קיבלה 25 גרם גלוטמין מדי יום ביומו למשך כחודש ימים.

לאחר בדיקות דם ושתן להערכת מאזן החנקן והורמונים אנבוליים (כמו: gh).

למרות כי שתי הקבוצות קיבלו תפריט זהה, אשר כלל שש ארוחות של פחמימות עם רמת חלבון של 1.5 גרם לכל 1 ק"ג משקל גוף. בקבוצה אשר צרכה גלוטמין היו רמות הורמון גדילה גבוהות יותר המנורמה פי- 2.8, ביחס לקבוצת הבקרה. כמו כן, נימצא מאזן חנקן חיובי בקבוצת הגלוטמין. בניגוד לקבוצת הבקרה אשר שבעה ספורטאים היו שרויים במאזן חנקן שלילי (כלומר פירוק שרירים), ושמונה במאזן חנקן ניטרלי (כלומר ללא גדילת שרירים).

כמו כן, נמצא, כי לגלוטמין יתרונות רבים נוספים (המופיעים במאמר). היות וביכולתו של הגלוטמין להגביר חומר נוגד חמצון נוסף הנקרא: גלוטטיון פרוקסידאז. אנזים זה מצמצם את פעילותם ההרסנית של הרדיקלים החופשיים על כל רקמות גופינו, כמו גם, השרירים.

יתרונות השימוש בגלוטמין:

ממריץ ומגן על המערכת החיסונית


משמר מסת שרירים


מונע פירוק שרירים ? קטבוליזים


מגביר אחסון גליקוגן ("דלק")


מזרז ומשפר התאוששות מאימונים

מינון מומלץ: 10 עד 20 גרם ליום (כמנה בודדת של כחמישה גרם), בבוקר על בטן ריקה, לפני ולאחר אימון.

 

 

שורפי שומנים יוניברסל (fat burners)

שורפי שומנים של חברת יוניברסל, מכיל עשרה חומרים ליפוטרופיים אשר מסייעים לכם לנייד ולנצל שומנים לאנרגיה באופן בריא וטבעי לחלוטין. מה גם חשוב לציין, כי שורפי השומנים של יוניברסל מגיעים בצורת כדורים הקלים לבליעה (easty to swallow).
פט-ברנרס של חברת יוניברסל, הוכיח את יעילותו להורדת משקל ולהפחתת שומן, יעילותו בניצול מוגבר של שומן העוזר לגוף להעביר שומנים אל המיטוכונדריה, ושם ניתן להשתמש בשומן כחומר דלק לפעילות.
fat burners היא נוסחא טרמוגנית חדשנית המיעלת את האנרגיה ושריפת הקלוריות. תרמוגנזה הוא תהליך פיזיולוגי בו תאי השומן בגוף נשרפים להפקת אנרגיה. הנוסחא מכילה מרכיבים ליפוטרופיים (מונעים הצטברות שומן) ומרכיבים לייעול חילוף החומרים ביחסים המדוייקים שיעזרו לגופך לשרוף שומן. מרכיב חשוב הוא betaine hydrochloride ההופך בגוף ל- s-adenosylmethionine (ידוע גם בכינויו sam-e), הוא חשוב בגוף לייצור של סרוטונין (נוירוטרנסמיטר במוח האחראי על הרגשת שובע).
בנוסף, הנוסחא מכילה l-methionine, חומצת אמינו המרכיבה את ה- sam-e. כמו כן, חומצת האמינו ליזין היא מרכיב חשוב נוסף ב- ultimate burners העוזרת גם היא בייצור סרוטונין. למניעת הצטברות שומנים בכבד, ultimate burners מכילה גםכולין ואינוסיטול.
כולין ממזערת הצטברות של שומן בכבד, בעוד אינוסיטול מאזן את הפרשת האינסולין ובכך יגרום לסוכרים בדם לשמשכאנרגיה ולא להפוך לרקמות שומן.
# תכולה: 100 כדורים.
# אופן השימוש המומלץ על האריזה: 2 בבוקר ו- 2 לפני האימון.


animal pump
אנימל פאמפ
30 שקיות


ארנולד שוואצנגר אחד הבודי-בילדרים שעשו היסטוריה אמר: "שאין תחושה טובה יותר מה-פאמפ (ניפוח) שאנו חשים במהלך האימון". על כן, המוצר אנימל פאמפ מסייע לניפוח השרירים ע"י הרחבת כלי הדם והחדרת חומרי תזונה חיוניים.
האנימל פאמפ מכיל מלחים של קריאטין (כגון: קריאטין הקשור למגנזיום, קריאטין אתיל אסתר וטרי-קריאטין מלאט) אשר חדירים ביותר לתאי השרירים, כך מסייעים להם לפעול להתחזר ולגדול באופן אופטימאלי. כל זאת יחד עם רכיבים אשר מספרים את סירקולציית הדם אל השרירים (כגון: הצמחים תמצית ג'ינגר וקינמון, ביופרין ועוד).
האנימל פאמפ מכיל גם רכיבים נוגדי חימצון (כגון: תמצית זרעי ענבים, n-אצטיל-ציסטאין, תה ירוק וחומצה אלפה ליפואית) המסייעים לשרירים לגדול ולמנוע את התפרקותם המהירה לאחר האימון המפרך.
האנימל פאמפ כולל מספר רכיבים ובמקום לקחת מספר תוספי מזון, הינכם מקבלים בשקית אחת את כל מה שהשרירים זקוקים להתנפח!!!


אמינו 3001 - amino 3001


המוצר "אמינו 3001" מכיל תוצרי פירוק של חלבוני מי גבינה (hydrolysates) לשם ספיגה מרבית. בריכוז מירבי מהגדולים ביותר בעולם היא נוסחת אמינו גדולה וחזקה יותר המכיל 3001 מ"ג תוצרי הפירוק של חלבוני מי גבינה קשורים לפפטידים. תוספת של האנזים פפסין (אנזים מפרק חלבון) המסייע לניצול מוגבר של הפפטידים (חומצות אמינו קשורות). האמינו 3001 עשיר בחומצות אמינו בעלות שרשרת מעונפת (bcaa), בגלוטמין, במטיון, באלנין ובארגינין חומצות האמינו הנ"ל חיוניות לפיתוח שרירים מירבי. אם הגודל חשוב לך, אמינו 3001 הוא תוסף האמינו העדיף בשבילך. הנוסחה של אמינו 3001 מכילה ויטמין 6b, קרניטין-l וכרום פיקולינאט, אותם רכיבים אשר הופכים את נוסחה זו לאידיאלית למי שמעונין בעיצוב הגוף והגדלת המסה השרירית תוך שמירה על בריאות הלב ורמת אנרגיה נאותה.
אזהרה! התוסף מכיל פניל-אלנין ולכן אסור לחולי pku (פנילקטונורויה).
מינון מומלץ: 1-4 טבליות על בטן ריקה כשלוש פעמים ביום, לפני ארוחות ואימונים.

 


חברת super nutrition


חברת סופר נוטרישן הינה העלת יחודיות אשר טרם נצפה בישראל, היות ומוצרייה כשרים ומקורם בחלב ישראל - ולא בחלב נוכרי.


קרניטין נוזלי (liquid l-carnitine) - לספיגה מקסימאלית

קרניטין נוזלי של חברת "super nutrition" נספגת באופן מהיר ביותר ואופטימאלי. חומצת אמינו קרניטין עוזרת בהעברת חומצות שומן לתוך תאי השריר או ליתר דיוק למיטוכונדריה (מבנים בציטופלסמה כל התאים, שבהם מיוצרת האנרגיה התאית). כך מאפשרת ניצול חומצות שומן כמקור אנרגיה זמין. נחשב לאחד המוצרים הטובים ביותר לאלו המעוניינים להפחית את מסת השומן בגופם ולשפר את היכולת האירובית (גם של שריר הלב).
מספר מחקרים הוכיחו כי צריכת קרניטין תורמת רבות לצריכת החמצן המרבית ודוחה את הופעת העייפות במהלך האימון.

מדוע עלי לצרוך קרניטין נוזלי של חברת super nutrition ולמי הוא מיועד?
1) יעיל בתור שורף שומן, מאפשר ניצול תאי שומן בתור מקור אנרגיה.
2) שיפור הכושר האירובי - תורם לצריכת החמצן ודוחה את תהליך העייפות במהלך האימון.
3) מאיץ את תהליך ההתאוששות לאחר האימון על ידי הפחתת הצטברות חומצת החלב.
המוצר הינו בטעם תפוז. המוצר כשר - בהשגחת הרבנות הראשית פתח תקווה. אינו מכיל: חומרים משמרים, צבעי מאכל, עמילניים וגלוטן.

מחקרים:
* קרניטין מעורבות בחילוף חומרים של שומנים וצמצום טריגליצרידים. מחקרים מסוימים הראו כי רמות נמוכות של קרניטין בגברים הובילו לעקרות.
* לקרניטין יכולת להגן על שריר הלב על ידי מניעה של הצטברות שומן בשריר הלב.
* מחסור בקרניטין גורם לשחרור אנרגיה ממקורות אחרים (בעיקר פחמימות), וכתוצאה מכך להיווצרותם של תוצרים בלתי-רצויים (כמו חומצה לקטית בשרירים). אך מ

אודות יעקב עזרא

יעקב עזרא

התחבר לשליחת תגובה

תגובות

 • 01:33   22/07/2010
  1 . דניאל כהן
  מאמר מרשים לכל הדעות, אך הייתי ממליץ לרכוש מאזניים לשקילה מכיוון שזו הדרך הבטוחה ביותר כדי לבדוק ולפקח על משקל הגוף שלנו.
 • 12:52   21/11/2010
  2 . חנה טובה
  לדתי יש יתרון בתוספ מזון שכן זה עוזר לנו לקבל ממקורות אחרים תוספי מזון שחסרים לנו בגוףקייטרינג
 • 12:55   21/11/2010
  3 . חנה טובה
  תוספי מזון זה פתרון למי שלא מצליח לספק לצמו מזון מן הטבע קייטרינג חוקר פרטי
RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר