עדשות מגע מולטיפוקל | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


עדשות מגע מולטיפוקל

פורסם בתאריך 06/24/2012 ע"י אסף אביב בקטגוריה רפואת עיניים | צפיות: 1287 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: עדשות מגע מולטיפוקל, עדשות מגע מחיר, עדשות מגע יומיות, עדשות מגע רכות

מכירים את האנשים המניחים את העיתון במרחק רב מהם בניסיון לקרוא ממנו? מכירים בעצמכם סיטואציות בהן אינכם מסוגלים לפתע לקרוא את המידע על המוצר שאתם אוחזים ביד או את תווית הבגד על אף שהם מונחים ממש לנגד עיניכם, במרחק אפסי? טשטוש הראייה וחוסר היכולת להתמקד מרתיעה אתכם? אל חשש, לא מדובר במחלת עיניים נדירה אלא בליקוי האופייני מאד לאוכלוסייה הכללית והוא פתיר.

פרסביואפיה, כך מכונה ליקוי הראייה הזה הפוגע בתשעים אחוז מהגברים והנשים באוכלוסייה בגילאי ארבעים וחמש ואילך. הפרסביאופיה הינו מצב בו כוח האקומודציה של העין, כוח המיקוד שלה, נחלש מאד ואינו מאפשר לעין להתמקד באלמנטים שונים הנמצאים במרחק קרוב יחסית.

כיצד מטפלים בפרסביאופיה?

באופן כללי לא ניתן לטפל בליקוי הראייה מקרוב. אין דרך להחזיר את הגלגל אחורה ולגרום לכוח המיקוד שלנו להשתנות, עם זאת ניתן בהחלט לפתור את הבעיה באמצעות הרכבת משקפיים המכונות משקפי פלוס המתאימות לראייה מקרוב. באותה מידה ניתן גם להשתמש בעדשות מגע.

מי שמרכיב מראש עדשות מגע או משקפיים יוכל לעבור לעדשות מגע מולטיפוקל המאפשרות פתרון לשני המצבים, ליקוי ראייה מרחוק וכעת גם ליקוי הראייה מקרוב. בתוך זמן קצר ניתן להתרגל לעדשות המגע המולטיפוקל וליהנות מראייה מצוינת לכל מרחק.

עדשות מגע מחיר ומידע נוסף

עדשות מגע מולטיפוקל, כמו משקפי מולטיפוקל נחשבות ליקרות יותר. עדשות מגע מולטיפוקל מיוצרות בהתאם לעין ולא פעם במרשם אישי התואם בדיוק את צרכיו של הלקוח.

בעדשות מגע מחיר כללי נע בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים בשנה, עם זאת מדובר במחיר סובייקטיבי. על מנת לקבל מידע על עדשות מגע מחיר, איכות, סוגי החברות וכדומה יש להיכנס לפורומים באינטרנט או לאתרים המתמחים בעדשות.

עדשות מגע מולטיפוקל בדיוק כמו כל סוגי העדשות האחרים מגיעות במספר מרשמים, יש לבצע התאמה נכונה לסגנון החיים, סוג העין, התקציב שעומד לרשות המרכיב ועוד. באופן כללי כדאי מאד לעשות את ההתייעצות הזו מול מתאם עדשות מקצועי שיידע לא רק להתאים לכם עדשות מגע מולטיפוקל איכותיות אלא גם לבחור עבורכם את הסוג המתאים, חד פעמיות, שנתיות, או עדשות לתקופות קצרות.

אודות אסף אביב

http://win-center.co.il/

אסף אביב

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר