תוספי תזונה לספורטאים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


תוספי תזונה לספורטאים

פורסם בתאריך 06/24/2012 ע"י אסף אביב בקטגוריה תזונה | צפיות: 860 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: תוספי תזונה לספורטאים, מגנזיום ציטראט, תוסף תזונה, ויטמינים

הספורט בריא מאד לגוף וגם לנפש בזה אין כל ספק, אך אם קיבלתם על עצמכם את ההחלטה לעסוק בפעילות ספורטיבית מוגברת ורציפה וודאו כי אתם מתאמנים נכון, וכי יש עליכם בקרה תמידית וכן דאגו לכך שבמקביל ותחת השגחה רפואית תבצעו את כל פעולות השימור הדרושות לגוף שלכם על מנת להמשיך ולהיות חזק ובריא. פעילות ספורטיבית שאינה נכונה עלולה לפגוע בגוף וליצור את התוצאה ההפוכה לגמרי.

מגנזיום ציטראט – חיוני לגוף, בעיקר לספורטאים

החומרים המשתחררים ופועלים בגופנו בזמן האימון רבים מאד, ביניהם גם מגנזיום ציטראט. מינרל זה הפועל בגופנו מסייע לתהליכים רבים להתרחש כסדרן ומאפשר לנו בעצם לבצע פעילות גופנית מוגברת. המגנזיום ציטראט הוא בעצם מינרל המוביל מעל 300 אנזימים שונים, אלו מתמקדים בשלד ובעצמות וכן באזור הלב והדם.

ככל שאנחנו מתאמצים יותר כך אנו מאבדים יותר נוזלים, נוזלים אלו מופרשים החוצה מגופנו באמצעות הזיעה והשתן. המגנזיום ציטראט המבוזבז חיוני לגופנו ויש להשיב אותו בדרכים אחרות על מנת לא לסבול ממחסור או מהתכווצויות האופייניות מאד לספורטאים, בעיקר לאחר אימון מפרך. נטילה עקבית של התוסף תקל באופן משמעותי על תופעות ההתכווצות לאחר האימון.

המגנזיום ציטראט משמש גם את האוכלוסייה שאינה ספורטאית במגוון תחומים. החיוניות שלו במערכת הדם והעצמות של גופנו הופכות אותו למבוקש גם בקטגוריות אחרות. המגנזיום ציטראט מסייע גם בהקלה על כאבי ראש, מיגרנות ונדודי שינה, שומר על בריאות העצם, מקל על עצירות, מסייע במחלות נשימה כמו אסתמה, מונע יצירת אבנים בכליות וגם בהתמודדות עם התסמונת הקדם ווסתית.

מגנזיום ציטראט – במחלקת תוספי תזונה לספורטאים

בהתייעצות עם הרופא שלכם וגם עם המאמן האישי של חדר הכושר קבלו החלטה להשתמש ולשלב את המגנזיום ציטראט כחלק מתוספי התזונה לספורטאים אותם אתם נוטלים על נמת שלמור על גופכם ולאפשר לו להמשיך ולעמוד במעמסת האימון.

תוספי תזונה לספורטאים אינם מומלצים למי שאינו מכיר ויודע את יתרונותיהם וחסרונותיהם של כל אחד ואחד מהם ויש כאמור לבצע התייעצות ראשונית בטרם תחילת הטיפול. טיפול שגוי עלול להזיק יותר מלהועיל.

אודות אסף אביב

http://win-center.co.il/

אסף אביב

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר