במה הכי כדאי לשחק היום ברשת האינטרנט? | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


במה הכי כדאי לשחק היום ברשת האינטרנט?

פורסם בתאריך 05/21/2012 ע"י אריאל כהן בקטגוריה אינטרנט ומחשבים | צפיות: 4796 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: באבלס, בועות בצרורות 2, משחקי מכוניות, משחקי דפדפן

אין לכם מה לעשות? רוצים לבדר את עצמכם בשעות הפנאי?
זה לא קריטי בני כמה אתם, תמיד תוכלו למצוא עונג במשחקי דפדפן. משחקי דפדפן הם משחקים קטנים ומהירים, שאפשר להגיע אליהם ללא מאמץ ולהוציא מהם כמה דקות של נחת בלי להתאמץ. מדובר בתחום משחקי רשת פופולרי מאוד וצורת בידור לגיטימית עבור כל שכבות האוכלוסיה.
נשאלת השאלה – במה לשחק? יש בנמצא מאות משחקי רשת (אם לא יותר) ומבחר ענק. מי שמנוסה כבר ידע מה מעניין אותו. בשביל מי שחדש בתחום, הנה כמה המלצות פופולריות ביותר למשחקים שישנה אפשרות להתחיל מביניהן.

הפופולריים – הבחירה המתבקשת

בשביל מי שמכיר, הבחירה הקלה ביותר תהיה לבחור במשחק פופולרי. אם ציבור רב חושבים שמשחק כזה או אחר הינו מצוין, לפי רוב שהפופולריות מדברת בזכות עצמה. מפני שכך, משחקים מוכרים בדומה לסודוקו, באבלס מסוגים שונים, אנגרי בירדס, סופר מריו ואחרים – אלו משחקי רשת שכל אחד פלוס מינוס מכיר וכמות השחקנים בהם היא גודלה במידה רבה.
משחקי רשת כאלו הם באופן כללי משחקי רשת שהסטייל שלהם נעשה טוב משהיה לאורך שנים רבות ובגלל זה אפשר בקלות לקפוץ פנימה ולהתחיל להנות, אפילו בלי ללמוד מערכת שליטה קשה. ניתן להעלות סברה שאף אם במקרים בהם לא שיחקתם במשחק כזה או אחר ממשחקי דפדפן שדיברנו עליהם, ודאי ראיתם אדם מסוים שמשחק בהם ואתם יודעים באופן כללי במה מדובר.

חלקי המשך – למי שלא מספיק לו

יש משחקים טובים רבים ברשת, ומתוך כוונה לתת לשחקנים עוד ממשחקי הרשת שהשחקנים נהנו ממנו, חברות רבות מאוד בעצם בוחרות להפיק המשכים למשחקים הידועים. השיקולים ברורים – גם מספקים לשחקנים משחקי המשך שיהנו מהם, וגם נהנים מהשם טוב של המשחק הקיים.
לצורך הדוגמא, יש אפשרות להביא משחק מהולל בשם בועות בצרורות, שהתפרסם בגלל סגנון המשחק הקלאסי שלו והקלות שבה אפשרי להנות ממנו. משחק ההמשך - בועות בצרורות 2 - כולל שיפורים רבים מספור ביחס למשחק הקודם, עיצוב משופץ ועוד קומץ מצבי משחק רעננים. לאחרונה גילינו שיצא הפרק השלישי בסדרה, ואנחנו עדיין משחקים בו!

לבדוק סגנונות לעומק

אילו אתם לא יודעים בדיוק במה לשחק, הפתרון הפשוט ביותר יהיה לחפש תחום שאתם נהנים ממנו ולנסות להיכנס לעומקו. אם אתם מעדיפים משחקי מכוניות למשל אז יהיה ביכולתכם להיכנס לאתר משחקים מלא ובתוכו לאתר את קטגוריית הנהיגה. בתוך הקטגוריה יהיה קל לאתר משחקים נוספים מהז’אנר ואולי גם להכיר משחקים שלא ידעתם עליהם – כאשר כולם מבוססים על הסגנון שאתם אוהבים.

אודות אריאל כהן

הכותב הוא שחקן רשת וותיק מאד

אריאל כהן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר