קורס מדריכי שחייה- לצלול אל החיים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


קורס מדריכי שחייה- לצלול אל החיים

פורסם בתאריך 05/15/2012 ע"י אסף אביב בקטגוריה התעמלות | צפיות: 929 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: קורס מדריכי שחייה, מאמני כושר, קורס מאמני כושר, מדריך שחייה

יש משהו במים שמאפשר לנו להתקרב יותר אל עצמנו. השקט שעוטף את הכל כשגוף כולו מנותק מהכול ושרוי תחת המים הקרירים מנתק אותנו מהשגרה, מהלחץ, מהעבודה. עוזר לנו לחושב צלול יותר, להחליף את האנרגיות לחיוביות יותר וממלא אותנו בשלווה ואושר.

על מנת ליהנות מהתחושות האלו יש לדעת לשחות. הנתונים בישראל מראים כי אחד מכל ארבעה ילדים בלבד עבר בחייו קורס שחייה, מדובר בנתונים נמוכים יחסית. מי שאוהב את המים, חובב שחייה מושבע ומעוניין לשדרג את התחביב למקצוע יכול להצטרף לקורס מדריכי שחייה המתקיים מדי שנה בבתי הספר למקצועות הספורט.

קורס מדריכי שחייה

קורס מדריכי שחייה מכשיר מדריכים להעביר קורסים לילדים, מבודרים, קשישים ואפילו תינוקות. שחיית תינוקות הוא קורס נפרד שמתבסס לא פעם על קורס מדריכי שחייה הבסיסי.

במהלך הלימודים משלבים בין לימוד עיוני והקניית עקרונות ההדרכה לבין עבודה מעשית.

הלימוד העיוני מתמקד במקצועות האנטומיה והפיזיולוגיה, תורת האימון ופסיכולוגיה התפתחותית של הענף. כמו כן נלמדים גם הידרודינמיקה, משחקי מים, תרגילים וסגנונות, טכניקה ועוד.

בחלק המעשי מתקיים אימון והדרכה בבריכה, כולל תרגול וצפייה בשיעורים פעילים אחרים והשתלבות חלקית למטרת אימון. הנוכחות בחלקים העינויים והמעשיים הם חובה לכל התלמידים למעט מקרים יוצאי דופן.

בניגוד לקורס מאמני כושר למשל, קורס מדריכי שחייה ניתן ללמוד כבר מגיל 16 ומעלה בהנחה וישנו אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכן מעבר של מבחן מעשי.

קורסים נוספים בבית הספר למקצועות הספורט

בבתי הספר הללו הפזורים ברחבי הארץ ובעיקר בערים הגדולות ניתן להשתלב בקורסים נוספים מתחום הספורט. קורס מאמני כושר למשל, קורס ספינינג, קורס אירובי, קורס פילאטיס, קורסי יוגה למיניהם ואפילו קורסים ייעודיים להנחיית הורים וילדים כמו שחיית תינוקות או התעמלות ילדים.

הקורסים הללו מאפשרים בתום הלימוד וקבלת התעודה השתלבות באחד ממכוני הכושר, בריכות השחייה או מרכזי הספורט כמאנים ומדריכים לכל דבר באופן מקצועי ובמשרה מלאה. כמובן שעל מנת להשתלב כמאמני כושר למשל בחדר כושר יש לצבור ניסיון אך על מנת להתחיל את השלב הראשון יש בראש ובראשונה לעבור את הקורס בהצלחה.

אודות אסף אביב

http://sportacademy.co.il

אסף אביב

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר