שירים לבת מצווה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


שירים לבת מצווה

פורסם בתאריך 05/15/2012 ע"י רועי אפרת בקטגוריה תרבות הפנאי | צפיות: 2022 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: שירים לבת מצווה

אין מתנה מרגשת יותר מאשר לקבל שיר שנכתב במיוחד עבורך ובו טמונה אהבת הוריך וחבריך אליך. הקלטת שירים לבת מצווה יכולה להתבצע בכמה אופנים:

 

כתיבה מקצועית של שירים לבת מצווה על פי לחן מוכר

 


המשפחה נותנת לכותב מקצועי את כל הפרטים שהם רוצים לכלול בשיר שהוא יכתוב. הם גם בוחרים שיר מוכר שללחן שלו יותאמו מילות השיר. בשיטה זו יושב הכותב המקצועי ועובד על יצירה של שיר שבו החריזה והמשקל יהיו מדויקים ויקלו על השירה. את השירה יכולים לבצע בני המשפחה או זמר מקצועי, השיר יכול להיות מוקלט מראש או להיות מושר חי בבת המצווה.

 

כתיבה אישית של בני המשפחה על פי לחן מוכר

 


כתיבת שירים לבת מצווה לא חייבת להיעשות על ידי כותב שזה מקצועו. אם אתם בוחרים שיר שאתם אוהבים, ומסוגלים לשבת לבד או עם כמה מקרובי המשפחה ולחבר מילים שיתאימו למוסיקה, הרי שכל שייוותר הוא להחליט מי שר אותו – כולכם או רק בן משפחה אחד או לחילופין כל משפט או בית יושרו על ידי מישהו אחר והפזמון יושר בפי כולם.

 

כתיבה מקצועית של מילים ולחן מקוריים

 


שירים לבת מצווה לא חייבים להיות עם לחן מוכר, אם יש לכם מוסיקאי במשפחה אתם יכולים להשתמש בכישרונו או לשכור כותב ומלחין שיכתוב על פי הנחיותיכם והפרטים שנתתם לו על הילדה שיר אחד או כמה שירים לבת מצווה המצופה.

 

כתיבה של שירים לבת מצווה על ידי כלת המסיבה

 


אם ילדת בת המצווה אוהבת לכתוב ורוצה לעשות זאת, זו גם מתנה מקסימה, לאפשר לה לכתוב את המילים על פי לחן מוכר והיא תקליט את עצמה באולפן ותשיר עם ההקלטה ברקע באירוע עצמו או שהיא יכולה לכתוב את המילים ומלחין מקצועי יתאים לו לחן מקורי, שהיא תוכל לשיר או שישיר אותו זמר מקצועי בערב האירוע.

 

עוד אפשרות והיא לדעתי הפתעה מדהימה:

 


אם הילדה כותבת שירים, קחו את אחד השירים שהיא גאה בהם ותנו אותו למלחין מקצועי בלי ידיעתה. הזמינו זמן מקצועי להקליט את השיר ו/או לשיר בארוע. כלת בת המצווה תהיה מאושרת עד לב השמים במיוחד עם יתווסף לכך דיסק שיחולק בין האורחים כמזכרת. בקיצור שירים לבת מצווה הם רעיון מצוין ואפשר להתאים את אופן היצירה לטעמכם האישי ולילדת בת המצווה.

אודות רועי אפרת

מאמר זה נכתב על ידי כותב תכנים מקצועי בחברת קידום אתרים בגוגל - SEOneto

רועי אפרת

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר