חולצות מצחיקות לכל אירוע | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


חולצות מצחיקות לכל אירוע

פורסם בתאריך 05/13/2012 ע"י רועי אפרת בקטגוריה כללי | צפיות: 1149 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: חולצות מצחיקות

אין גבול להמצאות ולסיסמאות שתוכלו למצוא היום בהדפסה על חולצות מצחיקות. לבעלי יש אחים תאומים זהים ובחתונה של דן בחר גיא להפתיע את אחיו עם שלל חולצות מצחיקות שהדפיס במיוחד לאירוע.  על החולצה שלו היה כתוב  "זה לא אני, זה הוא" ועל חולצתו של דן המתחתן היה כתוב, "זה לא הוא, זה אני" על החולצה של ההורים משני הצדדים היה כתוב "דן וגלית תעשו לנו נכדים," לכלה הייתה חולצה שהצהירה "אני הכלה" ולחברים הקרובים גם היו חולצות מצחיקות משלהם. האורחים בחתונה מאד אהבו את הרעיון שלא היה בוטה, הראה מחשבה והצחיק את כולם.

 

מבולבלים? המשיכו לקרוא...

 


טרנד של חולצות מצחיקות דבק בארץ וכיום העסק הזה משגשג כשחולצות מצחיקות עשויות להופיע בכל אירוע משפחתי כמו גם של חברים או אפילו ביום כייף של חברה. אתם יכולים לבחור ממבחר עצום של הדפסות מוכנות של חולצות מצחיקות או שאתם יכולים לבחור בטקס אישי שיהיה מאד ספציפי לאירוע ולמשתתפים.

 

חולצות מצחיקות באירועים משפחתיים

 


כשאתם מחליטים להפתיע ולהביא חולצות מצחיקות לאירועים משפחתיים, רצוי לקחת בחשבון שיהיו שם אנשים בגלאים שונים ורמיזות מיניות עלולות להביך את בעלי השמחה או את האורחים לכן חולצות מצחיקות המובאות לחתונות, בר או בת מצווה צריכות להיות בטעם אבל יכולות בפרוש להיות אישיות ומספיק שיקרעו מצחוק את הלובש ואת הקרובים לו היודעים במה מדובר.

 

חולצות מצחיקות במסיבות של חברים

 


האורחים במסיבות של חברים כמו מסיבות רווקים, ימי הולדת וכך הלאה הם בגילאים יותר הומוגניים וכן אפשר להיות יותר חופשיים בנוגע לטקסט שיופיע על החולצה. באירועים כאלה ניתן להכין חולצה לכל המשתתפים כי בדרך כלל מספר האורחים אינו רב, אבל גם אם תביאו חולצות מצחיקות רק לבעלי השמחה, זו תחשב מתנה מדליקה ומזכרת שתשמור על ערכה לאורך ימים.

 

חולצות מצחיקות ביום כיף של חברה  

 


יום כיף של חברה הוא הזדמנות מצוינת למעביד להוכיח כי יש לו חוש הומור וליזום הדפסה של חולצות מצחיקות לעובדים (כמובן עם הלוגו של החברה מאחור או בצד). אם העובדים יוזמים את רעיון הבאת החולצות המצחיקות – שימו לב שהבדיחה לא תהיה על הבוס אלא אם כן אתם רוצים לעבוד במקום אחר...

אודות רועי אפרת

מאמר זה נכתב על ידי כותב תכנים מקצועי בחברת קידום אתרים בגוגל - SEOneto

רועי אפרת

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר