בריכות נוי איכותיות לגינה ולחצר | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


בריכות נוי איכותיות לגינה ולחצר

פורסם בתאריך 05/09/2012 ע"י אורן סולומון בקטגוריה עיצוב חוץ ואדריכלות | צפיות: 783 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: דקים לגינה, בריכות נוי

 בריכות נוי איכותיות לגינה ולחצר

אין ספק כי המקום היפה ביותר בבית, המקום שיש בכוחו להיות גן עדן עלי אדמות הוא הגינה. בשנים האחרונות עולה יותר ויותר המודעות לעיצוב של גינות וחצרות ואנשים רבים משקיעים את מיטב זמנם בגינה בשביל שתהיה גן העדן הפרטי שלהם ותהפוך את הבית למקום הרבה יותר נעים ומרגיע. אחד מן הפריטים המבוקשים ביותר עבור גינות אלו בריכות נוי אשר מצליחות לשדרג את הגינה בצורה משמעותי ולהפוך אותה להרבה יותר אטרקטיבית ויפה. הרי מה יותר מרגיע מאשר לשבת בגינה מטופחת על כוס קפה כשברקע נשמעים צלילי התזת המים, יש דבר יותר חלומי מזה?

כיצד עלינו למקם את בריכת הנוי

עקב הביקוש הרב שישנו עבור בריכות נוי יצרני הבריכות משדרגים ומשפרים אותן כל הזמן ויוצרים בריכות נוי שיתאימו לכל דורש – בגדלים שונים, בצורות שונות ובנפח מים שונה. משום כך, הצעד הראשון אותו יש לבצע לפני שמזמינים בריכות נוי לגינה הוא לבחור את המקום בגינה בו תמוקם הבריכה. את העדפת המיקום אנו ממליצים לכם לבצע יחד עם בעל מקצוע מומחה אשר ממנו תרכשו את הבריכה והוא יוכל לייעץ לכם על המקום הטוב ביותר עבור הבריכה בגינה שלכם. בנוסף, משום העובדה כי ישנן בריכות רבות ומגוון רחב של סוגים הוא יוכל להתאים לכם את סוג הבריכה הדרוש בדיוק מושלם בכדי שהגינה שלכם תזכה למראה מלבלב ומושך.

בנוסף, קביעת המקום המתאים לבריכה חייבת להתבצע בליווי של יועץ מומחה שכן ישנם משתנים רבים שיש לקחת בחשבון מלבד שיקולי הגודל של הבריכה, פרמטרים כמו רמת חשיפה לשמש, חסימה נגד חתולים, עומק הבריכה האפשרי ועוד משתנים רבים. דקים לגינה יכולים למשל, להוות שילוב מצוין שכן, דקים ובריכות נוי משתלבים באופן מושלם יחדיו.
בריכות נוי הן לא רק מאגר מים אלא בריכות מתקדמות מאוד אליהם ניתן להוסיף מרכיבים מיוחדים כמו מפלים בגדלים שונים, תאורה ייחודית למים, פרחים וצמחיה המפלפלים את מראה הבריכה, ועוד.
כך, אתם יכולים להפוך את הגינה שלכם לגן עדן עלי אדמות ללא עבודה קשה וללא עבודות טיפול רבות. הזמנת בריכות נוי תעשה את הבית שלכם למרשים הרבה יותר, באחראיות.

צימצום במים בישראל

כפי שכולכם בוודאי יודעים מצב המים במדינת ישראל לא מזהיר ועלותם של המים עולה מיום ליום. לכן, יצרניהם של בריכות הנוי עושים כל שביכולתם ליצור חידושים שיאפשרו החזקה של בריכת נוי יחד עם חסכון במים. לצורך כך הינם בונים משאבות משוכללות אשר מחזירות את המים, יוצרים תשתית הממחזרת מים אפורים (כמו מי הכביסה) ושולחת אותם אל בריכת הנוי בגינה וכך אתם יכולים להרשות לעצמכם להחזיק בריכת נוי מבלי לדאוג לחשבון המים שלכם. ואם המשאבות גרמו לכם לתהות לרגע על חשבון החשמל, הסירו דאגה מליבכם כי רובם של משאבות בריכות הנוי מיוצרות בצורה שמאפשרת להם לחסוך בחשמל ולא להעמיס על חשבון החשמל יותר משקלים בודדים

אודות אורן סולומון

אורן סולומון

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר