הקשר בין ערוץ הילדים VOD לתרבות הפנאי | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הקשר בין ערוץ הילדים VOD לתרבות הפנאי

פורסם בתאריך 05/01/2012 ע"י deni rengo בקטגוריה תרבות הפנאי | צפיות: 940 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: VOD, ערוץ הילדים, yes; טלוויזיה

 

סביר להניח, שאם יש לכם ילדים בין גיל 4 לגיל 14 - אתם בשלב כזה או אחר נתקלתם כבר בתכנים של ערוץ הילדים. יתרה מכך, סביר מאד להניח שבשנתיים האחרונות, נתקלתם בלא מעט תכנים של ערוץ הילדים VOD - כלומר, ערוץ הילדים העלה את התכנים שלו לספרייה של Video on Demand, מה שמאפשר לילדים לצפות בתוכניות השונות בזמן שנוח להם. כדי להבין את הפופולריות של הערוץ, ולהבין למה כדאי לכם לתת לילדים שלכם לצפות בתכנים אלו, חשוב להבין שיש קשור הדוק במיוחד בין התכנים שמשודרים בפלטפורמה של ערוץ הילדים VOD, לבין תרבות הפנאי של הילדים כיום.

 

תהליך שהחל כבר לפני שני עשורים

ברור שהשליטה של ערוץ הילדים VOD על תרבות הפנאי של הילדים - לא החלה אתמול. למעשה עוד לפני שהיה VOD, היה את ערוץ הילדים, כאשר בתחילת שנות ה90 החל לקבל פופולריות רבה בקרב הצופים. צחוק הגורל הוא שמה שגרם לעליה במעמד הערוץ - הייתה דווקא שביתת המורים בשנת 93, שגרמה להתחלה של שידורים ישירים של המנחים, בצירוף עם קבוצת ילדים. בהמשך התרבות הפך להיות קובע אופנות, וביסס את עצמו בתור הגורם ההגמוני בתרבות הפנאי של הילדים בישראל.

הווה אומר - תוכנית ששודרה בערוץ הילדים, הפכה תוך זמן קצר לתוכנית פופולרית במיוחד, שביחד איתה הגיעו מוצרי צריכה רבים כמו ילקוטים, קלמרים, חולצות, וכמובן לא מעט צעצועים ומשחקים. חשוב מאד להבין, שהסיבה לכך שהפלטפורמה של ערוץ הילדים VOD מבססת עצמה כתרבות הפנאי של הילדים, היא כי במובנים רבים ילדים לא שונים ממבוגרים - גם תרבות הפנאי של המבוגרים מבוססת לא מעט על תוכניות הטלוויזיה השונות, בין אם מדובר על צפייה בהן, שיחה עליהם, או רכישת מוצרים הקשורים אליהם.

 

עוד סיבה לכך שילדים רבים אוהבים לראות גם את ערוץ הילדים VOD, וגם את ערוץ הילדים ככלל, הוא שהתפיסה הייתה שברגע שהילדים חוזרים מבית הספר - מתחילים בשידור. היום אגב, בזכות ערוץ הילדים VOD הילדים כבר לא צריכים לחכות בדיוק לזמן הסנכרון בין שובם מבית הספר לשידורי הערוץ - כאמור, ספריית הVOD מאפשרת לכל ילד לצפות בתכנים האהובים עליו בכל שעה שרק יבחר. במצב כזה גם אם הילד נשאר בבית הספר עד מאוחר או נשאר דווקא בבית באותו יום - הוא פשוט נכנס אל הערוץ, ורואה את התוכניות האהובות עליו.

 

ואיך אפשר לראות את ערוץ הילדים VOD?

על מנת שהילדים שלכם יוכלו לצפות בתכנים של ערוץ הילדים VOD, עליכם כמובן לרכוש ראשית את חבילת הVOD מספק התקשורת שלכם, בתשלום חודשי קבוע לחודש. היום הספקים יכולים לתת לכם מעבר לתכנים של ערוץ הילדים, גם ערוצים נוספים, שאהובים מאד על הילדים, והילדים יקבלו גישה חופשית לחלוטין אליהם, ויוכלו לראות כל תוכנית שהם ירצו.

אודות deni rengo

deni rengo

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר