ריקודי סלסה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


ריקודי סלסה

פורסם בתאריך 04/23/2012 ע"י להב פנג בקטגוריה תרבות הפנאי | צפיות: 765 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: ריקודי סלסה, ריקודי סמבה, ריקודים, ללמוד לרקוד סלסה, ריקוד חתן כלה, סלסה

ריקודי סלסה

תחום הריקודים תפס תאוצה במדינות רבות בעולם בשנים האחרונות ממספר סיבות. הראשונה היא שריקוד נחשב לפעילות גופנית ובשל העליה בחשיבותה של הפעילות הגופנית עלה הביקוש לריקוד. סיבה שניה היא שכיום קיימים מגוון רחב של סגנונות ריקוד אטרקטיביים המוצעים לכולם מבין הסגנונות השונים ניתן למצוא ריקודי סלסה, ריקודי טנגו ארגנטינאי, סמבה ומגוון סגנונות ריקוד אחרים. ריקודי סלסה נחשבים למבוקשים מאוד בשל העובדה שהם קצביים ותנועותיהם מגוונות. סיבה שלישית לתאוצת הריקודים ברחבי העולם היא העובדה שמדובר גם בשילוב של מוסיקה.

ריקודי סמבה

ריקודים ומוסיקה מחוברים מהיסוד עוד ממאות קדומות יותר ואהבת המוסיקה גוררת אחריה גם את אהבת הריקודים. סוג נוסף של ריקודים קיצביים הוא הסמבה. ריקודי סמבה בדומה לריקודי סלסה נחשבים לריקודים קיצביים שמקורם מברזיל. בכל שנה בברזיל מתקיים קרנבל ריקודים ענק שמושך תיירים רבים הרוקדים בקצב הסמבה. כאשר מדובר בריקודים מקצועיים, חשוב לדעת כי ההתמדה היומית הכרחית כיוון שמדובר בתחום תחרותי לכל דבר. כמו בכל סוג של ספורט, חשוב מאוד התרגול היומי שכן המקצועיות דורשת התמדה כל הזמן.

התמכרות הריקוד סוחפת רבים

ריקודים בשילוב מוסיקה יוצרים התמכרות בקרב רקדנים רבים (גם חובבנים) הנהנים מהשחרור, ומהאדרנלין במהלך הריקוד במיוחד כאשר מדובר בריקודים קצביים כמו ריקודי סלסה וסמבה. במידה והינכם מעוניינים להצליח בריקוד בצורה מקצועית חשוב להבין שמעבר להתמדה היומית ואהבת הריקוד שמובנת לכל רקדן, הדבר שיכול להכריע את הכף ולהוביל להצלחה הוא כשרונו הטבעי של הרקדן.

כשרון טבעי וחשיבותו בריקוד

ברגע שאנו מדברים על כשרון טבעי אנו מתכוונים לכל אותם רקדנים שתנועות הגוף שלהם ומבנה הגוף שלהם בנוי בצורה טבעית לחלוטין לכוריאוגרפיה ואין הם צריכים להוריד או לעלות במשקל גופם, וכמו כן תנועותיהם קלילות. בדרך כלל רקדנים אלה נמצאים בפסגה העולמית בתחום הריקוד לסגנונותיו השונים כגון ריקודי סלסה, סמבה, טנגו וסוגים אחרים הכוללת תחרויות עולמיות (כמו למשל אולימפיאדה או תחרות ברמה גבוהה אחרת) בסגנונות שונים.

 

אודות להב פנג

PengL

להב פנג

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר