סוככים: הדפסה על בד | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


סוככים: הדפסה על בד

פורסם בתאריך 04/23/2012 ע"י אביב יועצים בקטגוריה עיצוב חוץ ואדריכלות | צפיות: 559 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: סוככים, סוכך, הצללה, פתרונות צל

 סוככים הם כלי שיווקי חשוב בידיהם של בעלי חנויות, מרכולות, בתי קפה ומסעדות בצידי הרחוב. מאחר והתחרות היום קשה בין בעלי העסקים, סוכך יכול לעשות את ההבדל בין עוד עסק שנבלע בהמולת הרחוב, לעסק שמתבלט בגאווה בין כולם ומושך אליו את עיני הלקוחות.

מאחר וחלו שינויים רבים בהתפתחות ההדפסה על הבד וישנה מודעות רבה לנושא המיתוג והגרפיקה, נוצר עניין חדש סביב הדפסה על סוככים ועסקים רבים מתחילים להבין כמה היא חשובה.

למשל - דמיינו לכם דוכן פלאפל. המילה "פלאפל" רשומה בגדול על הסוכך, באופן בולט וקריא. אפילו עוברי אורח בקצה המרוחק של הרחוב רואים את המילים ומתחילים לדמיין לעצמם פיתה עם כדורי פלאפל חמים ועסיסיים, צ'יפס מצוין וחומוס טעים. כך הדוכן מרוויח לעצמו עוד לקוחות בזכות הסוכך, שמגרה את בלוטות הטעם של העוברים ושבים.

מאחר והיום לחברות רבות יש גרפיקאים העובדים איתם באופן קבוע על קמפיינים, דפי נחיתה, פרסומים בעיתון וכו', הם כבר מגיעים עם קובץ מוכן לחברת הסוכך. חברה כזאת כבר עובדת עם בית דפוס בקביעות והיא פשוט שולחת את הקובץ להדפסה על הבד.

ניתן להדפיס על סוככים מגוון אלמנטים כמו לוגואים, ציורים, עיטורים וכו' - הכל באופן חד ובצבעוניות עשירה. ישנן כמה טכניקות המיועדות להדפסה, הנה רשימה של כמה מהן:

הדפסה דיגיטלית - היום, באמצעות מחשבים, אפשר להדפיס על סוככים. באמצעות תוכנה גרפית יוצרים איור מתאים. הקובץ נשלח לבית דפוס דיגיטלי, אשר מדפיס אותו על נייר מיוחד. את הנייר הזה מטביעים על הבד עצמו באמצעות שימוש בחום רב. הדפסה על וויניל יכולה להתבצע במגוון דרכים, גם באמצעות הדפסה דיגיטלית מיוחדת. 

הדפסת משי - כל גרפיקה, מורכבת ככל שתהיה, יכולה להיות מודפסת באמצעות טכניקה זו. מדובר בשיטה מעולה ואיכותית מאוד. היא שימושית במיוחד במקרים בהם יש צורך בהדפסות מרובות. לדוגמה - אם מדובר בבעלים של רשת של חנויות סבונים רומנטית אשר פזורה בערים רבות ברחבי הארץ, שרוצה להדפיס על סוככים
רבים.

ציור - מדובר בטכניקה העתיקה בעולם. בעבר הרחוק היה נהוג לצייר ידנית על סוככים את לוגו בית העסק. הטכניקה נעשתה כך: הצייר ישירות על הסוכך בצבעים אשר מיועדים לשימוש על בד. היתרון של שיטה זו הוא שהסוכך מקבל נופך אישי וקסום במיוחד. היום ישנם גם צבעי אייר-בראש, אשר באמצעותם אפשר ליצור אפקטים יפהפיים של הצללה ועומק. מדובר בעבודת יד מושקעת למדי. 

אודות אביב יועצים

אביב יועצים

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר