התפקיד המיוחד של כסא מנהלים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


התפקיד המיוחד של כסא מנהלים

פורסם בתאריך 04/18/2012 ע"י אבנר כהן בקטגוריה עיצוב פנים | צפיות: 652 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: ריהוט משרדי, כסא מנהלים

אין ספק שהיום, כאשר אתם מרהטים את המשרד שלכם, עליכם לשים לב לכל פרט ופרט, ולכל אלמנט שנמצא במשרד, ולו הקטן ביותר. הדבר מתחיל בבחירה של השולחן כתיבה שלכם, ועד לבחירה של התמונה הקטנה שתוצב מאחוריכם. הכל אמור ליצור את הרושם המתאים עבור מי שעומד להיכנס למשרד- ויהא זה עובד, שותף, לקוח, או כל אדם אחר.

כמובן שיש היום מגוון של מוצרי ריהוט שיוכלו לשמש אתכם לצורך כך, אבל נדמה שיותר מכל ריהוט אחר, הרי שלכיסא שלכם יש חשיבות גדולה מאד. תתפלאו לגלות עד כמה לכיסא שלכם תהיה השפעה על העבודה שלכם. כיסא איכותי, שייבחר תוך חשיבה מעמיקה, הוא כיסא שיאפשר לכם לעבוד למשך זמן רב יותר, וגם ליצור במדויק את הרושם שאתם מחפשים. הכיסא הוא זה שעושה היום את האדם - ובמיוחד את המנהל, אז איזה כיסא אתם צריכים לבחור?

לבחור רק בכיסא איכותי במיוחד

כאשר אתם ניגשים לבחור ריהוט משרדי, בפרט אם מדובר על כסא מנהלים, הרי שחשוב מאד לשים לב לאיכות של הכיסא שאותו אתם תבחרו. כלל ידוע מאד בבחירת ריהוט משרדי, הוא שמה שעולה לכם בזול - יעלה לכם מאוחר יותר ביוקר. למה בדיוק הכוונה? אם אתם רוצים לרכוש כסא מנהלים, ומצאתם דגם זול במיוחד כדאי לעצור לרגע ולבחון אותו מקרוב - האם לדוגמה הוא כולל נקודות מגע אורתופדיות? האם הוא יהיה נוח עבורכם לישיבה במשך יותר משמונה שעות רצוף?

מנהלים רבים בוחרים ריהוט משרדי, ובפרט כיסא מנהלים, על פי בחינה של מספר דקות בלבד של ישיבה. האם מספר הדקות הזה אכן יכול להוות מבחן טוב? תלוי איך אתם מנצלים אותן. ברור שאתם לא תתחילו לבחור כיסא, אחרי שאתם יושבים עליו ארבע שעות ברצף. לכן באותן דקות מועטות חשוב לבחון את הכיסא מכל הכיוונים. וודאו שאכן נוח לכם, ואתם לא צריכים כל רגע לתקן את הישיבה שלכם. וודאו כי הכיסא מאפשר לכם לשבת עליו בצורה חכמה, שלא תאמץ את הגב שלכם, ושלא תגרום לכם לקרב יותר מידי את הראש אל מסך המחשב.

נסו גם לראות איך אתם נראים על כסא מנהלים שבחרתם. לצורך כך, הביאו אתכם עוד אדם שאתם סומכים על דעתו. זכרו תמיד, כי ריהוט משרדי אמור לשקף מסר מסוים, ועל מנת שהמסר יעבור כמו שצריך - צריך שהאדם על הכיסא ייראה סמכותי מספיק. לכן חשוב מאד שלא תיראו קטנים מידי בתוך כיסא עצום, אך גם לא גדולים מידי, וכך הכיסא עלול להיראות קטן מידי. מעבר לכך, יש לדבר גם חשיבות אורתופדית. כשאתם רוכשים כסא מנהלים, וודאו כי הראש שלכם אכן נתמך בכרית של הכיסא, בחלק העליון. באופן עקרוני כיסאות המנהלים אמורים לספק תמיכה לכלל הצוואר, על מנת שאתם תהיו נינוחים בעבודה שלכם. אם הראש שלכם יהיה נמוך מידי או גבוה מידי - ברור שלא תקבלו תמיכה זו.

ואיך מוצאים את הכיסא הטוב ביותר?

זו שאלה נהדרת. הרי יש מגוון עצום כל כך של ריהוט משרדי, אז איך אפשר למצוא כסא מנהלים שיתאים לכם במדויק, ללא שום בעיה? נכון להיום, יש חברות מקצועיות בארץ, אשר עוסקות במכירה של ריהוט מקצועי למשרדים, כולל מכירה של כסאות מנהלים. כדאי בחום להיכנס לאתרי האינטרנט של העסקים הללו, ולבחון את הקטלוג שלהם. כך תוכלו להשוות בין הגדלים של הכיסאות השונים, לבחור בין הצבעים, ואף לקרוא על התכונות של כל כיסא - וכך תדעו בדיוק איזה כיסא יוכל להתאים עבורכם.

אודות אבנר כהן

אבנר כהן

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר