פרקטים במבוק אופנתי או מוצר אמיתי | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרקטים במבוק אופנתי או מוצר אמיתי

פורסם בתאריך 04/11/2012 ע"י יורם פרקט בקטגוריה בית | צפיות: 747 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: פרקט, פרקטים, במבוק, התקנת פרקט, הרכבת פרקטים, פרקט למינציה, פרקטים למינציה, מחיר פרקט

 

 

פרקטים במבוק אופנתי או מוצר אמיתי ?

מאת יורם פרקט


מי לא שמע על במבוק. הבמבוק נקרא חיזרן בעברית .bamboo באנגלית.

כולם מכירים את הבמבוק ממוצרים שונים לבית ולחצר, לאקי במבוק הצמח הסיני שמסמל מזל והצלחה, קני במבוק, ריהוט במבוק לחצר ולגינה, גדרות במבוק, צמחיה של במבוק בגינה ועוד כהנא וכהנא מוצרי במבוק שונים.

לאחרונה חדר הבמבוק גם לכל מה שקשור לריצוף פנים ופרקט במבוק הפך טרנד אופנתי ומבוקש. האם פרקט במבוק הוא רק אופנתי או פרקט במבוק מוצר אמיתי ושווה ? ממה עשוי פרקט במבוק ? כמה זה עולה לנו ?

ראוי לציין כאן שבמבוק אינו עץ. הבמבוק הוא ממשפחת הדשא וגדל בצורה של קנים ארוכים במקומות שונים אבל עושים בפרקט במבוק שימוש דומה לעץ בגלל עוביים אורכם וחוזקם של קני הבמבוק.

חייבים להבין שגם בפרקט במבוק יש מוצרים שונים מאד זה מזה הן בסוג שלהם והן במחיר ואפילו בשיטת ההרכבה של פרקט במבוק.

הסוג הראשון הוא פרקט במבוק שמיוצר מבמבוק אמיתי ומעובד לצורה של לוחות פרקט במבוק גושני, הסוג השני הוא פרקט במבוק שכבתי ובל נשכח את הפרקט למינציה במבוק שהוא למעשה אינו עשוי מבמבוק בכלל אלא רק דמוי במבוק במראה שלו.

כל סוגי הפרקט במבוק נכנסו חזק לאופנה והם מבוקשים בשל כמה סיבות:

לפרקט במבוק עמידות וחוזק לאורך זמן, יש מגמה של חזרה למוצרים ירוקים ובנייה ירוקה ומבחינה זו פרקט מבמבוק נחשב מוצר ירוק, איכותי ויוקרתי, אך גם בגלל הגוונים שמאפיינים את במבוק בדרך כלל שמתאימים לסגנונות עיצוב שונים ולמעשה לכל בית.

על אף שיש הרבה זנים של קני במבוק בעולם, פרקטים מבמבוק מגיעים בדרך כלל בשני גוונים ראשיים, פרקט במבוק צהוב או פרקט במבוק אדום וכמובן שבפרקט שאינו טבעי ומיוצר בצורה תעשייתית ניתן למצוא פרקט במבוק בגוונים רבים ושונים נוספים. נוכל לראות פרקט במבוק בצבעים שונים לחלוטין מהצבע של הבמבוק המקורי בטבע ולבחור גווני פרקט במבוק לפי הטעם, הריהוט וסגנון העיצוב הרצוי.

פרקט במבוק צהוב הוא הכי מוכר והכי מבוקש בעיקר בגלל הגוון שלו הפרקט במבוק הצהוב שמצד אחד אינו כהה אלא בהיר למדי ומצד שני בניגוד לפרקט לבן נותן אפקט טבעי וכפרי משהו.

אפשר למצוא פרקט במבוק בגוון צהבהב בהיר או כהה יותר בהתאם לסוג פרקט והגימור שעליו, לדוגמא פרקט במבוק בגימור לכה יהיה כהה יותר מהבמבוק הטבעי.

לפרקט במבוק אדום יש ייחוד ואופי משלו והוא יכול להעניק תחושה יוקרתית ומיוחדת לכל מקום וגם כאן ניתן למצוא פרקט במבוק בגוונים שונים החל מאדום, חום בהיר או כהה לפי סוג הפרקט והגימור שעליו.

אם מתחשק לכם פרקט במבוק עליכם לבחור קודם כל בהתאם ליכולת הכספית שלכם איזה סוג פרקט במבוק כי ההבדלים בין סוגי הפרקט במבוק מבחינת המחיר גדולים.

האם לבחור פרקט במבוק גושני שהוא היקר ביותר מבין סוגי הפרקט במבוק או פרקט במבוק שכבתי שהוא עדיין יקר יחסית אבל הרבה פחות מפרקט במבוק טבעי וגם ההתקנה שלו זולה יותר במידה שבוחרים בפרקט במבוק שכבתי ומרכיבים אותו בהנחה ולא בהדבקה.

האפשרות הזולה והעממית יותר לפרקט במבוק לריצוף פנים אבל בהחלט לא פחות טובה היא לבחור בפרקט למינציה דמוי במבוק וכאן המבחר גדול של פרקטים למינציה בגווני במבוק וגם המחיר שווה לכל נפש הן במחיר הפרקט עצמו והן בעלות ההרכבה של פרקט למינציה דמוי במבוק.

לא נסיים לפני שנזכיר כי אם ה"לאקי במבוק" הוא צמח במבוק שמביא מזל, הצלחה, ואושר למה בעצם לא רצפת פרקט במבוק שתביא אותו מזל טוב לבית שלכם.

ראינו כבר שלרצפת פרקט במבוק יתרונות רבים, יופי, אופנה, מראה כפרי ולא כבד מידי, חוזק ועמידות, פרקט במבוק ידידותי לסביבה, כך שמדוע לא להתחדש ברצפת פרקט במבוק לבית עם במקביל גם אותה רצפת פרקט במבוק תביא ברכה ומזל ?


יורם פרקט מכירה והתקנה

טל: 050-9911998

 

 

 

© כל הזכויות שמורות ליורם פרקט מכירה והתקנה ללא קרדיט ראוי למחבר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אודות יורם פרקט

יורם פרקט

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר