פרגולות אלומיניום: תאורה לפרגולה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרגולות אלומיניום: תאורה לפרגולה

פורסם בתאריך 04/10/2012 ע"י אביב יועצים בקטגוריה עיצוב חוץ ואדריכלות | צפיות: 582 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: פרגולות אלומיניום, פרגולות, פרגולות חשמליות, סוככים

 כמו בכל שנה, העניין סביב פרגולות גובר עם בואו של הקיץ. אנשים מתעוררים ונזכרים בגינה המוזנחת שלהם. הם מתחילים לטפל בעשבים השוטים ולנקות את האבק מעל כסאות הגן. רבים רוצים לנצל את עונות האביב והקיץ לאירוחים בגינה. אחרי הכל, יותר כיף לשבת בה מאשר בין 4 קירות מחניקים. 


אחד מפתרונות ההצללה האפקטיביים הקיימים בשוק הם פרגולות אלומיניום. פרגולות אלו מעניקות שפע של צל קריר ונעים בימי הקיץ הלוהטים. בנוסף, פרגולות אלומיניום מפחיתות גם את הטמפרטורות בתוך הבית עצמו.

היום מתגבר גם העניין סביב פרגולות אלומיניום אשר מציעות תאורה. מכיוון שאנשים רבים מעדיפים לארח בשעות הערב (אחרי העבודה, אחרי שנ"צ וכו'...), הם זקוקים לתאורה הולמת. אף אחד לא נהנה לשבת בגינה חשוכה.

במידה וגם אתם שוקלים לרכוש פרגולות אלומיניום ולהתקין בהן תאורה, כיצד תדעו איפה להתקין את התאורה? את התאורה ממקמים בהתאם לצורה של הפרגולה, לממדים שלה, לעיצוב, ליעד ולמיקום. המיקום הוא חשוב במיוחד, כדי להעניק שפע של אור מתחתיה.

בנוסף, חשוב לדעת מהי המטרה של התאורה. במידה והיא נועדה למסיבות ואירוחים, תצטרכו תאורה כללית, כדי שתראו בברור מה אתם עושים. אך אם התאורה נועדה לנוי וליצירת אווירה, כמו הדגשת אלמנטים יפים (צמח טרופי מרשים או מפל מים), כדאי להתקין ספוטים.

ברכישת פרגולות אלומיניום עם תאורה, חשוב להקדיש מחשבה אודות פינות הישיבה בגינה. נסו לדמיין איפה אנשים יעדיפו לשבת בגינה ותכננו את התאורה בהתאם. אף אחד לא אוהב שמנורה גדולה מכוונת לו על הפרצוף. דרך אחת לפתור את הבעיה הזו למקם תאורה עדינה יותר מעל או מתחת לטווח הראייה. בנוסף, נסו להימנע מאזורים חשוכים. הגינה צריכה להיות מזמינה ונעימה, בלי פינות אפלות ומפחידות. אף אחד לא אוהב חושך, לא ילדים ולא מבוגרים.  

אם אתם שוקלים לרכוש פרגולות חשמליות, תשמחו לדעת כי גם בהן אפשר להתקין תאורה. חשוב לוודא שהתאורה תהיה עמידה למים. קחו בחשבון, שהפרגולה חשופה לשלוליות של מים שיצטברו עליה, לכן חשוב שתאורה תהיה מתאימה לתנאי חוץ.

מי אמור לבצע את ההתקנה של התאורה על פרגולות חשמליות? היום, כל עבודה חשמלית חייבת להתבצע על ידי חשמלאי מוסמך. כדאי לוודא עם החברה המוכרת פרגולות חשמליות כי החשמלאי הוא אכן מוסמך. הדבר יחסוך לכם הרבה בעיות אחר כך.  

לאחר שההתקנה של התאורה בוצעה, תוכלו לתכנן את רשימת המוזמנים למסיבה הראשונה שלכם בגינה. בהצלחה! 

אודות אביב יועצים

אביב יועצים

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר