נחלה למכירה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


נחלה למכירה

פורסם בתאריך 04/09/2012 ע"י אסף אביב בקטגוריה נדל"ן בארץ | צפיות: 5561 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: נחלה למכירה, משק למכירה, מושבים בשרון, נדל"ן למכירה

המושג נחלה למכירה לקוח, כך נדמה לא פעם, מהספר חלף עם הרוח. אי אז לפני מאתיים שנים בערך היו האנשים ממקמים את אחוזת המשפחה על נחלה, עשרות דונמים של אדמה אותה עבדו, נטעו, שתלו וגידלו אוכל וממנה התפרנסו במשך דורות.

נחלה למכירה המוצעת בשוק הנדל'ן כיום בישראל ולא בערבות הדרום של אמריקה מתייחסת בעיקר לשטחים שהיו בעבר שטחים חקלאיים שעובדו במשך שנים ארוכות אך הפכו בעשורים האחרונים לאדמות ללא ייעוד ספציפי. נחלה למכירה היא לרוב בעלת אדמות המשויכות על פי הסכמים ישנים שנחתמו לפני שנים רבות, בין הממשלה לסוכנות היהודית וליישוב היהודי על מנת לאפשר לאנשים לפתח את הארץ ולעבוד אותה.

אם הנחלה למכירה כניראה שמישהו מבקש להעביר אותה הלאה או לכסות חובות ישנים, כך או כך יש לבדוק את אישוריה וניירותיה של כל נחלה למכירה בטרם תתחילו בכלל את תהליך הרכישה.

נחלה למכירה, מציאה או יציאה?

משק למכירה או נחלה למכירה אינם אפיזודה סתמית. מי שמגדיר את עצמו כעכבר עיר עם חיבה בלבד למרחבים וטבע לא יצליח למצוא את עצמו בסביבה הכפרית, משק למכירה יכול להיות אטרקטיבי אך ורק למי שחלומו וכל הוויתו כפרית, או כמובן למי שיש את היכולת הכלכלית להשקיע בנחלה או משק למכירה כבית נופש כפרי לסופי שבוע או אירועים מיוחדים.

עבור מי שלא התברך בסבלנות, כסף נזיל ויכולת לממן אנשי מקצוע לטיפול בהליך כולו, נחלה למכירה עבורו היא ללא ספק אצבע לכיוון היציאה. אך מי שמעוניין בנחלה למכירה וחושב להתמקם באזור הכפר על כל יתרונותיו וחסרונותיו, שמעוניים בחיים שקטים ורגועים, באווירה נעימה ומנותקת יחסית מהעיר אך קרוב דיו כדי לקבל את כל השירותים העירוניים, בהחלט יכול לראות בנחלה למכירה כמציאה.

השילוב של נופים פתוחים במרכז הארץ, נגישות לערים גדולות וחיי קהילה מלאים ועשירים הפכו את המושבים בשרון למבוקשים מבחינה נדלנית.
במושבים יש חוגים ופעילויות רבות שכל אנשי הכפר נרתמים אליהם, ילדים מבלים יחד באירועים השונים במושב ובתנועת הנוער ויש היכרות אישית בין התושבים.
במושבים עדיין קיימת חקלאות ומגדלים גידולים שונים והענף שהכי התפתח הוא גידול ילדים...

אודות אסף אביב

http://www.memagnetos.co.il/

אסף אביב

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר