השלמת בגרויות ב 2012 | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


השלמת בגרויות ב 2012

פורסם בתאריך 04/05/2012 ע"י אייל שומרון בקטגוריה פסיכומטרי ומבחני כניסה | צפיות: 527 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר:

יש שאומרים שלא ממש חייב לגמור תיכון בשביל להתפרנס. בגרות אינה מדד שמשפיע הסיכוי למצוא ג'וב טוב, אבל למי שלמד ולא התעצל זאת אחלה של תוספת בקורות החיים ובמיוחד לאלו שרוצים לבנות קרירה אקדמאית. איך הייתם מגדירים את עצמכם? הנה עוד כמה עצות על לימודים במאה ה 21.

 

עשיתם כבר מסיבת שחרור? יופי, עכשיו הזמן למצוא את הייעוד שלכם, צריך לקחת ברצינות את נושא ההשכלה הגבוהה למצוא את הנתיב שמתאים לכם. ככל שעובר הזמן יהיה קשה יותר להיכנס למסגרת של לימודים. אז בלי היסוסים מיותרים, מצאו את מה שמעניין אתכם וצאו לדרככם!.

מה עם השלמת בגרויות? בגרות מלאה היא תנאי מקדים למי שרוצה להמשיך לתואר אקדמאי, אם בבית הספר אהבתם לנמנם ולא עשיתם בגרות, אתם יכולים להשלים הכל תוך זמן קצר, אם אתם רוצים לשפר ציונים, יש מגוון מסלולי לימודים. בחרו רק קורסים עם אווירת לימוד נעימה עם ימי לימוד גמישים ואולי הכי חשוב מורים וצוות הוראה טוב. אגב, לחיילים משוחררים- יש הטבות.

איך מתחילים ללמוד פסיכומטרי? הפסיכומטרי הוא המדרגה הגדולה ביותר בדרך לרכישת תואר אבל אתם יכולים!, הציון שתקבלו בבחינה יחד עם התוצאות של הבגרות קובע את התחומים שאותם תרצו ללמוד. ממוצע גבוהה ותוכל ללמוד את מה שאתם רוצים, אם הציון לא מספיק לא להתייאש, זה קורה, לרבים זה לוקח יותר מפעם אחת בפעם הבאה תהיו מוכנים יותר.

תואר בתקשורות או מחשבים? מעטים יודעים זאת אבל ליותר מארבעים אחוז מאזרחי ארצנו הקטנה יש תואר. ומה קורה אתכם? הצרה היא שרבים לא בוחרים את המקצוע הנכון עבורכם ומבזבזים שלוש שנים יקרות על מקצוע שלא יעסקו בו או שאין בו ביקוש. לכן אסור להיות פזיזים. תעשו בדיקה לגבי אפשריות התעסוקה השכר המשולם בתחום האם בכלל יש ביקוש? או שלא? ורק אז תעשו את ההחלטה..

העתיד קורא לכם? חושבים על קרירה חדשה? סקרנים לגבי בגרות בגיאוגרפיה? אתם לא לבד צעירים רבים נוהרים להירשם לקורסים מכל הסוגים מכללות ואוניברסיטאות- ארצנו היא מעצמת לימודים והאפשריות בלתי מוגבלות לעשות תואר בגרות באנגלית, שוק ההון או מחשבים, אתם רק צריכים לבחור את מה שמתאים לכם ואפשר לצאת לדרך. לימודים הם העתיד!.
 

אודות אייל שומרון

אייל שומרון

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר