שיפור שימושיות בבניית אתרים תדמיתיים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


שיפור שימושיות בבניית אתרים תדמיתיים

פורסם בתאריך 05/19/2009 ע"י גיא לוי בקטגוריה הקמה וקידום אתרים | צפיות: 620 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: בניית אתרים, שיווק באינטרנט, פרסום באינטרנט, קידום אתרים

 

השיטה הראשונה היא להבטיח כי הטופוגרפיה של התוכן נכונה ב בניית אתרים תדמיתיים. אם יש לכם קטעים גדולים של טקסט, שימו לב שאתם משתמשים בגיליונות עיצוב מסוגננים css כדי לרווח את השורות. ככל ששורת הטקסט ארוכה יותר, כך גובה השורה יהיה גדול יותר בהתאמה. כמו כן, שימו לב שגודל הפונט בדף גדול מספיק לקריאה. לאתרים מסוימים ישנו גודל טקסט אריאל 10 פיקסל וזהו טקסט קשה לקריאה. גרמו לגולשים באתרים שלכם למצוא את התוכן באתרים שלכם. כתיבת תוכן היא מלאכה הנרכשת בקלות. יש לדעת כי הגולשים קוראים טקסטים קצרים וסורקים את הטקסט. הגולשים רוצים לקרוא טקסט בנקודות ולא בפיסקאות ארוכות. הגולשים מעוניינים בטקסט מחולק לכותרות, כותרות משנה ופיסקאות משנה. כמו כן כדאי כי הדף יהיה בלי גלילה או גלילה מינימלית. כמו כן יש כדאי לשלב תמונות בדף הקשורות לנושא הדף מסביב לטקסט. הטקסטים צריכים להיות מכוונים פעולה והנעה של הגולש לעבר מטרות האתר שיכולות להיות: מילוי טופס יצירת קשר, רשימה לרשימת תפוצה, טופס התעניינות במוצרים או טופס קנייה באתר.

אם יש לכם עשרות מאמרים באתרים שלכם וגולש רוצה למצוא מאמר אחד , אתם צריכים לספק אמצעי לאפשר לגולשים למצוא את התוכן ללא מאמץ בבניית אתרים תדמיתיים. זה יכול להיות מנוע חיפוש על בסיס נתונים SQL או רק תוכן עניינים או אינדקס של מאמרים שיש לכם, אספקת תכונה כזו מאפשרת לגולשים להשתמש באתר בקלות. חלק מהאתרים מאפשרים זמן טעינה מהיר למניעת מצב של איבוד גולשים. רוב גולשי האינטרנט יעזבו את אתר האינטרנט אם הוא לא יטען מהר, משהו כמו 15 שניות, כך שתשימו לב שהאתר שלכם מספק זמן טעינה מהר לגולשים בבניית אתרים תדמיתיים. נושא אחרון, בדקו את כל הקישורים באתרים שלכם לפני שאתם מעלים את האתר לרשת. אין דבר פחות יעיל מגלישה באתרים עם קישורים שבורים, אז תהיו זהירים בקשר לזה.

 

אודות גיא לוי

חברת אקסל-פרו בע"מ מומחת באפליקציות אינטראקטיביות משולבות, ומיישמת פרוייקטים יחודיים בתחום מערכות מסחר אלקטרוני, בניית אתרים טכנולוגים באינטרנט מבוססי מסדי נתונים, גלויות אלקטרוניות e-card, שליחת sms מפולח ובניית אתרי וואפ לטלפון הסלולרי.

גיא לוי

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר