עץ, מתכת, אלומיניום וגם קש – בגינה הפרטית שלכם | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


עץ, מתכת, אלומיניום וגם קש – בגינה הפרטית שלכם

פורסם בתאריך 03/26/2012 ע"י אבי ביטון בקטגוריה עיצוב חוץ ואדריכלות | צפיות: 482 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: ריהוט גן

ישיבה פסטוראלית בגינת הבית או במרפסת האוורירית, לגימה מכוס שמפניה קרירה ושלוות נפש הפכו מזמן לאחד מהנאות המרכזיות המשמשות את בני הבית במסגרת שהותם בתוכו. אך שהות נעימה ואווירה מעניינת ושלווה אינם יכולים להיות מושלמים ללא העזרים ההופכים כל מרפסת שמש או גינה צדדית לחוויה מאתגרת ואסתטית. כבר מזמן אפשר לומר ריהוט גן הפך לבעלי בתים עם גינה או מרפסת שמש לאביזר מושקע, יוקרתי ומטופח.

ריהוט גן – בכדי שיתאים לקיץ הישראלי

שמשיות, פינות ישיבה, נדנדות ומיטות שיזוף מוצעים כיום במגוון רחב של חומרים המותאמים לקיץ הישראלי החם ומהווים כיסוי נעים, נוח ובעיקר פרקטי ועמיד לקרני השמש הלוהטות המכות בנו בעוצמה בעונת הקיץ. בין היתר תוכלו למצוא חומרים רבים לכיסוי האביזרים שתבחרו להציב בגינת הבית או במרפסת השמש החל מחומר אלומיניום, חומרי ראטן סינטטי וכן חומרים המורכבים מעץ או מתכת.

ריהוט אלומיניום

עבור עונת הקיץ הלוהטת בחירת החומרים המרכיבים את אביזרי ריהוט לגן חשובים ביותר לפחות אם לא יותר מצורתם והאסתטיקה שלהם ולכן אלומיניום הנחשב לחומר שאינו מחליד ואנו דורש כל טיפול של שטיפה מיוחדת עשוי להוות את החומר ההולם ביותר למרפסת השמש או לגינת הבית הצמודה.

ריהוט לגן מראטן סינטטי

אם הייתם שואלים על סוג זה של חומר המרכיב את הריהוט לגן לפני שנים ספורות היו רבים אשר היו פוערים את פיהם ומשתוממים לפשר חומר זה אשר נחשב לאחד היקרים ביותר בשוק הריהוט לגן. אולם בשנים האחרונות ירדו המחירים וכיום החומר מצוי בהישג ידו של כל מתעניין פוטנציאלי המחפה את ריהוט הגן באמצעותו. הראטן הסינטטי הוא למעשה חיקוי למקבילו הטבעי דמוי הקש אשר אינו מתאים היה לאקלים הישראלי ונאלץ לעבור שינוי קיצוני לשם עמידותו לאורך זמן.

ריהוט לגן מעץ או מתכת

אחד מסוגי הריהוט לגן הפופולאריים ביותר המרכיב בעיקר את הסככות והפרגולות הוא העץ המעניק לבית אווירה חמה ומשפחתית. כמו ברבים מן החומרים גם העץ מורכב מכמה סוגים הנמדדים באיכות כשמה שקובע בסופו של דבר זה צפיפות הסיבים והשומן המופרש מהעץ. יחד עם זאת ובשונה למשל מריהוט הגן העשוי מאלומיניום העץ דורש טיפול כל מספר חודשים הכולל את שימונו וחידושו מחשש שיאפיר או שמא יתגלו בו סדקים. את ריהוט הגן המתכתי ניתן למצוא בעיקר בעיטורים מיוחדים כדוגמת פסיפסים או עיטורים אחרים.

אודות אבי ביטון

אבי ביטון

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר