ערב שירה בציבור-מערכת ההגברה מותאמת לאירוע.. | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


ערב שירה בציבור-מערכת ההגברה מותאמת לאירוע..

פורסם בתאריך 03/20/2012 ע"י רויטל טל בקטגוריה להקות | צפיות: 936 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: תקליטנית, שירה בציבור ליום הולדת, ימי הולדת למבוגרים, שירה בציבור לאירוע, ערבי שירה בציבור זמרת לשירה בציבור, ערבי זמר, ערב שירי ארץ ישראל, שירה בציבור ליום הולדת 60, ערבי חברה, אירוע עיסקי, אירועים עיסקיים, שירי ארץ ישראל, זמרת שירי ארץ

מערכת ההגברה
מערכת ההגברה הדרושה עבור אירוע שירה בציבור אינטימי הינה מערכת ההגברה ביתית -בד"כ 150 ואט, ותתאים לגודל המקום ומספר האנשים כדי שיוכלו להנות מסאונד איכותי ונעים.כאשר מדובר בערב שירה בציבור בו מספר המשתתפים גדול (50 איש ומעלה), במקום גדול, דרושה מערכת הגברה רצינית יותר, 250 וואט ויותר.
קהל היעד
חשוב לברר מה קהל היעד,קהל מבוגר יותר יעדיף לשיר את שירי ארץ ישראל הישנה,ואילו קהל צעיר יותר יעדיף לשיר שירים עכשוויים.בערבי השירה השונים רצוי לשלב בין שירי ארץ ישראל הישנה והטובה, לבין שירים עכשוויים,לאירוע מוצלח.
מקום האירוע?
אם האירוע בתוך הבית, חשוב לוודא שהסלון מספיק גדול כדי לאכלס גם את החוגגים,יש לדאוג גם למקום לזמרת שתזדקק למקום לקלידים,למערכת ההגברה,למקרן השקופיות, ולמסך. בימים היפים בשנה נערכים רוב האירועים בחוץ,בחצר, שם אינה קיימת בד"כ בעיית המקום, והאווירה נעימה וחגיגית
שקופיות או שירונים?
על מנת לראות את המילים על המסך חייב להיות אור חלש, לכן אירוע המתקיים ביום לא יוכל להיות מלווה במצגת שקופיות במקרה זה רצוי להכין שירונים. רוב ערבי שירה בציבור הנערכים כיום מלווים במצגת שקופיות.אלא אם כן האירוע מתקיים במקום בו אין חשמל, או בשעות היום.
מה תפקידה של המנחה באירוע?
ערב שירה בציבור הוא אינו מופע, רוב עבודתה של הזמרת היא הנחיה,וליווי המשתתפים בשירה.בסופו של דבר המטרה היא לגרום לכמה שיותר אנשים לשיר בעצמם.הזמרת מצידה תעשה כל מה שאפשר כדי לשתף כמה שיותר אנשים בשירה ובשימחה..
האם ניתן לבחור שירים לתכנית הערב ?
הזמרת תביא איתה את רשימת השירים ותכניתה לערב, אך אפשר בהחלט להתייעץ איתה ולקבוע מבעוד מועד אילו שירים מועדפים לאופי האירוע והקהל ועל איזה שירים תרצו לוותר.
 

אודות רויטל טל

רויטל טל - זמרת, תקליטנית, ומנחה ערבי שירה בציבור, עם ניסיון וותק של למעלה מ- 20 שנה בשירה ובהפעלת קהל - 050-5382143 שירה בציבור בהווי ישראלי עם מיטב השירים שכולנו אוהבים לאירועים פרטיים, אירועי חברה, ימי הולדת, ימי נישואין, מסיבות וערבי שירה וכיף. http://www.revital-tal.com/

רויטל טל

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר