בגרות באנגלית 2012 - המלצות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


בגרות באנגלית 2012 - המלצות

פורסם בתאריך 03/20/2012 ע"י nati bentov בקטגוריה פסיכומטרי ומבחני כניסה | צפיות: 723 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: בגרות באנגלית 2012, בגרות קיץ 2012

מאוכזבים מציוני הבגרות שלכם? רוצים גם להיות סטודנטים?

נכון לומר כי בתקופה זאת, בגרות היא אינה חובה לקבלה לעבודה טובה, וגם אם היא בדרך כלל אינה מצביעה על חכמה, למרות זאת עדיף שממוצע הבגרות שלכם יהיה גבוה, ולו רק כי זה נראה יותר טוב בקוה"ח שלכם, ולרוב אף תנאי מחייב על מנת להתקבל ללימודי תואר כלשהו. רוצים מידע בנושא בגרות קיץ 2012? בבקשה קיראו עוד.

אז איך בעצם עושים את זה?

ככל שיותר זמן עובר מסיום התיכון - כך יהיה לכם יותר קשה להשלים בגרויות. וזה למה, כדאי להתחיל בתהליך במהירות האפשרית. יש בארץ מספר מכוני לימוד שתוכלו להיעזר בהם. עוד דברים על מוסדות אלה אפשרי לקבל בלי בעיה באינטרנט. במידה ואתם חיילים, או משוחררים טריים, תקבלו הרבה הטבות על קורסי השלמת בגרות.

רצוי שתפנימו שאתם כבר לא ילדים, לכן , קחו את הנושא הזה ברצינות יתרה ותפסיקו לנהוג כמו תלמידי בית ספר; בשלב זה, כאשר יותר ברור לכם איזה כיוון אתם מעוניינים לעתידכם, ואחרי שקיבלתם מושג רב יותר בנושא המדובר.

ומה אתם אומרים על מבחן פסיכומטרי?

הציון הפסיכומטרי בנוי בצורה אחרת מהצורה של ציוני בחינת הבגרות. לציון הפסיכומטרי משקל רב יותר מחשיבות ציוני מבחני הבגרות, מה גם שהפסיכומטרי עצמו קשה יותר לרוב הנבחנים, על אף שהפסיכומטרי לא משקף את חכמתכם. ציון הפסיכומטרי בוחן יותר את תפקודכם תחת לחץ, את הזכרון לטווח הקצר וכמה הראש שלכם מאורגן.

אפילו אם קרב מצב בו הצלחתם להוציא תוצאה לא גבוהה במבחן הראשון שלכם - זה לא אומר שאין לכם את היכולת להצליח, רק שפשוט לא הלך טוב הפעם; כמו בטסט על רכב, הרוב לא מצליחים להוציא מעצמם את המקסימום ולהוציא ציון מכובד על הניסיון הראשון. תמיד אפשר להמשיך ולגשת לעוד בחינות, אם יש לכם מספיק גב כלכלי וכוח סיבולת לגשת למבחן שוב. את הציון הגבוה ביותר שתוציאו - אתם לוקחים איתכם 7 שנים.

בנקודה זו, כשהשגתם פרטים נוספים על נושאים כמו בגרות באנגלית 2012, ובמידה וכבר ידוע לכם מה אתם רוצים ללמוד ובאיזו עבודה אתם מעוניינים, עכשיו זה הזמן שתעשו במידע הזה שימוש בשביל עתידכם: קחו את אחד הקורסים, הצליחו במבחנים, ותנו לאמא סיבה לגאווה!

אודות nati bentov

nati bentov

nati bentov

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר