ריהוט משרדי - מידע , טיפים והמלצות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


ריהוט משרדי - מידע , טיפים והמלצות

פורסם בתאריך 03/15/2012 ע"י נט-סטייל אתרים בניית אתרים בקטגוריה עיצוב חוץ ואדריכלות | צפיות: 551 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: ריהוט משרדי, רהיטים למשרד, שולחנות, כסאות, כסאות מנהלים, כסאות מחשב

ריהוט משרדי - מידע כללי

בהגדרתו המקורית, ריהוט משרדים הינו השם הכולל לכל מוצרי הריהוט שמיועדים להיות מוצבים במשרד ולשפר את העבודה המשרדית , וכמובן שרהיטי משרד אמורים לשמש גם את העובדים ואת לקוחותיו. מדובר בתאור רחב מאוד שכולל מבחר רחב של רהיטים , אבל אם נבחן את קטלוג הרהיטים שבתוך ה קטגוריה של רהיטי משרד בתשומת לב, ניתן לראות בה לא מעט אביזרים שקיימים גם בדירות מגורים רגילות: שולחנות, כסאות פלסטיק, ספות, ארונות מדפים, ארוניות וכו\'. מה אם כן מכניס פריט ריהוט ספציפי תחת הקטגוריה של רהיטי משרד ולא, לדוגמא, של "ריהוט לחדר עבודה בבית"?

ריהוט משרדי לבית ולמשרד

למען אביזרי ריהוט משרדי מסוימים, התשובה ברורה מאליה : מחיצות אקוסטיות שמחלקות חדרים בשיטת "המרחב הפתוח" הינן רהיטי משרד ללא ספק; דלפק קבלת קהל הוא בוודאי רהיט משרדי ולא משהו אחר; שולחן עבודה גדול שבתוכו חיבורי נקודות חשמל זהו ללא ספק ריהוט משרדי ולא ביתי; וכדומה.
לעומת זאת, שולחן מחשב סטנדרטי יכול להיקרא רהיט משרדי במשרד ו"שולחן לתלמיד" בבית, כיסא משרדי מסתובב ישמש כ רהיט משרדי במשרד וכסא למחשב בבית, ספת המתנה תהיה בהגדרתה ריהוט משרדי במשרד והגדרה של ספה סלונית בבית, וכו\'. כלומר, אנחנו נזדקק ל און הגדרה טובה יותר שתאפיין לנו מהו באמת רהיט משרדי ומהם פריטי ריהוט פשוטים שניתן להשתמש בהם בכל מקום והקשר.

ריהוט משרדי מעוצב בולט הוא באמת אותם פריטים שיוצרו מתוך מטרה הברורה של צורת הסביבה המשרדית. פריטי רהיטים למשרד כאלה יכולים להימצא פשוטים – כמו: מחיצות לopen space, שולחנות מחשב שמקושרים למחיצות הפרדה כמו אלה, ארונות אחסון בסגנון מתאים, וכו. אביזרי רהיטים למשרד נוספים אלו הם אותם פריטים שהוזמנו, תוכננו והוקמו למשרד ספציפי: דלפקי קבלה בדגמים שונים, שולחנות קבלת מבקרים, ארונות מעוצבים וארוניות שראויים לחלל מסוים, שולחנות עבודה לתחום פעילות המשרד (שרטוט, הרכבה ועוד), שולחנות דיונים לחדרי דיונים , ארונות מתכת לציוד משרדי, וכולי. כל זה הם פריטי ריהוט משרדים שלא ייראו בשום בית או דירה מקובל.


רהיטים למשרד מקובל שאפשרי להשתמש בו ללא שום בעיה גם במשרד ביתי מסוגל להיות שולחנות עבודה, ארונות עם מגירות , כסאות מחשב , ארונות עם מגירות , כסאות סטודנט...

שטח החפיפה בין מגוון הפריטים לבית ומגוון הפריטים למשרד שנמכרים תחת הקטגוריה של ריהוט למשרד יכול להיות ענק. מהותי גם להבין, כי הייצור של רהיטי משרד ושל ריהוט ביתי בעל נקודות דמיון רבות ואף יכול להיות זהה לגמרי, וכסא שמשווק למשרד תחת ההגדרה של ריהוט למשרד יכול להיות בדיוק אותו כיסא שנמכר בחנות כ"כסא משרדי".
רהיטים למשרד הוא אם כן רהיט שעושים בו שימוש בעבודה משרדית, בין אם זה ריהוט שנוצר במיוחד לעבודה משרדית ובין אם זה רהיט רגיל למשרד או לבית. ריהוט משרדי עכשווי ממזג בין המשרד לבית מגורים, והוא מאפשר גם הקמת עסק עם תחושה ביתית כמו גם בניית אווירה ביתית במשרד.

איפה מומלץ לרכוש ריהוט משרדי

פירמת רהיטי משרד לייצור ולמכירה של רהיטים הינה חברה דינמית, ותיקה ובעלת ידע רב בשוק של רהיטי משרד מכל הסוגים והשימושים. בחברת "סטטוס ריהוט משרדי" קשובים תמיד לצורכי הלקוח, מבינים את סביבתו ומאתרים עבורו את האופציות הטובות והאיכותיות ביותר בשוק של רהיטים משרדיים ואביזרי משרד. לפירמה מלאי רחב של ריהוט משרדי מוכן למכירה, ואפשרות לייצר הזמנות גדולות בזמן קצר. בבית העסק "סטטוס ריהוט משרדי" גם יתכננו וייצרו כל סוג של ריהוט משרדי מיוחד, בהתאמה לדרישת הלקוח.

 

אודות נט-סטייל אתרים בניית אתרים

פרסום מאמרים בתחומים שונים : ריהוט משרדי,עיצוב פנים , שיפוצים , שירותים מקצועיים , בעלי מקצוע ועוד נושאים רבים תוכלו לראות באתר מאמרים הגדול בישראל . http://www.hott.co.il

נט-סטייל אתרים בניית אתרים

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר