ריהוט משרדי לבית ולמשרד | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


ריהוט משרדי לבית ולמשרד

פורסם בתאריך 03/15/2012 ע"י נט-סטייל אתרים בניית אתרים בקטגוריה שיפוצים | צפיות: 409 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: דלפק קבלה, שולחן משרדי, ריהוט משרדי

מהו ריהוט משרדי?

בנוסח ה"רשמי", ריהוט משרדים זהו השם הכולל לכל פריטי הריהוט שאמורים להיות ממוקמים במשרד ולשפר את העבודה במשרד; וכמובן שריהוט משרדי נוצר על מנת לשרת גם את עובדי המשרד ואת הקליינטים שלו. זוהי הגדרה רחבה מאוד שכוללת מבחר ענק של אביזרים; אך אם נסתכל על רשימת המוצרים שבתוך ה הגדרה של ריהוט משרדי בתשומת לב, אפשר למצוא בה לא מעט פריטים שבאים לידי ביטוי גם בדירות מגורים רגילות: שולחנות עגולים, כסאות, ספות, ארונות, ארוניות וכו'. מה אם כן מאפיין פריט ריהוט ספציפי תחת הקטגוריה של רהיטי משרד ולא, לדוגמא, של "ריהוט ביתי"?

בשביל אביזרי ריהוט משרדי ספציפיים, התשובה ברורה מאליה: מחיצות שמחלקות חדרים בדרך "האזור הפתוח" הן ריהוט למשרד בלי שום שאלה; דלפק קבלה הוא ללא שום ספק ריהוט משרדי ולא שום דבר אחר; שולחן עבודה גדול שבתוכו חיבורי חשמל ותקשורת זהו ללא ספק ריהוט משרדי ולא ביתי; וכולי. לחילופין, שולחן כתיבה סטנדרטי אפשר לקרוא לו ריהוט משרדי במשרד ו"שולחן לתלמיד" בבית, כיסא משרדי מסתובב ישמש כ ריהוט משרדי במשרד ו"כסא עבודה" בבית, ספת אורח תהיה בתקן של ריהוט משרדי במשרד ובתקן של ספת סלון בבית, וכן הלאה וכן הלאה. כלומר, אנחנו נזדקק ל דרך הגדרה טובה יותר שתאפיין בשבילנו מהו באמת רהיט למשרד ומהם פריטי ריהוט שגרתיים שאפשר לעשות בהם שימוש בכל מקום וקונטקסט.

ריהוט משרדי לבית ולמשרד

ריהוט משרדים בולט זה אכן אותם דברים שמיוצרים במטרה החד משמעית של סטייל הסביבה המשרדית. אביזרי רהיטי משרד מעין אלה עשויים להיות פשוטים ביותר למשל, עמדות עבודה לאופן ספייס, שולחנות עץ שנמצאות בתוך מחיצות אקוסטיות אלו, ארונות עץ בעיצוב תואם, וכו'. אביזרי רהיטי משרד נוספים הינם אותם פריטים שהוזמנו, תוכננו ונבנו לסביבה משרדית מסויימת: דלפקים מעוטרים, עמדות לקבלת מבקרים, ויטרינות ומגירות שיכולים להתאים למרחב ספציפי, שולחנות משרד לתחום בו העסק פועל (אדריכלות, ייצור ועוד), שולחנות דיונים לחדרי התכנסות , ארונות מיוחדים לקלסרים, וכו'. כל אלו הם מוצרי ריהוט משרדי שלא תמצאו בשום בית מקובל.

ריהוט משרדי סטנדרטי שאפשרי לעשות בו שימוש ללא שום קושי גם בבית מגורים מתאים להיות שולחנות מחשב, ארונות לחומרי ניקוי , כסאות סטודנט , כסאות אורטופדיים , ארונות ספרים...

שטח ההקבלה בין מבחר האביזרים לבית ומגוון הפריטים למשרד שמשווקים תחת הכותרת של רהיטי משרד יכול להיות עצום. חשוב גם להבין, כי הייצור של ריהוט משרדי ושל רהיטים ביתיים בעל נקודות דמיון רבות ואף יכול להיות זהה לגמרי, וכסא עם גלגלים שמשווק למשרד תחת הכותרת של רהיטי משרד יכול להיות זהה ל כיסא שנמכר בחנות כ"כסא מחשב".
ריהוט משרדי הוא לפיכך רהיט שעושים בו שימוש ב עבודה משרדית, בין אם זה ריהוט שנבנה במיוחד לעבודה משרדית ובין אם זה ריהוט סטנדרטי לעסק או לבית. ריהוט משרדי עכשווי מטשטש את הגבולות ש בין המשרד לבית מגורים, והוא מאפשר גם הקמת עסק בגבולות הבית כמו גם יצירת אווירה של בית במשרד.

חברת שילובים

פירמת ריהוט משרדי לייצור ולשיווק של רהיטים למשרד זוהי חברה מובילה, בעלת ותק ובעלת ניסיון בתחום של ריהוט משרדי מכל הדגמים והתפקודים. בבית העסק ריהוט משרדי שילובים מקשיבים תמיד ללקוח, מבינים את סביבת העבודה שלו ומאתרים למענו את הרהיטים הטובים והאיכותיים ביותר בשוק של רהיטי משרד וציוד משרדי. לבית העסק מאגר עשיר של ריהוט משרדי מוכן למכירה, ואפשרות להביא הזמנות גדולות בזמן קצר. בבית העסק ריהוט משרדי שילובים גם ישרטטו וייצרו כל סוג של ריהוט משרדי יוצא דופן, בהתאם לדרישת הלקוח.
 

אודות נט-סטייל אתרים בניית אתרים

נט-סטייל אתרים בניית אתרים

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר