בת מצווה רעיונות מקוריים | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


בת מצווה רעיונות מקוריים

פורסם בתאריך 03/04/2012 ע"י menu velet בקטגוריה ילדים | צפיות: 811 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: מועדון בת מצווה, בת מצווה רעיונות

רוצים לחגוג רק עם החברים הקרובים? ככה חוגגים בר מצווה! ישנן פעמים בהן אנו מעוניינים לחגוג מאורע כלשהו, ומסיבה זו או אחרת, אין לנו את היכולת להפיק אירוע גרנדיוזי. בשביל זה ישנם כמה מתחמים שיוכלו להרים אירועים פרטיים. בהמשך העמוד תלמדו את כל מה שתרצו להבין לגבי אירוע אישי, ונפרט את כל האינפורמציה לגבי מועדון בת מצווה ודומיו.

מה זאת אומרת מבחינתנו ארוע קטן?

באירוע פרטי לא צריך הרבה בזבוז מיותר של כסף או דרישות לוגיסטיות, ויחד עם זאת עדיין נחוש אווירה של יום חג והדר, על משקל שמחות משפחתיות או ימי הולדת. חשבו בקפידה את מספר האנשים שיגיעו לנוכח כמה גדול האירוע ויחסית לגודל האולם. ככל הנראה בבת מצווה, נסיים מוקדם יותר, שלא כמו ארוע גדול, ומה שנחסך על האוכל, מספר האנשים, מלצרים וכיו"צ - יכול ללכת לטובת אטרקציות נוספות לאירוע. יש לכם עוד שאלות בנושא בת מצווה רעיונות? בואו נמשיך.

אז כיצד נערוך אירוע אישי?

לפני הכל, רצוי לכמת את מספר המוזמנים, ועל בסיס נתון זה - לסכם את גודלו של האירוע. חשוב לשים לב להזמין אנשים שבבירור ישמחו להגיע ושלא ירגיזו אתכם. דעו גם מראש שמתחם אירועים אשר יהיה גדול מדי ייצור בתוכו תחושה של דיסטאנס בין מי שיגיע.

אחרי שקבעתם כמות של האורחים, אספו רשמים מאתרי אינטרנט על מקומות שנראים לכם. אפילו אם מצאתם המון המלצות מפה עד להודעה חדשה על אחד המקומות, חשוב בכל זאת לדבר עם נציגי האולם ולהגיע למתחם להתרשם בעצמכם. לסיכומו של עניין, זהו האירוע שלכם וחשוב לוודא שיהיה לכם הכי כיף.

בארוע קטן יש לחפור יותר דווקא בדברים הכי קטנים.

מכיוון שבחרתם לקיים ארוע קטן פחוּת נוכחים - קל יותר לדייק לטעמם של רובו המכריע של חבריכם ומשפחתכם: במיקום הגאוגרפי של האירוע, בפלייליסט, בארוחה וכיוצ"ב. פרט לזה, אפשר להודות לאורחיכם עם פינוקים מיוחדים כגון מתנות, או ביצוע שיר. עוד אפשרות היא לסגור אירוע עם קונספט, דוגמת חגיגת אייטיז, ולקבוע בהתאם את רצועת השירים, המלתחה והקישוטים לקונספט שהוחלט.

בשלב זה, כשיש לכם יותר מידע לגבי אירועים אלה, ודאי הבנתם שלמסיבה אישית יש פוטנציאל גם להיות ארוע כיפי; הכל תלוי בביצוע ובפתיחותם של המוזמנים. אך עדיין, אם לא תסדרו את כל הדברים הקטנים - אתם והאורחים עלולים להתאכזב. תכננו בקפידה את הדברים שנראים שוליים... ושיהיה לכם בכיף!

אודות menu velet

menu velet

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר