בחירת רעיונות לבת מצווה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


בחירת רעיונות לבת מצווה

פורסם בתאריך 03/01/2012 ע"י menu velet בקטגוריה ילדים | צפיות: 724 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: אטרקציות לבת מצווה, רעיונות לבת מצווה

האירוע הקטן הכי גדול שתראו. ככה חוגגים בר מצווה! לפעמים אנחנו רוצים לחגוג מאורע מסויים, אך מצד שני, מעדיפים שלא להרים אירוע גדול מדיי. למקרים כאלו ישנם כמה מתחמים אשר התמחותם היא חגיגות צנועות. במאמר הבא נסביר הכל על כל מה שאתם צריכים לדעת בדבר הפקת חגיגות קטנות, ונפרט כל מה שיש לדעת בעניין של אטרקציות לבת מצווה ואחרים.

מה זה בתכל'ס ארוע קטן?

באירועים אישיים יחסית אין צורך בהרבה בזבוז מיותר של כסף או לוגיסטיקה, ובכל זאת עדיין חשים הרגשה כללית של יום שמח והנאה, דוגמת שמחות משפחתיות או מסיבות רווקים. חשבו את כמות האורחים בהסתמך על גודלו של האירוע וגודלו של המקום. רוב הסיכויים הם כי בארוע קטן, נסיים מוקדם יותר, לעומת חגיגת מאורע גדול, ואת הכסף שנחסך על מנות גדולות, מספר המוזמנים, מתָחזֵקים וכיוצא בזה - אפשרי להשקיע על אלמנטים אחרים באירוע. צריכים עוד אינפורמציה בנושא רעיונות לבת מצווה? בואו נתקדם.

אז איך נערוך ארוע אישי?

קודם כל, רצוי להעריך בקירוב מספר האורחים שצפויים להגיע, ועל סמך הנתון הזה - לוודא את סדר גודל הארוע. זכרו להזמין אך ורק את מי שבבירור ירצו לבוא ושתרצו באמת שיבואו. דעו גם מראש שאולם יותר מדי גדול יגרום תחושת ניכור בין המוזמנים.

לאחר שנסגרה רשימת מוזמנים, איספו התרשמויות מאנשים עליהם אתם סומכים לגבי מקומות לעריכת הארוע. אפילו אם התקבלו מספר גדול של המלצות חמות על איזשהו מקום, עדיף עדיין לדבר עם נציגים מטעם המתחם ושתגיעו למקום להתרשמות משלכם. בתכלס זהו האירוע שלכם והשאיפה היא שאתם תהיו מבסוטים.

כשמפיקים אירוע קטן נצטרך להשקיע דווקא בדברים היותר קטנים.

מאחר שהוחלט על אירוע קטן דל מוזמנים - קל יותר לקלוע לטעם של רובם המכריע של האנשים: במיקום הגאוגרפי, ברצועת השירים, בארוחה וכיו"צ. יחד עם זאת, מתאפשר לכם להביע את הערכתכם באמצעות צ'ופרים מיוחדים כמו, לדוגמה ממתקים בעיצוב מיוחד, או מופע בידור. אפשר אפילו לקיים ארוע עם קונספט, בדמות חגיגת תה אנגלית, ולקבוע בהתאם את הפליי-ליסט, פריטי הביגוד ועיצוב המתחם לרעיון.

עכשיו, כשיש לכם מעט יותר מידע אודות אירועים אלה, בטח כבר ברור לכם שלאירוע פרטי יש פוטנציאל גם להיות ארוע מאוד מהנה; תלוי איך הכל יוצא לפועל ובגישה של הנוכחים. אך מצד שני, אם לא תקפידו לתכנן טוב הכל עד הסוף - אתם עלולים להתאכזב. תכננו היטב את הדברים הקטנים ביותר... וקדימה, לאירוע!

אודות menu velet

menu velet

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר