אדריכלות פנים - המתכון להעלאת ערך הדירה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


אדריכלות פנים - המתכון להעלאת ערך הדירה

פורסם בתאריך 02/29/2012 ע"י Eyal Geluda בקטגוריה עיצוב חוץ ואדריכלות | צפיות: 560 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: eyal geluda, אדריכל פנים, אדריכל דירות

לאדריכלות ולעיצוב פנים יתרונות רבים כאשר העיקרי שבהם הוא היכולת להגשים את החלומות שלכם ולעצב לעצמכם את הבית שבו תמיד חפצתם. בה בעת, מדובר על תהליך מתמשך הכרוך לא פעם בהוצאות של ממש. לכן, חשוב לזכור שמעבר לתענוג האסתטי והיצירתי שבעניין, טומנת בחובה אדריכלות הפנים תועלת כלכלית משמעותית שכן יש בכוחה להעלות בצורה ניכרת את ערכה של הדירה או של הבית בו אתם חיים – וזאת במקרה ותרצו למכור את הנכס בשלב מאוחר יותר. לא בכדי אם כן מראים מספר מחקרים כי עיצוב פנים שנעשה בצורה איכותית ומקצועית עשוי להעלות את ערכה של הדירה בכ-40%.

עד לפרט הקטן ביותר

באופן טבעי, כל חידוש באשר הוא מעלה את ערכה הכספי של הדירה שלכם. אחרי הכל, מטבח חדש תמיד טוב ממטבח מיושן ואריחים על הקירות אשר יעניקו לכם תחושה של אינטימות וחום תמיד עדיפים עשרות מונים על פני קירות לבנים וסדוקים. זוהי בדיוק הסיבה שבגינה פעמים רבות נוהגים דיירים המבקשים למכור את נכסם לשפץ את הבית בטרם יוצע לקונים.

תהליך עיצוב הפנים הוא אמנם לא בהכרח שיפוץ לפני מכירה אך ראוי לציין כי גם הוא כולל ירידה לפרטים הקטנים ביותר ולנימים היסודיים ביותר של הבית. לשם המחשה, אם ברצונכם לעצב מחדש את חדר האמבטיה, הרי שיש להניח כי בשלב זה או אחר יהיה על בעלי המלאכה לרדת לעומקן של תכניות האינסטלציה ובמידה והתגלתה תקלה – תהיו חייבים לתקנה וכמובן שמדובר בהשקעה ראויה ומוצדקת בטווח הארוך.

חשוב לזכור ששדרוגה של נגרות הפנים בדירה, חידושה או החלפתה תעלה באופן משמעותי את ערכה של הדירה משום שנגרות הפנים מעניקה לדירה ערך אסתטי יוצא דופן בדמות עיצובים ייחודיים שיעטרו את ביתכם ויהפכו אותו לפנינה יוצאת דופן.

בחירת חומרים מושכלת

בסופו של דבר, ערכה של הדירה שלכם יעלה ביחס ישר לכמות הכסף שתשקיעו בעיצוב הפנים. ואף על פי כן, במובן הזה ישנו חריג מאוד ברור שראוי לנצלו עד תום. באמצעות נסיונו ועזרתו של אדריכל הפנים תוכלו לעשות שימוש בחומרים זולים יותר אך בה בעת בכאלה שישיגו עבורכם את אותה התוצאה שהיו משיגים חומרים הרבה יותר יקרים.

למען הסר ספק, אחד התפקידים המוצהרים של אדריכל פנים איכותי ומקצועי הוא לחסוך לכם כסף (וגם לא מעט זמן) בכל הנוגע לבחירת החומרים שישמשו את בעלי המלאכה בתהליך העיצוב עצמו. רוב רובם של הצרכנים פשוט לא מודעים לניואנסים הקיימים בין החומרים השונים ועל כן עלולים להתפתות ולקבל את עצתם של המוכרים אשר מעוניינים באופן טבעי למכור את מרכולתם למרבה במחיר.

לחילופין, באם תתייעצו באדריכל הפנים, תוכלו לחסוך סכומי כסף נאים שיכולים להיות מנותבים לאפיקים אחרים וזאת מבלי לפגוע בתוצאה הסופית. מובן ונהיר הוא כי כל פער שכזה לטובתכם מעלה עוד יותר את ערכה של הדירה.

"הום אואטפיטרס" בהנהלת Eyal Geluda הינה חברה המספקת את מגוון השרותים הקשורים באדריכלות לעסקים, שיפוץ ועיצוב החלל תוך מתן דגש על איכויות הגימור וניצול השטח ברמה האופטימלית והפונקציונלית לכל בית, דירה, עסק או משרד.

אודות Eyal Geluda

\"הום אואטפיטרס\" בהנהלת Eyal Geluda הינה חברה המספקת את מגוון השרותים הקשורים באדריכלות בתים פרטיים, שיפוץ ועיצוב החלל תוך מתן דגש על איכויות הגימור וניצול השטח ברמה האופטימלית והפונקציונלית לכל בית, דירה, עסק או משרד.

Eyal Geluda

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר